Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4
Częstochowa
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 05 lis 2013 - 08:16:36

W tym roku z okazji Światowego Dnia Chorych na Łuszczycę nasz serwis organizuje coś w rodzaju pielgrzymki chorych do Częstochowy na Jasną Górę połączonej ze mszą świętą w intencji chorych oraz spotkaniem z lekarzami oraz przedstawicielami firm dermokosmetycznych.
Co prawda Święto to przypada 29 pażdziernika, jest to jednak poniedziałek, a w weekend jest Święto zmarłych więc my tę pielgrzymkę organizujemy 9 listopada 2013 roku. Jest to też troszeczkę przesunięcie terminu na prośbe lekarzy, którzy współpracują z naszym serwisem i chcą wziąć udział w naszym spotkaniu, być tam razem z nami.
Zapraszam wszystkich chętnych na to spotkanie/pielgrzymkę. W tej chwili ustalam szczegóły, godziny. Jak wszystko poukładam oczywiście będzie podane na stronach naszego serwisu. Zawsze również można bezposrednio do mnie się zgłaszać z wszelkimi pytaniami : [email protected], tel. 515 742 899 i gg :10053236.

10.10.2013

Z ostatnich wieści msza św. Na Jasnej Górze odbędzie się w dniu 9 listopada o godz. 9.30. Z tym, że prosiłabym zgodnie ze wskazówkami kustosza przyjść najlepiej z 15 minut wcześniej, a najlepiej zapraszam na godz. 9.00, spotkamy sie przed Kaplicą Matki Boskiej. Msza święta jest hmm... prezentem od naszej Basi46. Basiu dziękuję za wszelką pomoc jakiej mi udzielasz i za tę ofiarę :ladybug7
W spotkaniu udział weżmie nasza zaprzyjażniona doktor Katarzyna Kolossa wraz ze swoim mężem doktorem Tomaszem Kolossa.
Jeszcze staram się zorganizować salę konferencyjną. Wszystkie informację będę podawała na bieżąco. Będzie zaproszony również i dermatolog, firmy dermokosmetyczne oraz Pan Minister Zdrowia, może tym razem do nas dołączy.

http://forum.biedronkowo.info/viewtopic.php?f=77&t=8025&p=15697#p15697

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N (155.133.181.---)
Data: 13 sty 2014 - 22:12:26

Częstochowskie biedroneczki spotykają sie w piątek 17-tego stycznia w Carmelito jak zwykle o 17.30
kto chętny zapraszamy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: Mateo (---.dynamic.mm.pl)
Data: 19 sty 2014 - 23:02:49

chciałem sie dowiedziec jak wyglada takie spotkanie? czy duzo przychodzi ludzi, w jakim wieku i czy tematy sa zwiazane tylko z chorobą? na stronie facebooka łuszczyce.pl, ktos napisał ,ze przyjechał na to spotkanie 17-stego ale nie bylo zadnej informacji przy barze kawiarni wiec wrócil do domu z kwitkiem..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N (155.133.181.---)
Data: 20 sty 2014 - 07:23:49

Dobrze że o tym piszesz teraz będę zostawiać taką informacje gdzie siedzimy
Na spotkanie przychodzą ludzie w różnym wieku zajęci i wolni grinning smiley
a gadamy o wszystkim nie tylko o chorobie to spotkanie towarzyskie osób z takim samym problemem a nie typowe informacyjne
17-tego spotkanie było tak jak informacja głosi szkoda że ten ktoś nie zapytał na forum o kontakt
podaje teraz
731972076

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: pablo (---.play-internet.pl)
Data: 20 sty 2014 - 22:25:26

Mateo ja mam 25 lat mieszkam w Tychach i bylem na trzecim spotkaniu w Częstochowie klimat bardzo koleżeński i bardzo luźny a Kobity oceniam na 6 smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: MArcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2014 - 21:11:51

Witam, mam pytanie czy te spotkania w Częstochowie są jeszcze? Jeżeli tak to kiedy będzie w Maju ? grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 27 kwi 2014 - 21:26:17

Cały czas się spotykamy raz w miesiącu
jak zaplanuje coś nowego dam znać na forum zaglądaj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: Marcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 kwi 2014 - 21:35:41

ok, dzięki grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 02 cze 2014 - 17:59:45

Częstochowskie biedronki zapraszają chętnych na spotkanie 6 czerwca(piątek)jak zwykle w kawiarni "Carmelito"al Pokoju o 17,30

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: Dawid (---.service.infuturo.it)
Data: 07 lip 2014 - 17:55:03

witam, przypadkiem znalazłem to forum nie mialem pojecia ze w czewie dzieje sie cos podobnego smiling smiley kiedy odbedzie się nastepne spotkanie ? pzdr Dawid

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 07 lip 2014 - 18:03:21

Witaj Dawidzie o każdym spotkaniu jest wcześniej informacja na wszystkich forach jest też wyżej numer telefonu do mnie
Zaglądaj częściej a nie przegapisz smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 05 sie 2014 - 21:39:33

Częstochowskie biedroneczki spotykają się w tym miesiącu wyjątkowo we wtorek 12 sierpnia jak zwykle w Carmelito godz 17.30
chętnych i mogących dołączyć zapraszamy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 05 gru 2014 - 20:48:17

Częstochowskie biedroneczki spotykają się 12 grudnia o godz 17.00 w kawiarni carmelito chętnych z okolicy zapraszamy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 30 sty 2015 - 18:18:14

Częstochowskie biedroneczki zapraszają tym razem 11 lutego(sroda) na godz 17.30 w restauracji Carmelito,chętnych zapraszamy
Może ktoś chce poznać taką wariatkę w realu smiling smileyz dalszych okolic i zobaczyć jak działa smarowidło do naczyń smiling smiley pokaże nie będę taka smiling smiley Zapraszam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 31 sty 2015 - 15:36:25

Basiu czy będą jakiś młodzi, fajni chłopcy?
Czy będzie Sławek?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 31 sty 2015 - 16:18:00

A czemu młodzi fajni chłopcy smiling smiley starsi fajni nie mogą być smiling smiley
Stały komplet to nas cztery,a reszta kto chce to dołancza nie jest to spotkanie ogólne wszystkich biedronek a nasze regionalne,kto chętny zapraszamy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 31 sty 2015 - 16:49:34

Czy będzie Olek Klepacz?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 31 sty 2015 - 17:25:27

Helena Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czy będzie Olek Klepacz?



A kto to taki hi hi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 31 sty 2015 - 18:05:11

Basiu! On jest również gwiazdą!
Wcale nie mniej znaną. Kocha go cała Polska, ja też.
(Formacja Nieżywych Schabuff). Jest z Częstochowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 31 sty 2015 - 18:43:23

Nie wiem Heleno co chcesz przez to pokazać,nie czuje się gwiazdą i proszę nie porównuj mnie do niej,mnie nie zależy aby mnie kochała cała Polska, wystarczy że będą mnie kochać ci na których mi zależy.
Nasze spotkania regionalne to grupa przyjaciół, która ma wiele tematów, nie tylko choroba i spotykamy się dla przyjemności własnej nie poklasku.
Chcesz dołącz do nas i zobacz co to za spotkania.
Nikt nie ma obowiązku spotykać się z nami,jeśli to robi to z potrzeby własnej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.