Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: Ulka cebulka (---.4web.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 15:43:18

Oho, towarzystwo wzajemnej adoracji tradycyjnie na posterunku. Takie łuszczycowe kółko różańcowe znane z innych forów, które zawsze postępuje wedle zasady: albo jesteś z nami, albo przeciwko nam. Popużki nierozłączki, ciekawa jestem ile z was kontynuuje kurację, płacąc za ten wynalazek? Pewnie żadna, ale peany są i będą, bo nie wypada zjechać czegoś, co testowo dostało się za darmo, mimo że nie pomogło? Po prostu lepiej nie palić sobie mostów, a nuż znowu się coś chapnie? Być może od kogoś innego, kto również potrzebuje rozgłosu...?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 02 kwi 2014 - 16:02:34

Ulka cebulka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Oho, towarzystwo wzajemnej adoracji tradycyjnie na
> posterunku. Takie łuszczycowe kółko
> różańcowe znane z innych forów, które zawsze
> postępuje wedle zasady: albo jesteś z nami, albo
> przeciwko nam. Popużki nierozłączki, ciekawa
> jestem ile z was kontynuuje kurację, płacąc za
> ten wynalazek? Pewnie żadna, ale peany są i
> będą, bo nie wypada zjechać czegoś, co testowo
> dostało się za darmo, mimo że nie pomogło? Po
> prostu lepiej nie palić sobie mostów, a nuż
> znowu się coś chapnie? Być może od kogoś
> innego, kto również potrzebuje rozgłosu...?


Nie powinnam odpowiadać na tego typu zaczepki jednak odpowiem
tak............ preparat tym razem testuję za darmo w ubiegłą wiosnę jednak płaciłam za niego jak każdy kto chciał sprawdzić jego działanie na sobie
odpłatnym preparatem zaleczyłam ręce darmowym próbuje nogi
Na temat preparatu wydaje opinie taką jakie efekty widzę na własnej skórze mam do tego prawo
po zakończonym leczeniu udokumentuje zdjęciami nie na forum jednak a tam gdzie powinnam
Ja nie płace i testuje darmowo dwie ostatnie osoby wypowiadające się w temacie na oczy preparatu nie widziały wydają opinie na zasadzie
"jedna pani drugiej pani"".........................
coś tam powiedziała coś szepnęła jednym słowem na podstawie plotki puszczonej w obieg tak się to chyba fachowo nazywa
więc gdzie tu widzisz towarzystwo wzajemnej adoracji????????
chyba parafie ci się pomyliły deczko smiling smiley
Nigdy niczego nie testowałam za darmo jest to pierwszy preparat który testuje
i widzę efekty
choćbym miała i zapłacić za niego opinia moje nie była by inna a taka jak jest
działa i zmiany znikają przynajmniej u mnie a z tego co wiem nie tylko u mnie
koniec tematu
szukający sensacji mogą się podpiąć pod inny temat

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 02 kwi 2014 - 16:25:03

Nie wiem jak można tak zażarcie wydawać opinie negatywną jeśli się czegoś samemu nie sprawdziło
bo nie jest na łuszczyce oficjalnie przez medycynę zaordynowany??????
nie wszyscy patrzą na atesty a na efekty!! w dodatku że to tylko skład ziół przebadanych (każde osobno) i dopuszczonych do obrotu w Polsce
Ktoś nie wierzy w moc ziół ok
ale są też tacy co nie wierzą w leki
Fora wbrew obiegowej opinii to nie tylko martwe nicki wiele osób się spotyka zna w realu,widzi naocznie i przeczy wbrew temu co się widzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 17:51:21

Ulka cebulka...zgadzam sie z toba smiling smiley dlatego szkoda już cokolwiek komentowac.

ponieważ to forum jest stare i nie ma mozliwosci wklejenia zdjecia,postaram sie wkleic na innym forum i podesłac link winking smiley kolejna prawda objawiona typu:"preparatu nie widzieli na oczy"....legnie w gruzach smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: brajan (---.181.185.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 18:05:33

N przestań się ośmieszać.Czytasz czasem to co piszesz?czepiasz się ludzi a sama co reprezentujesz,porażka.Weź się ogarnij myślisz że ludzie nie potrafią czytać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: waldi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 18:13:27

