Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 02 cze 2014 - 16:24:36

Witam,
dziesięć lat byłem chory na łuszczycę, obecnie mam skuteczną maść iżel, które udostępniam potrzebującym za odpłatnością. Więcej szczegułów o skutecznym działaniu maści można zobaczyć na moim Blogu: plamisty.blogspot.com , są tam fotki i kontakty do osób już wyleczonych lub będących w ostatniej fazie leczenia, można do nich dzwonić i rozmawiać o ich doświadczeniu w skutecznym leczeniu łuszczycy.
Zapraszam wszystkich, którzy chcą skorzystać z bezpiecznej i skutecznej metody leczenia maścią "ZEJ-a".
Pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 cze 2014 - 19:15:20

Pannie Zdzisławie rozmawialismy na temat panskiego wynalazku,nie ma on absolutnie żadnych badan,atestów,koszt małego pojemnika -Bóg wie czego o zapachu płynu do naczyń kosztuje 300zł.
Zapewnia pan ludzi o skutecznosci owej mieszanki,której składu również pan nie podaje,nie boi sie pan ze komus zaszkodzi?
twierdzi pan ze ulecza pan nieuleczalne,zaiste ciekawe rzeczy pan usiłuje weprzec zdesperowanym ludziom.
Nie mam zamiaru ujmowac nic z panskiej pracy nad preparatem wspomagającym leczenie łuszczycy ale moze zamiast sprzedawac go zdesperowanym chorym najpierw postarac sie o przebadanie i podstawowe atesty.

Jako jedna z pierwszych miałam możliwosc sprawdzenia pońskiego wynalazku,przykro mi ale nie potwierdzam panskich rewelacji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: Andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03 cze 2014 - 20:32:51

Potwierdzam opinie kolegi wyżej. Otrzymałem próbkę bezpłatnie za co dziękuję.
Niestety zaleczyć tym nic nie zaleczyłem.
Pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 04 cze 2014 - 00:17:32

Raczej koleżanki smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: soma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 cze 2014 - 09:58:52

Cóż nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że Twój wpis to sabotaż.
Maść jest wyjątkowo skuteczna. Używam jej od kilku tygodni i jeszcze nigdy w 38 letniej walce z łuszczycą nie osiągnąłem takich efektów. Cena jest bardzo przystępna za 30 ml maści i 50 ml żelu 140 zł. Kuracja na minimum 1,5 miesiąca.
Reprezentujesz koncern farmaceutyczny czy lobby lekarskie ?? ponieważ i jednym i drugim zależy na podtrzymaniu choroby - tylko wtedy mają szansę zarabiać. Po właściwym zastosowaniu maści zej-a nie wracasz do ponownego zakupu. Nie ma łuszczycy !!! Zrobiłaś zarzut, że bez atestów - czy w ogóle wiesz co piszesz ? Wymyślił i wyprodukował skuteczną maść pojedynczy człowiek z doświadczeniem zielarskim. Jak sądzisz jakie ma szanse na atesty, patent w obliczu konieczności kilkuletnich testów i ogromnych pieniędzy, które trzeba wyłożyć na atesty. Dla Ciebie to choroba nieuleczalna więc z takim podejściem będzie trudno się wyleczyć. Raczej zastosuj ją właściwie i cierpliwie po kilku tygodniach realnie oceń jej działanie. Życzę szybkiego wyzdrowienia. Szukaj, a znajdziesz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 04 cze 2014 - 14:04:54

Soma nie sądzę żebyś tu był wiarygodny. Jeden Twój wpis na tym forum nie świadczy o Twojej kompetencji. Bo jakoś się tu wcześniej nie udzielałeś.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: soma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 cze 2014 - 10:52:09

Sławek, a czy to jest może towarzystwo wzajemnej adoracji ???
Tylko wybrańcy komentują i wtedy są wiarygodni ?
Wybacz proszę, ale to absurdalne.
Owszem fora dotyczące łuszczycy odwiedzam regularnie i raczej poszukuję na nich nowych możliwości leczenia. Rzeczywiście nie komentuję, ale nie ma to żadnego związku z tematem i moją wiarygodnością. Znalazłem na mojej dłuuuugiej drodze poszukiwań nareszcie coś co realnie pomaga i widząc wcześniejszą krytykę w wypowiedzi szater postanowiłem się odnieść do niej. Krytyka nie jest poparta opisem własnym, a tylko kilkoma ogólnymi stwierdzeniami - stąd moje reakcja.

