Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1213141516171819202122...->|-->
Bieżąca strona: 17 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.play-internet.pl)
Data: 24 pa� 2014 - 17:45:13

J-23 gwoli wyjaśnienia felczer nie zajmował się świniami a ludźmi.Nie obrażaj ich bo niektórzy byli o wiele lepsi od niektórych dzisiejszych lekarzy po studiach.Miałem przyjemność takiego znać.Był lekarzem przyzakładowym,i to lekarzem przez duże L, mimo braku studiów.

Nie czytam dokładnie twoich postów bo we wszystkich piszesz to samo,dlatego dopiero teraz przypadkiem ten akapit rzucił mi się w oczy,a na takie dictum trudno nie zareagować.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 24 pa� 2014 - 20:18:34

Czemuś Jasiuś TY taki jesteś uparciuch!

Zatem odswieżę temacik
Cytat z Twojej wypowiedzi.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Też kupiłem (na forum), niestety za póżno się doczytałem że nie wolno jej stosować przy łuszczycy krostkowej(nie pomogła a nawet było gorzej),
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Zastanowiło mnie bardzo to zdanie i odpisałem, że:
cyt.
A GDZIE TO PISZE, ŻE NIE MOZNA UZYWAĆ dAIVOBETU W PRZYPADKU ŁUSZCYZCY KROSTKOWEJ?
z TEGO CO WIEM, TO NALEZY SKONSULTOWAĆ UZYTKOWANIE Z LEKARZEM I JEST TROCHĘ INNY SPOSÓB JEGO DAWKOWANIA I KONTROLOWANIA. POPRAW MNIE JESLI SIĘ MYLĘ.
----------
Jako, że zacząłeś filozofować, to zmuszony zostałem do udokumentowania tego co napisałem ulotką firmową skierowaną do pacjentów(link podany wcześniej) pisze w niej, że cyt.
"Jeśli u pacjenta stwierdzono inne rodzaje łuszczycy, np. erytrodermię łuszczycową, łuszczycę złuszczającą i łuszczycę krostkową (należy skonsultować to z lekarzem)"
I to lekarz podejmuje ostateczną decyzję.
I wszystko w temacie. Napisałem wcześniej to samo, co jest udokumentowane w ulotce;-)))

Muszę Tobie dopowiedzieć, ze swojego czasu moja bliska znajoma(ze stowarzyszenia)nie myl z tym od o.Rydzyka brała D-T na łuszczycę krostkową, pod kontrolą lekarza, który jej ten lek przypisał i dlatego to mi się jakoś utrwaliło w mojej pamięci.
-------
Widzisz Jasku, a ty zamiast do lekarza, to kupujesz na Allegro, być może była podróba, ba nie wiadomo jak była przechowywana,dodatkowo nie potrafisz doczytać ulotki, nie wiesz nawet, że nalezy wykonywać dodatkowe badania stosując ten lek w przypadku tego rodzaju łuszczycy.

Ty za to wiesz swoje, że:
dermatolodzy to jeden wielki spisek przeciwko łuszczykom,że nie chcą nas leczyć, leki drogie. Za to super tanie są u tego tam szamana.
----------
Jasiu, Ty mój króliczku doświadczalny - smarujesz się tym paskudztwem od szamana i mijają 2 miesiące Twoich relacji tutaj. Martwię się o Ciebie, powinneś juz być wyleczony. A ty dostałeś nowy żelik do testowania tym razem kasztanowy. Czyżby kolejne 2 miesiączki pracy za króliczka?
Pozdrawiam
J23
P.S
A co? lekarze i felczerzy nie mogą leczyć świń? Co ci się nie podoba. Toć to stworzenie Boże i ma też prawo do leczenia, a czy to jest lekarz, felczer, weterynarz, (szamanowi-nie wolno) może iść za to do pierdla.
Nacpałeś się grzbków halucynogennych, czy co.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 24 pa� 2014 - 22:22:15

Witam,
mogę się już pochwalić szybkim efektem gojenia po użyciu żelu "k".
Pani Leokadia chora na łuszczycę zewnętrzną na całym ciele, łuszczycę stawową kręgosłupa, cukrzycę z otwartymi ranami tzw. stopa cukrzycowa.
Leczyła się maścią zej-a od kilku miesięcy z przerwami, dzisiaj ma zagojone rany cukrzycowe, łuszczyca jest w fazie końcowej leczenia, bule stawowe kręgosłupa ustępują, od dwóch dni smarowała miejsca łuszczycowe żelem "k".
Poprosiła mnie dzisiaj o dodatkowe 100 ml żelu "k" bo po dwóch dniach są wspaniałe efekty gojenia.
Pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: J-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 24 pa� 2014 - 22:56:32

Jasiczku mój miły adwersarzu, wspaniała dla Ciebie wiadomośćprzyszła od maestra -szamama i gargamela w jednej osobie,

Znaczy, że już czas na Ciebie, wszak uzywasz kasztana i za parę dni będziesz czyściutki.
Tak bowiem twierdzi Twój guru, więc pewno mu wierzysz i ufasz bezgranicznie.