N daruj se bo nie ja zalosny tylko .........ale szkoda slow .Brawo ULA widac uroien nie mam bo raczej za duzo osob by je mialo .Mam gdzies za co N placilas za co nie jak jednak piszesz cos wypadalo by sie jednej wersji czymac a ona inna byla ale .........do tego juz sie przyzwyczailem .Nie wiem do kogo piejesz z tym zazarta opinie wypowiadaja ci co nie stosowali bo po pierwsze nie bylo zazartej opini z mej strony a po drugie nie bede testowal byle czego co nie jest wogole dopuszczone legalnie do tego itd .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: waldi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 18:29:54

A jeszcze odnosnie tych osobistych wycieczek to ostroznie bo nie ja je robie wiec ty se daruj .To czy dziala na ciebie cygnolina czy nie bez znaczenia bo prawie nic nie dziala lub dziala odwrotnie jak u wszystkich .Jednak zostala dopuszczona legalnie do obrotu z wszelkimi zaletami jak i wadami .Lekarz i my decydujemy czy stosowac i na tym mysle swiat cywilizowany polega .Kazda remisja istotna i cieszy fakt ale juz sposoby przekazania jak dla mnie istotne skoro jednak tego nie widzisz potwierdza to widzisz co chcesz .Nie wiem czy Szater akurat dala ci pelnomocnictwo by sie wypowiadac za nia ale .....adwokata tez nie potrzebuje mysle to raz dwa wsparcie czy potrzebuje czy nie nie tobie oceniac dwa jesli z kims sie zgadzam pisze wprost jesli nie podobnie trzy jesli juz ktos ma prawo to komentowac to akurat osoba wspomniana nie ty .Mimo ze widac wydaje ci sie jednak cos innego .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 18:33:35

http://i.imgur.com/Pt13PzR.jpg
http://i.imgur.com/68CMjpW.jpg
http://i.imgur.com/J820Jrl.jpg
http://i.imgur.com/89aUgIt.jpg
http://i.imgur.com/XvojNAm.jpg
to sa zdjecia preparatu,wystarczy poklikac i jak ktos znajdzie TERMIN PRZYDATNOSCI DO UŻYTKU I DATE PRODUKCJI ZWRÓCE HONOR.

Wiecej na temat nie mam nic do powiedzenia.Powinnismy wspierac sie w leczeniu,wymieniac doswiadczeniami a nie z uporem maniaka atakowac wszystkich ,którzy maja inne zdanie.Zdrówka i....remisji.smiling smiley

PS
na zdjęciach jest opaska ,która nosze bo jestem fanem FALUBAZU o czym wszyscy wiedzą,nie chciałam aby znów ktos stwierdził ze to nie moje zdjecia.Preparat dostałam od osoby której nie pomógł.Kupiła dwie buteleczki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 02 kwi 2014 - 18:39:52

Ja na buteleczce mam termin ważności jak i dostałam ustnie takową informacje zamawiając pierwszą butelkę jak ktoś chce może
jak i zalecenie że preparat należy przechowywać w lodówce
mimo że to tylko do stosowania zewnętrznego odpowiednie instrukcje miałam
właśnie powinniśmy się wspierać a nie twierdzić z uporem maniaka że bez atestu coś działać nie może lub działa żle

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 19:08:14

Błagam NIGDZIE NIGDY NIE PISAŁAM ŻE NIE DZIAŁA!!!
Powtarzam z uporem maniaka:
-jak twierdzisz że u ciebie działa...ok,nie mam powodu nie wierzyc
-że u innych nastąpiło pogorszenie to też fakt...dlaczego temu zaprzeczac?

Nie mam nic do DZIAŁANIA CZY NIE preparatu, miałam zarzuty w stosunku do pana który sprzedaje cos co nie jest do konca zbadane,oferuje za duze pieniadze mamiac ze wyleczy sie ktokolwiek z łuszczycy.Nie podaje dokładnego składu,nie ma daty produkcji ani terminu przydatnosci....to sa moje zarzuty i to zarzuty do pana Feliksa a nie do ciebie i od niego oczekiwałam i nie tylko ja...odpowiedzi.Nigdy nie atakowałm ciebie personalnie,sama przyjęłas role adwokata...po co? nie mam pojecia.
Szkoda mi szarpac sie o taka sprawe,naprawde,życze ci dalszych efektów zdrowotnych,osiagniecia remisji i czasem wiecej zrozumienia dla innych,myslacych inaczej.Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: waldi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 19:09:11

