Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: asiuniaa2502 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 kwi 2014 - 23:03:59

Witam was. Od ponad 3 lat choruje na łuszczycę tak samo jak mój ojciec. Zaczynałam od słabych sterydów po najsilniejsze. Łuszczyca znikała ale na chwilę, i znowu zaczynałam smarować. Napoczątku łuszczyca była mała ale z każdym powracaniem robiła się coraz większa i większa. Chodziłam także na solarium żeby jakoś ją załagodzić. Ale nic nie dawało rady sad smiley Wyczytałam także że sól morska i błoto pomoga w łuszczycy i nic sad smiley i pewnego dnia tak sobie szukałam po internecie i trafiłam na ogłoszenie z MAŚCIĄ I ŻELEM ,,ZEJ A'' I sobie myśle: kurcze już tyle pieniędzy wydałam na różnego rodzaju sterydy a może warto akurat zaryzykować. Zadzwoniłam do bardzo sympatycznego Pana opowiedział mi o tym jak ta maść działa jak się nią smaruje i zaryzykowałam. Już lecze się ponad miesiąc i widze bardzo duże postępy w zmianach łuszczycowych. Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej to prosze napiszcie do mnie. Opowiem wam jak to wygląda u mnie. W razie czego podaje mój prywatny email: [email protected] W RAZIE KONIECZNOŚCI PODAM NUMER TELEFON

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 24 kwi 2014 - 05:39:05

Jaki jest skład tej maści?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 24 kwi 2014 - 08:27:16

Sławku, składu się nie dowiesz ale ceny jak najbardziej :
Pojemniki 30 ml = 99,00 zł,
50 ml = 165,00 zł,
100 ml = 299,00 zł.
Ktoś sam podobno wymyślił jej skład, "z ziół zebranych na łąkach" i rozprowadza, twierdząc że leczy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 24 kwi 2014 - 09:16:21

znampana Zdzisława i to jego cudo zrobione na płynie do naczyn,asiunia przeleciała cały internet wklejając ten sam post na wszystkich możliwych farach łuszczycowych szukając naiwnych.
Preparat nie ma ani podanego składu-pan Zdzisłam twierdzi że to tajemnica,nie ma atestów i zezwolen koniecznych do sprzedazy.
SZukaja nowych naiwnych ludzi,szkoda tylko ze wiek nie gwarantuje uczciwosci.
Tu nie chodzi o żadna pomoc tu chodzi o biznes.Przykre ale prawdziwe.
Rozmawiałam z panem Zdzisławem osobiscie,na spotkaniu w Poznaniu,gdzie tez szukał naiwnych do kupna owego dzieła....niestety kolejnosc sie panu całkiem pomieszała najperw chce zdobyc pieniądze....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 24 kwi 2014 - 10:24:14

Dokładnie szater.
Komuś, kto reklamuje swój produkt jako całkowicie naturalny "z ziół zebranych na łąkach", a kasuje za niego jak za szafran zebrany w Himalajach, chyba coś się pokręciło. Albo mu się Zygmunt Stary z 200zł przykleił do powiek winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: asiuniaa2502 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 kwi 2014 - 10:59:58

Możecie sobie gadać co chcecie ale mi maść pomogła i to bardzo dużo. Zatruwacie się tylko tymi sterydami tak jak ja sama cały czas na sterydach i co ? organizm mi się przyzwyczaił i dupa póxniej łuszczyca nie chciała się ruszyć więc sięgłam neta i ogłoszenie z maścią i nie żałuje. Tyle kasy wydanej na strydy więc zaryzykowałam i wydałam więcej na tą maść i nie żałuje...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 24 kwi 2014 - 16:57:57

xBx ja oczywiście wiem, że nie można poznać składu tego leku, a moje pytanie było czysto ironiczne smiling smiley

asiuniaa2502, a powiedz mi skąd wiesz, że ta maść nie ma w sobie jakiegoś związku chemicznego obecnego również w sterydach? Tylko powiedzmy w kilkukrotnie większej dawce? Może właśnie dlatego tak bardzo Ci pomaga. Póki nie będzie jasne z czego maść się składa, to trochę ryzyk się tym smarować. Ale oczywiście kto nie ryzykuje, ten nie ma. Szczerze życzę powodzenia w leczeniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: asiuniaa2502 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 kwi 2014 - 18:23:35

Jeśli by w tej maści były sterydy to bym szybko tyła tak miałam gdy smarowałam się sterydami. A teraz trzymam się wagi i nie tyje... W dzisiejszych czasach każdy ryzykuje. I w niektórych przypadkach warto zaryzykować. Nie chce was namawiać do kupna bo to tylko i wyłącznie wasza decyzja. To forum jest dla wszytskich każdy pisze o porady albo opisują swoje doświaczenia związane z róznymi metodami leczenia. I tak samo ja chciałam napisać o moich doświadczeniach z maścią zej a...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: asiuniaa2502 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 kwi 2014 - 18:29:48

Mnie Pan Jakubowski nie poszukał! Tyklko ja sama go poszukałam i nie byłam naiwna. SAMA ZADZWONIŁAM, SAMA ZAPYTAŁAM SAMA JĄ KUPIŁAM! Widze tu że cięzko ludzie z wami.