Trzymam za te słowa, którymi określiłeś swoją cenną myśl i napisałeś,
że forum jest dla ludzi chorych, a zdrowi tu nie zaglądają, bo nie mają po co.

Aloha Jasiek,
będzie mi Ciebie tu brakowało.
Jak zatęsknisz to, aby była jasność jestem hetero(bo miałeś i problem z określeniem mojej orientacji) i pisz na,
[email protected]
Goodbye

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 25 pa� 2014 - 00:28:01

PANIE Z.E.J. PO DWÓCH DNIACH NIE MA MOWY O WSPANIAŁYCH EFEKTACH GOJENIA. Nie przesadzaj Pan.
Taki argument, to żaden argument.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 25 pa� 2014 - 07:54:29

Szaman pisze:
"Potrzebny czas do wyleczenia całkowitego z łuszczycy zewnętrznej określam na dwa miesiące, dieta niema znaczenia".

http://plamisty.blogspot.com/2014/05/leczenie-uszczycy-skutecznie-mascia-zej.html

w Innej ofercie czas mus się przedłuża już o 100%

"Podejmę się leczenia niemal każdej postaci łuszczycy, czas trwania leczenia domowego do czterech miesięcy".

http://olx.pl/oferta/masc-na-luszczyce-zej-a-luszczyca-luszczyca-CID628-ID4EIWH.html
No jak to jest Panie Szaman czyzby miejsce siedzenia określało czas leczenia, bo jedna wysłana była z Wrocławia a druga z Poznania, czy też zalezne to jest od warunków pogodowych, czy też innych. Co tam dla Ciebie gargamelu 2 miesiace w te, czy w tamtą. Jeden gwint-zawsze znajdzie się durny jakis i sie na to nabierze.

Masz teraz kasztanka, w dwa dni są rewelacyjne postępy. Twój geniusz Polaka z Nad Wisły wręcz ośmiesza innego geniusza tego z Karpat,zwanym Słońcem Karpat.Też mu się wydawało wielki, skonczył tragicznie.
Miłego dnia szamanie, pozdrawiam tównież Twoje plemię?
Jasiczku no i co z Tobą, napisz coś zabawnego o mnie. Brakuje mi tego.
Bo merytorycznej odpowiedzi to ja nie oczekuję, bo jej po prostu nie ma.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 25 pa� 2014 - 09:36:27

Pan Jakubowski napisał:
Mogę też polecić klinikę, która testuje maść "ZEJ-a" łącząc z odpowiednią dietą i kąpielami solankowymi. Daje to rewelacyjne efekty, przyspieszając likwidację łuszczycy z kilku miesięcy do kilku tygodni, nawet tą kilkunastoletnią.
http://obf.pl/leczenie-luszczycy,955665.html
-------------------
W celu skonfrontowania prawdziwości powyższej informacji, bardzo proszę o podanie adresu tej kliniki oraz o nazwiska lekarzy, którzy podjeli się z Panem współpracy i stosują Pańskie smarowidła w leczeniu łuszczycy i która daje tak rewelacyjne rezultaty.

Ponadto proszę o informację, czy sławny płyn Feliksa i maści i żele tzw. ZEJa są tego samego autora?, bądź produktem rodzinnym?

Brak odpowiedzi, bądź ich sprostowania potraktuję jako swiadome i celowe wprowadzenie opinii publicznej(łuszczyków) w błąd w celu osiagniecia zysków materialnych.
Otwiera to mozliwość stronom (Panu i mnie) dochodzenia swoich prawd na drodze prawnej.

Z poważaniem
Andrzej Milik.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.play-internet.pl)
Data: 25 pa� 2014 - 11:56:30

J-23 szczekasz jak pies który broni swojej michy.Musisz robić jakieś interesy na łuszczykach, że tak usiłujesz zdeprecjonować osiągnięcia innych.Przypuszczam że handlujesz daivobetem bo tak cię informacje o nim zbulwersowały.Obawiasz się że zmniejszy się krąg klientów?.Jak poszukasz na tym forum to znajdziesz podziękowanie ode mnie za zakup daivobetu,może nawet tobie,nie wiem.Mógłbym zadać kilka dociekliwych pytań dotyczących Daivobetu sprzedawanego na tym forum jednak Wierzę że jest sprzedawany w dobrej wierze z chęci pomocy innym a nie dla zysku.Jak już gdzieś tu napisałem mnie on nie pomógł a wręcz przeciwnie,może na innych działa ozdrowieńczo.
Jak nie chcesz abym się ciebie czepiał to zejdź ze mnie,bo inaczej przez grzeczność będę ci zawsze odpowiadał. Tak mnie wychowano że nie wolno nikogo traktować z lekceważeniem a zwłaszcza jak widać że mają problem ze sobą.
Przyznam się że odpowiadanie tobie sprawia mi wielką frajdę i jest świetną zabawą.