N odpowiedz se na pytanie kto tu maniak i czyj to cytat ,,,,,,,,,eśli faktycznie preparat zaleczy zmiany w takim czasie jak wyżej wymieniany
będę mieć terapie jedynie za koszty przesyłki,bo starczy mi tego co dotychczas dostałam tongue.gif
pierwsza przesyłka za 13,50
druga za 15,50
to jest tak drogo??????????????????? ,,,,,,,,,,i nie wmawiaj ze ktos idiota i nie widzi klamstw

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: waldi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 19:15:59

No wlasnie ja tez nie pisalem ze na pewno nie dziala choc znam tylko w realu jedna osobe co moge wierzyc i stosowala ze skutkiem odwrotnym ale pominolem to bo fakt ze na nia tez obecnie wiele lekow nie dziala tak jak powinno .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 02 kwi 2014 - 19:43:17

straszenie konsekwencjami prawnymi też do pana Feliksa wystosowałaś czy jednak do mnie?????????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: Brajan (---.158.217.207.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 20:20:58

N zniknij kobieto.czepiasz się ludzi a sama kłamiesz,kasę bierzesz za reklamę.Ciemnoty nie wpieraj żałosna jesteś

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: xyz (---.play-internet.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 21:59:33

Ponawiam pytanie! Jakim prawem, osoba nie posiadająca odpowiednich zezwoleń na produkcję i handel specyfikami rzekomo medycznymi, czerpie korzyści finansowe z tego procederu? Równie dobrze, może tam być placebo; np najtańsza ziołowa herbatka ekspresowa, zaparzona i przelana do buteleczki. Znam przypadki takich naciągaczy! Doskonale wiedzą, że łuszczyk zapłaci, bo (bez urazy) zjadłby nawet własny kał byleby wyleczyć się z choroby. Żerują na ich nieszczęściu, nabijając sobie kabzę. 100 osób x 100 zł = 10000zł. Żyć nie umierać! Łuszczykowi zawsze można wmówić: "no cóż, wiesz jak jest z tą chorobą, jednym pomaga, innym nie, a tobie się nie udało". Wystarczy dobrze wyreżyserowany tzw marketing szeptany na forum i można strzyc owce z kasy.
Koniec z naciąganiem chorych ludzi!!!
PS.
Jeśli założyciel tematu posiada stosowne pozwolenia na produkcję i obrót, to proszę wkleić ich kopię, np w w pliku .pdf. Owe pozwolenia powinny również zawierać udokumentowane przypadki wyleczeń.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 22:11:26

Brajan Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> N zniknij kobieto.czepiasz się ludzi a sama
> kłamiesz,kasę bierzesz za reklamę.Ciemnoty nie
> wpieraj żałosna jesteś

Przepraszam, ze się wtrącę w tę niekoniecznie merytoryczna dyskusję ale wyciagąnie tak daleko idących wniosków - jak ten zacytowany, jest po prostu bardzo niegrzeczne.

Znam N w realu, widziałam jej ręce po kuracji preparatem - była wielka poprawa. Więc jej opinie, odnosnie dzialania tego cuda, są jak najbardziej prawdziwe. Potwierdzam.

Niemniej byłam, i nadal jestem przeciwna sposobowi w jaki producent tego "cuda" reklamuje go w swoje ulotce. To, w moim odbiorze, jest po prostu naciągactwo naiwnych. Nikomu nie wolno twierdzć, że nieprzebadany preparat ma moc uzdrawiania nas.
On ma taką sma moc leczenia, jak np. krem nivea - u jednych czyni on cuda ,u innych pogarsza a jeszce u innych jak np. u mnie - jest obojetny. Pozdrawiam i spokojnych snów zyczę smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: waldi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 22:29:14

Heniu z calym szacunkiem dla CIEBIE nie mam powodow by nie wierzyc akurat w Twe slowa wiec moze i ta poprawa byla tyle tylko ze faktem jest ze N sama juz sie gubi w tym co akurat jej pomoglo i w jakim okresie .Ale mniejsza juz z tym nie chce tego udowadniac itd ale nie lubie tez jak ktos klamie beszczelnie i wmawia za kazdym razem inne fakty .Raz ze preparat za darmo tylko koszty przesylki drugi raz ina wersje a jeszcze pozniej czy na innym forum inna .Jeszcze mnie atakuje ze ja cos wmawiam wymyslam itd .Samo krecenie klamanie mowi wszystko a przynajmniej bardzo duzo .Mysle ze rozumiesz Heniu a co do dalszej czesci pelna zgodnosc .Pozdrawiam .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 02 kwi 2014 - 22:59:35

Dla pełnej jasności - nie znam na dziś, i nie są mi znane przypadki, uzyskania remisji - całkowitej - dzięki tem prepartowi.