Może zapytalibyście się mnie o postępy w leczeniu, wysłanie kilku zdjęc, zapytac o moje efekty. A wy tylko krytykować umiecie. Czemu dermatologowi nie powiecie żeby wam jakąś papkę na tą łuszczyce zapisał? Co?? Oni powinni wiedzieć lepiej i więcej tak?? A nie tylko też faszerują ludzi sterydami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 24 kwi 2014 - 18:52:46

Nie wszyscy lekarze namawiają do sterydów, mój lekarz np. mi je odradza. To raz.
A dwa, to czy ja Cię krytykowałem? Nie, do tej pory tego nie robiłem. Próbuję tylko zrozumieć dlaczego ziółka kosztują krocie. Za dużo tajemnicy wokół tej maści. Ja oczywiście nie mówię, że nie działa, ale raczej chciałbym opinii osoby choć trochę zaufanej, a nie takiej, która dopiero od wczoraj się udziela na tym forum tak jak w Twoim wypadku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: asiuniaa2502 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 kwi 2014 - 20:51:28

Wiem że od wczoraj jestem tutaj nowa wcześniej z innego forum korzystałam gdzie pisałam z lekarzem. Ale z czystym sumieniem polecam tą maść nawet nie znając z jakich ziół dokładnie jest robiona. Mi pomaga ona i jestem na końcu leczenia i to jest dla mnie najważniejsze.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lip 2014 - 11:12:24

moja żona smarowała 4 miesiące tą maścią i żelem. wydaliśmy na te maści wszystkie oszczędności. po tej maści sytuacja sie bardziej pogorszyła. zadzwoniłem do tego pana że jest coraz gożej a on odpowiedział żeby przestać i że jest mu przykro.
teraz łuszczyca pojawia sie tam gdzie nigdy nie była , nawet na twarzy. ostrzegam wszystkich może sobie narobić biedy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 20 lip 2014 - 11:40:07

Jedna opinia której ufam choć nie znam osoby smiling smiley
Nie znam składu tej maści czy tam żelu wypowiem się tylko na temat ziół
one tak działają jak zaczynałam swoją przygodę z leczeniem naturalnym przeszłam wiele nigdy nie opieram się jednak o jedną opinie na temat czegoś
piszesz andrzeju że żona miała pogorszenie i pan tylko stwierdził przykro mi
więc co ja mam powiedzieć jak po 5 latach leczenia pod okiem dermatologa farmaceutykami doprowadzono moją skórę do takiego stanu że sama na siebie nie mogłam patrzeć???
a lekarze rozkładali ręce ................przykro nam
taka pani uroda
nic nie poradzę że na panią to działa odwrotnie itp bzdury
nie była to opinia jednego lekarza a kilku u których szukałam pomocy
Dlatego jestem ostrożna w wydawaniu osądu na temat czegokolwiek
to co na wielu nie działa bądź uważają że nie działa na mnie działa świetnie
To co u innych przynosi efekty jak np. cygnolina,prodermina czy sterydy u mnie doprowadzają skórę do nędzy i rozpaczy
Uważam że forum jest po to żeby każdy wydał swoją opinie pozytywną czy też negatywną bez oskarżeń że ktoś żeruje/oszukuję itp.itd.
Owszem są reklamy na forach cudownych specyfików które szybko leczą łuszczyce
tylko że jak ktoś nie zrozumie istoty choroby będzie szukał cudów
Łuszczyca to choroba ogólnoustrojowa,metaboliczna i tylko leczenie wewnętrzne połączone z zewnętrznym może przynieś pożądany efekt nie inaczej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: baju baju będziesz w raju... (185.13.106.---)
Data: 20 lip 2014 - 12:44:14

andrzej Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> moja żona smarowała 4 miesiące tą maścią i
> żelem. wydaliśmy na te maści wszystkie
> oszczędności. po tej maści sytuacja sie
> bardziej pogorszyła. zadzwoniłem do tego pana
> że jest coraz gożej a on odpowiedział żeby
> przestać i że jest mu przykro.
> teraz łuszczyca pojawia sie tam gdzie nigdy nie
> była , nawet na twarzy. ostrzegam wszystkich
> może sobie narobić biedy