Z pozdrowieniami
P.S jest już kilka dni dalej w stosowaniu maści i efekt, W który mnie samemu czasem trudno uwierzyć. Ta maść jest doskonała. Mam też zdjęcia, które w razie zainteresowania mogę przesłać na priv.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 09 cze 2014 - 11:16:00

Cóż może to i kółko wzajemnej adoracji przynajmniej w niektórych przypadkach tak jest smiling smiley
a co do szater jej nie pomaga nic a wszystko co nie przebadane nałukowo smiling smiley i bez atestów nie ma prawa zadziałać bo na nią nie działa smiling smiley
a już bron boże żeby ktoś na własną rękę coś wynalazł i się zaleczył bo zaraz będzie "jak można uleczyć nie uleczalne" i tym podobne
co do maści się nie wypowiem bo sama nie przetestowałam więc działania nie znam
a tam gdzie czegoś nie znam nie oceniam jak co niektórzy
oprócz szater bo ta zna wszystko wszystko przetestowała i wszytko wie najlepiej
a przecież trza ostrzegać na forum coby zioła nie zabiły kogo smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 09 cze 2014 - 14:03:54

Soma, oczywiście masz rację. Nie tylko wybrańcy, każdy ma prawo wstawić swój komentarz. Ale i każdy ma prawo taki komentarz skomentować.
Być może chcesz dobrze i to co piszesz jest prawdą, ale sorry, nie uwierzę osobie o której nic nie wiem, że kupno za 140 zł tego czegoś (bo niewiadomo co to jest) jest dobrym pomysłem. A może Ty jesteś tym klientem, który to sprzedaje? No ja tego nie wiem, tak jak i nie wiem kim Ty jesteś. Jak zobaczę komentarze osób które znam choćby z wypowiedzi, to się zacznę zastanawiać czy ta maść jest dobra. Ale dopiero wtedy. Na razie jesteś dla mnie niewiarygodny.

Nie chciałem Cię obrazić, tylko pokazać swój punkt widzenia. Życzę szczęścia w leczeniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: on24 (---.futuroexito.pl)
Data: 10 cze 2014 - 10:09:54

a czemu każdy leczy skórę, trzeba leczyć środek, nigdy maść nie wyleczy, może zaleczyć ale z czasem gdzies indziej się pojawi, równie dobrze można zakleić, zapudrować (nie wiem co jeszcze), tak jak pleśn na scianie, można zamalować ale wyjdzie. trzeba szukać trochę w innym kierunku i myślę ze takie maści to sciema, ciekawy jestem czy można zamówić małą ilość tak na sprawdzenie na jednym miejscu, przecież jak sam robi to powinien wysłać każdą ilość, myślę również ze cena jest o wiele za droga, przecierz nic nowego nie odkrył, jedynie zmieszał kilka różnych składników (pewnie głównie to parafina, wazelina i jakieś maści z ziołami) a to nie kosztuje az 140 zł za taką ilość

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 10 cze 2014 - 12:41:07

Co do leczenia od środka pełna zgodność nikt się jeszcze nie zaleczył maściami w jednym miejscu zejdzie w drugim wyjdzie łuszczyca to choroba ogólnoustrojowa-metaboliczna według mojego lekarza który już na emeryturze ale mądrze mówi.
Z ceną też się zgadzam trochę za wysoka choć koszty kręcenia takich mazidełek wcale nie są takie taniuchne
a działania jak i składu jestem ciekawa bardzo coś mało osób pisze w temacie jak widzę,choć z drugiej strony się też nie dziwie czytając zajadłe krytyki wszystkiego co niemedyczne
przydało by się więcej wypowiedzi innych osób.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 10 cze 2014 - 20:53:29

Jako jedna z pierwszych miałam możliwosc przetestowania tej mikstury i jako jedyna znam OSOBISCIE WYNALZCE on takze zna moje zdanie na ten temat.
Zawsze odpowiadam grzecznie i zgodnie z prawdą,nie obrażam nikogo a brak argumentów nie kwituję kłamstwem i agresją.
Stosuje zioła i preparaty naturalne ale szanując swoje zdrowie ,używam tylko tych ,które zostały dopuszczone do sprzedaży jako bezpieczne.
Nigdy także nie CZERPAŁAM ZADNYCH PROFITÓW Z REKLAMOWANIA CZEGOKOLWIEK,nie każdy moze to powiedziec o sobie,niestety.
Szanuje ludzi i ich sposoby leczenia,wszystkie,nie oceniam a jedynie ostrzegam,zgodnie ze swoim sumieniem iż stosowanie niezbadanych produktów,jakichkolwiek to narażanie sie na nieprzewidywalne skutki.

