Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Daivonex, Daivobet listem poleconym dla sceptykow!
Wysłane przez: mysia1lo (79.97.143.---)
Data: 25 pa� 2013 - 10:32:43

Witam, z racji tego co widze na forach a mianowicie co ludzie wypisuja gdy pojawi sie ktos kto ma cos do zaoferowania, dla wiekszosci jest potencjalnym oszustem lub naciagaczem, dlatego dla tych wlasnie ludzi tani Daivonex oraz Daivobet, ktory posiadam wysle listem poleconym a platnosc moga uregulować robiąc przelew po otrzymaniu i oglądnięciu przesylki, osoby, ktore juz u mnie zamawialy moga potwierdzic ze wszystko jest oryginalne nieotwierane z dluga data waznosci, pisze to poniewaz wiem ze jest wielu ludzi, ktorzy maja ochote zamowic, ale boja sie oszustwa a na zakup w aptece ich zwyczajnie nie stac, mysle ze zdrowy uklad tym bardziej ze na oszustwo jestem narazona tylko ja, kontakt [email protected] lub gg 35962003 Katarzyna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivonex, Daivobet listem poleconym dla sceptykow!
Wysłane przez: carruzo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 pa� 2013 - 17:40:43

Witam, Mam pytanie w jakiej cenie ma pani Daivobet ?
Pozdrawiam Sebastian.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivonex, Daivobet listem poleconym dla sceptykow!
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 28 pa� 2013 - 08:36:11

Mysle że o takie szczegóły lepiej dopytac osobiscie winking smiley na gg
Co do wiarygodnosci ,zareczam iż od lat korzystam z usług pani Kasi,zarówno ja jak i moi znajomi jestesmy zadowoleni,paczki zawsze na czas,towar z długim terminem ważnosci i w stanie nienaruszonym.Poza tym pani Kasia ma szczególnie "miekkie" serce jezeli chodzi o nas łuszczyków winking smiley Kontakt sprawdzony,zródło wiarygodne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivonex, Daivobet listem poleconym dla sceptykow!
Wysłane przez: mysia1lo (79.97.143.---)
Data: 26 sty 2014 - 07:55:32

aktualne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivonex, Daivobet listem poleconym dla sceptykow!
Wysłane przez: marelc (---.router7.tygrys.net)
Data: 13 kwi 2014 - 17:38:31

Skorzystalem z uslug P. Kasi. Szczerze polecam. Leki sa oryginalne, sporo tansze niz byly w aptekach kiedy byly jeszcze dostepne i z dluga data waznosci. Jestem bardzo zadowolony i na pewno wroce po wiecej...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivonex, Daivobet listem poleconym dla sceptykow!
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 15 kwi 2014 - 20:55:02

Sporo tańsze to mało powiedziane,zważywszy na cenę w aptekach która oscyluje ok 85 zł za nędzne 15g,tutaj maści mamy prawie za darmo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivonex, Daivobet listem poleconym dla sceptykow!
Wysłane przez: maria (---.net.aduro.pl)
Data: 16 kwi 2014 - 20:56:14

Ja rownież polecam P.Kasie- jest to osoba o wielkim sercu.Jeszcze raz dziekuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.