Ludzie, ile razy trzeba wam powtarzać, że nie ma żadnych cudownych ziołowych leków na łuszczycę! Stosując przeróżne zioła można sobie trochę pomóc i cwaniaki skrzętnie to wykorzystują. Info o ziołolecznictwie łuszczycy jest dostępne za free w internecie. Wystarczy skorzystać z Google. Swego czasu namierzyłem skurwysyna, który handlował powszechnie dostępnym w aptekach wyciągiem z kasztanowca, wmawiając chorym, że to jego autorski produkt na łuszczycę. Łoił kasę aż miło, ale już nie łoi. Sprawa w prokuraturze. Najzwyklejsza maść z żyworódki, dostępna w sklepach z ziołami za 10zł, potrafi być sprzedawana przez takich cwaniaków za 100zł. Oczywiście, najpierw trzeba "w odpowiedni" sposób zareklamować się na forach związanych z chorobą...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 20 lip 2014 - 13:50:24

baju baju będziesz w raju... Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> andrzej Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > moja żona smarowała 4 miesiące tą maścią
> i
> > żelem. wydaliśmy na te maści wszystkie
> > oszczędności. po tej maści sytuacja sie
> > bardziej pogorszyła. zadzwoniłem do tego pana
> > że jest coraz gożej a on odpowiedział żeby
> > przestać i że jest mu przykro.
> > teraz łuszczyca pojawia sie tam gdzie nigdy
> nie
> > była , nawet na twarzy. ostrzegam wszystkich
> > może sobie narobić biedy
>
> Ludzie, ile razy trzeba wam powtarzać, że nie ma
> żadnych cudownych ziołowych leków na
> łuszczycę! Stosując przeróżne zioła można
> sobie trochę pomóc i cwaniaki skrzętnie to
> wykorzystują. Info o ziołolecznictwie łuszczycy
> jest dostępne za free w internecie. Wystarczy
> skorzystać z Google. Swego czasu namierzyłem
> skurwysyna, który handlował powszechnie
> dostępnym w aptekach wyciągiem z kasztanowca,
> wmawiając chorym, że to jego autorski produkt na
> łuszczycę. Łoił kasę aż miło, ale już nie
> łoi. Sprawa w prokuraturze. Najzwyklejsza maść
> z żyworódki, dostępna w sklepach z ziołami za
> 10zł, potrafi być sprzedawana przez takich
> cwaniaków za 100zł. Oczywiście, najpierw trzeba
> "w odpowiedni" sposób zareklamować się na
> forach związanych z chorobą...



Baju.......................
nie zgodzę się z tobą że ziołami można sobie tylko trochę pomóc leczę się nimi od ponad 5 lat
efekt lepszy jak po farmaceutykach
Zgadzam się natomiast iż info na temat ziół jest dużo i czasami wystarczy chwila szperania żeby poczytać czy dane zioło jest nam w stanie pomóc czy tylko zaszkodzić
Działanie wyciągu z kasztana opisywałam sprawdzone na sobie jest temat na forum kupowałam go jednak w aptece
może dlatego że nie wierze że jak coś drogie to musi być skuteczne smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: Robert (---.free.aero2.net.pl)
Data: 22 pa� 2014 - 18:10:34

Zacząłem smarowanie maścią zej-a tydzieńtemu , na razie jest cieżko całe ciało goreje, cały czas stan zapalny , mam pokryte chorobą 80% ciała , zobaczymy co bedzie dalej , wysłałem panu Zdzisławowi swoje foty przed i po tygodniowym smarowaniu , mówi że damy rade bo nie ma grzyba, zobaczymy pożyjemy, oby tak było.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: ania (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 23 pa� 2014 - 20:14:20

podziwiam ludzi ktorzy smarują sie maścia a nie znaja jej składu .ja bym sie zwyczajnie bała...jesli w skladzie sa faktycznie tylko ziola to czemu to takie drogie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 23 pa� 2014 - 20:56:03

Tu masz skład:
http://www.luszczyca.pl/read.php?1,107995,109281,page=16#msg-109281

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: ania (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 23 pa� 2014 - 21:12:21

dzięki siwe wlosy mam reszta tez sie znajdzie ;-))))))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak lecze moją łuszczyce czyli MAŚĆ ZEJ A GODNA POLECENIA
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 23 pa� 2014 - 21:32:59

Cały czas jeszcze zastanawiam się czy nie pominąłem jakiegoś składnika, jako że kolor dość dziwny smiling smiley
http://obf.pl/leczenie-luszczycy,955665.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.