Gdy lek uczuli,zaszkodzi zawsze mozna szukac pomocy w szpitalu z ulotki można wyczytac co ewentualnie mogło zaszkodzic,gdy leczymy sie produktem o nieznanym składzie takiej możliwosci nie ma.

Wybór leczenia nalezy do kazdego,to suwerenna decyzja,ja dzielę sie jedynie swoim doswiadczeniem 50letnim w walce z łuszczycą.

Zycze długich remisjii,osiągnietych cierpliwoscią,ciężką pracą i zdrowym rozsądkiem. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 10 cze 2014 - 21:59:50

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Nigdy także nie CZERPAŁAM ZADNYCH PROFITÓW Z REKLAMOWANIA CZEGOKOLWIEK,nie każdy moze to powiedziec o sobie,niestety. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,



Insynuujesz że ktoś mi za coś płacił z czegoś tutaj czerpie korzyści?????????????
to poważne oskarżenie kotku
znasz ponoć i prawo uważasz że ty jesteś bezkarna????????????
Masz dowód szkalując mnie???????????
bo jeśli nie powinnaś odwołać swoje słowa
Kultura ponoć tak nakazuje jeśli ją masz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 11 cze 2014 - 08:27:22

Działasz na zasadzie uderz w stół?
wiec jednak jest cos w tym co było już tu wypisywane wczesniej,prawda???
O płaceniu to już twoja dowolna interpretacja,czyż nie?

Przestan atakowac,rozmawiaj merytorycznie i zgodnie z prawdą a nie bedzie problemów.

Moze nie zauwazyłas ale ja w żadnym zdaniu dotyczącym preparatu nie wymieniam ciebie,nie atakuje,co niestety Ty czynisz nagminnie.Brak argumentów?

Krótka masz pamiec odnosnie zarzutów ludzi na tym forum wzgledem ciebie,przypomniec?

O kulturze wypowiedzi nie bedę rozmawiac,wpisy dokładnie pokazują wszystko cokolwiek słowa miałyby ukazac.

Nie rzucaj w ludzi kamieniami a nie będą ich odrzucac w twoją stronę.

Temat ten dotyczy masci pana Zdzisława i tego sie trzymajmy,acha zapomniałam nie stosowałaś nie znasz,nie widziałas....ja widziałam,stosowałam i swoją ocenę mało że napisałam TU na forum ale dokłądnie powtórzyłam w twarz wynalazcy,w długiej dwugodzinnej rozmowie wyjasniłam swoje zarzuty i co ciekawe nie zostałam przez pana Zdzisława zlinczowana smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 11 cze 2014 - 09:19:00

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Działasz na zasadzie uderz w stół?
wiec jednak jest cos w tym co było już tu wypisywane wczesniej,prawda???
O płaceniu to już twoja dowolna interpretacja,czyż nie? ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
To zdaje się działa w obydwie strony czyż nie??
dowody proszę inaczej to publiczne pomówienie
testowanie czegoś za darmo nie oznacza korzyści majątkowych z tego ciągniętych
inaczej połowa ludzi na forach dostawała by kasę za testy leków źle rozumuje
INACZEJ CIĄGNĘŁA KORZYŚCI MAJĄTKOWE
,<wszak pedagogicznego wykształcenia nie mam mogę się mylić w świetle takiej osobistości
<Skoro tak się interpretuje wszystko na podstawie własnych domysłów nic dziwnego że mamy taką oto Polskę
<Na argumenty trzeba mieć z kim rozmawiać a my żyjemy w innych światach na tej samej ziemi więc rozbieżność w poglądach więc i argumentów nie dostrzeżesz
Przypomnieć.................są to zdaje się twoje własne zarzuty jak mnie intuicja nie myli sad smiley
Widać nie chodziłam do twojej szkoły więc kulturę siłą rzeczy mniejszą mieć muszę nawet nie śmiem porównywać się z taką gwiazdą w tym względzie
<<i vice versa
A ja tylko napisałam że nie ma chyba niczego czego byś nie znała,nie stosowała,itp
nawet jak nie i tak opinie znawcy wydasz
Słonko po 50-cio letnim chorowaniu i leczeniu już wszystkim jak piszesz z praktyki powinnaś wiedzieć że to co na ciebie nie zadziała na innych może zupełnie dobrze
tylko całkowity ignorant zakwestionuje działanie czegoś co na niego nie podziałało ..........według mojego oglądu
Któż by śmiał zlinczować taką ekspertkę od wszystkiego
toż to niemożliwe w tym życiu wstyd i hańba sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: lol (---.158.217.5.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 11 cze 2014 - 09:42:26