Z poważaniem:
Andrzej np.Batman

PS.Tylko błagam zmień wreszcie tę płytę bo już się znudziła.


CD.Po wczorajszym smarowaniu maścią (J-23 woda na młyn dla ciebie) powychodziły różowe plamy w starych miejscach.Skóra schodziła umiarkowanie ale nie z różowych plam.Plamy wyszły pewnie dlatego że zbyt długo smarowałem samymi żelami.A może dlatego że ostatnio się przeziębiłem.Zawsze miałem skórę wrażliwą na zimno(jak to przy łuszczycy) ale dziś na powietrzu była aż purpurowa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 25 pa� 2014 - 12:55:01

Przyłączam się do pytania zadanego przez j-23.

@Zej - czytasz forum, wypowiedz się.

Szczerze - wolę najgorszą prawdę i szczerość niż brak bądź mętne odpowiedzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 25 pa� 2014 - 17:34:46

Jasiczku,

po pierwsze:
- moje pytania są skierowane do konkretnego adresata z imienia i nazwiska, a nie do Ciebie.Twoja odpowiedź na nie, ma się tak, jak na tym zdjęciu;

http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/kalejdoskop/t9xsf
---------------------------------------------------------------
po drugie:
- nalezy się zastanowić, co jest powodem, że pytania skierowane do Z.E.J wywołały Twój furiacki atak we mnie(szczekanie, pies). Nie mnie oceniać Twoje zachowanie i klasę zawodnika. Ocenią to czytający.
---------------------------------------------------------------
po trzecie;
- na moją krytykę zakupu D-T przez ciebie z niewiadomego żródła i jego pochodzenia oraz brak elementarnej wiedzy o jego stosowaniu przedstawiłeś w ten sposób, że...nim handluję.

Więc, by nie było niedomówień. Jestem ostatnim tu człowiekiem, który, by polecał sterydy w jakiejkolwiek formie i podkreslam raz jeszcze, ze jestem przeciwnikiem kupowania ich z niewiadomego źródła,znajomości ich pochodzenia i bez nadzoru lekarza. Sterydów nie uzywam i nie polecam.
Jesli jest to ostateczność, to trzeba doczytać ulotki i być pod kontrolą lekarza, stosując się do jego zaleceń.
----------------------------------------------
po czwarte;
Nalezy zrozumieć tu podstawową rzecz, zachodzącą pomiędzy kupującym a sprzedającym.

To od sprzedajacego wymagamy jego wiarygodności, uczciwości i takich walorów przedmiotu, które zaspokoją nasze potrzeby. Nigdy odwrotnie.

Ja jestem tylko kupującym,obserwującym, pytającym (nieważne) i to nie ja mam się uwiarygadniać(bo nie taka literka w nicku, czy jestem on, ona, ono, od kiedy jestem, jakich uzywam nicków, że szczekam, etc)
lecz ten, który sprzedaje i propaguje swoje wynalazki i odkrycia.
Taka jest podstawowa zasada handlowa.

Jeżeli ZEJ prowadzi kampanię reklamową na forum, to obowiazkiem jego jest odpowiadanie na kazde pytanie, nawet te najgłupsze, a nie udawać "cichociemnego" w pejoratywnym znaczeniu.
--------------------------
WNIOSEK;
- Brak odpowiedzi na pytania, matactwo, krętactwo, podawanie różnych danych(potwierdzone linkami z jego wypowiedzi)
-ukrywane powiązań między FELIKSEM-ZIEJEM
- ukrywanie składu(nie znam przypadku takiego drugiego)
-brak mozliwości skonfrontowania BEZPOŚREDNIEGO z osobami wyleczonymi wcześniej np,rok, dwalata temu i tak naprawdę nic o nich nie wiemy, a mamy XXI w. Gdzie są uzdrowieni przez tego geniusza.
- Traktowanie łuszczycy jako choroby zakażnej, a nas jako trędowatych,

POWODUJE, ŻE JEST WYSOCE PRAWDOPODOBNE, ŻE MAMY TU DO CZYNIENIA Z OSOBĄ NIEWIARYGODNĄ I DLA OSIĄGNIĘCIA ZYSKÓW MOŻE STOSOWAĆ W SWOICH MAZIDŁACH STERYDY I INNe ZWIĄZKi NIEBEZPIECZNe DLA ZDROWIA.
Pozdrawiam
j23