Śmieszą mnie tez twierdzenia: "a bo nie byłam systematyczna" "a bo mi sie odechciało" itp itd.
Jeżeli ja bym miała w sensie znany by mi był sposób, na uzyskanie u mnie remisji, to w zyciu bym nie odpusciła. Proderminą czy cygnoliną potrafię walczyć i po 3-4 miechy, zeby tylko być "czystą". A stosowanie tych medykamentów jest o wiele bardziej uciazliwe niz stosowanie tego "psikacza".

Ale za Basiną walkę trzymam kciuki, i jej kibicuję. Bo wiem z własnego doświadczenia, tak jak wiekszość z nas tu - co to znaczy walczyć.
Niech jej to pomoże, wszak ona w to głeboko wierzy. Nieważne czym - byle do remisji.
Trzymajmy zatem za nią kciuki. Powodzenia Basiu :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 03 kwi 2014 - 07:16:20

Brajan Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> N zniknij kobieto.czepiasz się ludzi a sama
> kłamiesz,kasę bierzesz za reklamę.Ciemnoty nie
> wpieraj żałosna jesteś

No i super niewiedziałam że tak bogata być mogę smiling smiley
"""""Raz ze preparat za darmo tylko koszty przesylki drugi raz ina wersje a jeszcze pozniej czy na innym forum inna ."""""""""""""""""""


Tak pierwsza buteleczka za koszty przesyłki niestety przy dużych zmianach dzielona na dwie starczy na tydzien
więc siłą rzeczy jak się chce trzeba zapłacić
czytaj Walduś ze zrozumieniem będziesz wiedział czym się aktualnie leczę tak samo jak Krysia
bo widać oboje lepiej wiecie co ja myślę czym się leczę itp.itd.

Heniu mogą cię i śmieszyć takie stwierdzenia mnie nie bo znam siebie i wiem że czasem odpuszczam mimo że dążę do remisji
choroba nie jest całym moim światem i zaleczenie jej największym z priorytetów
może kiedyś jak wysypy były duże teraz to co zostało zbytnio mi nie zawadza smiling smiley
Tak masz racje wierze ze preparat mi pomoże ale moja wiara w specyfik musi być poparta efektami widocznymi gołym okiem inaczej nie ma wiarysmiling smiley
Specyfik jest faktycznie łatwy w stosowaniu można go i do pracy i w pracy dlatego odpuściłam inne metody wymagające odemnie wysiłku smiling smiley
Do xyz.........................
nie jest to zwykła herbatka zalana wodą jest to skondensowany wyciąg z ziół
no chyba że do oskarżeń o reklamę dołożycie jeszcze że nie wiem czym się psikam
to wolna wola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 03 kwi 2014 - 07:49:03

Heniu myślę że każdy chciałby osiągnąć taką poprawę jakiej byłaś świadkiem z całych czerwonych rąk do dwóch pryszczy czy trzech
ważne że już przykrywać ich nie było konieczności
Nigdzie w ubiegłym roku nie pisałam o remisji po preparacie a tylko o zaleczeniu zmian na dłoniach jak też o rezygnacji z niego ze względu na duży koszt preparatu na który nie było mnie dalej stać
może innych stać na każdy specyfik mnie nie i nawet kiedy coś pomaga i mogę mieć remisje,zrezygnuje jeśli muszę.
Waldek nie masz prawa podważać mojej wiarygodności mimo wszystko a może przede wszystkim ty
to zwykłe świństwo z twojej strony no ale czego innego się po tobie nie spodziewałam widać racje miałam
Ktoś jednak poprosił i dostał do wglądu to o co wszyscy pytają a może zrobił to grzecznie bez straszenia???????????
http://forum.luszczyce.pl/reklama/nefret-ziolowy-preparat-na-luszczyce-t2071-90.html#p22129

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.