O znowu N wyczula biznes darmowy,napisz dostaniesz znów za darmoche

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 11 cze 2014 - 10:04:10

<<<<<<<O znowu N wyczula biznes darmowy,napisz dostaniesz znów za darmoche<<<<<<<<<<
Nie testuje niczego po ekspertach nawet za darmochę
a tobie żal napisz dostaniesz i ty,może uleczysz choć skórę
lol dziwnym trafem pojawiasz się łącznie z gwiazdą czy tylko ja tak widzę smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: XYZ (---.dynamic.chello.pl)
Data: 11 cze 2014 - 16:18:44

Wysłane przez: waldi (---.146.232.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 03 kwi 2014 - 10:57:39

N nie mam prawa podwazac twej wiarygodnosci ???......skoro udowadnia,m ci klamstwo po co sie jeszcze wysilasz .Idiote ze mnie robisz czy co bo skoro nawet piszesz rozne wersje na forum odnosnie platnosci po cholere jeszcze dalej beszczelnie klamiesz ...ale ,miejsza juz z tym widac tak wlasnie lubisz .Jednak nazywanie tego to juz zwykle swinstwo jednak dziwi widac nie lubisz jak ci sie pisze wprost i wytyka klamstwo .Ale moge byc i ta swinia nie rusza mnie twe okreslenie a pograstulowac tylko ze wreszcie wprost i otwarcie . Szkoda ze jeszcze wszystkim kogo nazwalas o wiele gorzej nawet nie napiszesz wprost.Jednak pamiec mam dobra i pamietm cala liste osob naprawde wporzadku jak potrafilas nazwac wiec dolaczyc do tego towarzystwa to bardziej zaszczyt ja obelga .Szkoda tylko ze nie wszystkim tak wprost ale ......przyjdze czas ze domysla sie i inni .Moge byc swinia jednak narazie swych prywatnyc pw nie wwysylam i nie informuje nawet nie mam zamiaru .Bedzie lepiej jak sie sami dowiedza .A o preparacje nie mam juz ochoty dyskutowac stosuj co chcesz ,reklamuj co chcesz itd .......kto chcial juz sie chyba zorientowal o co tu chodzi i co za biznesik z tego tyle w temacje .Dalsza dyskusja nie ma sensu ."

Taki wpis znalazłem,ciekawy i wiele mówiący,przesledziłem tamten wątek i opinie już mam,chyba nie tylko ja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: ToMasz (---.play-internet.pl)
Data: 11 cze 2014 - 16:44:33

Kolejne golenie z kasy zdesperowanych łuszczyków. Chyba też się za to wezmę, skoro tylu naiwnych gotowych płacić krocie za placebo. Smalec lub inne mazidło wsadzę do ładnego pojemnika i zacznę marketing szeptany na forach. Każdy orze jak może smiling smiley
A tak po prawdzie, to zacznijcie myśleć gamonie. Britney Spears i inni ludzie show biznesu chorujący na łuszczycę, dysponują milionami dolarów. I co, mając taką kasę, męczą się z tym kurewstwem, zamiast kupować rzekomo skuteczne wynalazki reklamowane na forach? Jak nie płyny Feliksa, to maście ZEJ-a i inne cuda na kiju. Jeszcze wam się nie znudziła wiara w cudowny lek od anonimowej osoby, żądającej kasy za swój specyfik? Jak głupim trzeba być, żeby wierzyć w coś takiego?

http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,12534034,Wstydliwa_tajemnica_Britney_Spears__Ma_LUSZCZYCE_.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie, maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 11 cze 2014 - 18:22:27

Powtórzę po raz drugi dowody poproszę nie wymianę zdań z innego tematu,gdzie dalej było sprostowanie co pominąłeś Tomaszku jakiś świeży na forum jesteś a tak dużo przeczytałeś smiling smiley
dalej jest to pomówienie
koniec w temacie z mojej strony
a ludzie biznesu leczą się u lekarzy za grube pieniądze bez efektu
nawet miliony dolarów rozumu nie dają jak widać ani zdrowia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.