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 pa� 2014 - 19:08:11

Witam

Muszę podzielić się dobrymi wieściami, dzisiaj zobaczyłam na łokciach i brzuchu jaśniejsze zmiany, a w miejscach gdzie zeszła łuska pojawiła się biała czysta skóra. Wstąpiła we mnie nadzieja, że w końcu po tylu latach pozbędę się tej paskudy. Walczę jeszcze ze skórą głowy, bo jest jeszcze na niej gruba łuska, ale myślę, że ją pokonam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 25 pa� 2014 - 21:03:34

@Zej
Wciąż czekam na odpowiedź na zadane ci pytanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Max (---.61.r-ce.pl)
Data: 25 pa� 2014 - 23:08:13

Witam Małgosiu czy zaczełaś smarować głowę maścią czy nadal smaruiesz żelem.Bo ja po ciele smaruje maścią ale po głowie się boję chcialbym się dowiedzieć opinie od kogoś kto smarował po głowie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 pa� 2014 - 23:35:02

Witam Max
Smaruje żelem bo jak posmarowałam maścią to wyszły mi nowe plamy na czole, ale rozmawiałam dzisiaj z Panem Zdzisławem i mówił, że mam jeszcze raz spróbować posmarować tylko małą plamkę na głowie i zobaczyć czy coś będzie wychodziło, a jeżeli nie to zacząć smarować maścią.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Max (---.61.r-ce.pl)
Data: 26 pa� 2014 - 17:22:04

Witam Małgosiu
Ja właśnie boję się smarować po głowie maścią bo jak zacznie robić się taki
stan zapalny jak po ciele to nie ma żartów ale żeby też coś nie uszkodziło
w głowie a głowa to podstawa.Dostałem żel "k"od pana i zaczołem smarować
po głowie to bardzo żle się czułem i po trzech dnia musiałem przestać smarować.
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 pa� 2014 - 17:31:44

Max a jednak na wlasne zyczenie .....czas sie zastanowic co za g.......... na cialo pakowales . A szarlatan ze swa gromadka sie cieszy.Oni wymysla nastepny cudowny srodek ,biznes sie bedzie krecil ale jakie skutki pozostana na naiwnych ..trudno przewidziec .Watpliwosci tu miec nie mozna wystarczy przesledzic wczesniejsze super srodki zobaczyc jak byly opisywane ,kto byl za itd .........

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 pa� 2014 - 18:24:11

Max

Myślę, że niepotrzebnie przerwałeś smarowanie maścią bo łuszczyca najpierw musi dostać porządnego kopa.Nakładałam maść 2 x dziennie piekło jak diabli i też czułam się fatalnie bo wszystko mnie bolało i miałam stan podgorączkowy, ok tygodnia. Teraz jest o wiele lepiej i jak pisałam wcześniej po ściągnięciu łuski widać białą skórę z dnia na dzień jest jej coraz więcej i to mnie nastawia optymistycznie .

Dzisiaj spróbuję posmarować kawałek skór głowy maścią.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 pa� 2014 - 18:42:05

Waldek, może masz jakiś super środek na tą paskudę ?
Czy jesteś pracownikiem firmy farmaceutycznej?
W ogóle wiesz co to jest walka przez 20 lat z tą paskudą bez przerwy ? -myślę, że nie.
Człowiek w akcie desperacji zrobi wszystko, aby pozbyć się tego świństwa.
Jeżeli nie chcesz to nie kupuj, nikt cię nie zmusza-chyba proste?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 pa� 2014 - 19:06:49

Nie mam bo nikt go jak na razie nie wynalazl ..............nie jestem pracownikiem firmy farmaceutycznej jak tez nie popieram zadnego szarlatana ..............wiem co to walka i wiem ze sa chwile ze czlowiek gotowy jest na wiele ......jednak nic nie zwalnia nas od myslenia by dac sie wykorzystywac cwaniaczkom co dla swych zyskow beda reklamowac rozne g.......... majac gdzies skutki uboczne .Proste nie kupuje nie mam zamiaru jednak nie musisz cytowac innych zachwalajacych srodek za srodkiem od wyciagu plynow do masci itd .Nikt mi tez nie zabroni pisac wprost o tym swinstwie i calym tym ohydnym biznesie .Mimo wszystko powodzenia .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 pa� 2014 - 19:49:50

Waldek

Nie cytuje nikogo, pisałam z głowy. Oczywiście, że nikt ci nie zabroni pisać, tak samo jak mi.

Jakie masz dowody lub przykłady,że szarlatan sprzedaje maści o skutkach ubocznych?

Świństwo to jest nasza choroba i trzeba z nią walczyć, każdy na swój sposób, nikt nikomu nie zabroni kupować tego co chce.

Mam nadzieje, że wyjdę z tego świństwa, chociaż na jakiś czas, a jeżeli tak to może być sposób na moją łuszczyce.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1213141516171819202122...->|-->
Bieżąca strona: 17 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.