Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...3334353637383940414243...->|-->
Bieżąca strona: 38 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: lol (---.158.219.191.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 19 gru 2014 - 22:32:34

No i niech kto powie ze ta baba jest normalna, bez honoru i rozumu, siedzi cały dzień bo juz nikt jej znać nie chce, wszyscy już się poznali, pognac w cholerę Bo nie da spokoju

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2014 - 22:54:09

Jak ktos ma za duzo moze i se t.....podcierac ..........jednak wiekszosc ludzi potrzebuje wtedy na dalse leczenie .Nie powinno dochodzic fakt jednak zawsze i w kazdym zawodzie jakies bledy sie trafiaja .PO to jednak SA WSZELKIE ZEZWOLENIA WPROWADZENIA DO OBROTU LEKOW ITD BY TE BLEDY ELMINOWAC .Smieszne wiec jest mowienie ze kraj zacofany itp jak popiera sie wszelkiej masci oszustow ,zjodzieji itd .BY kraj byl cywilizowany jeszcze bardziej powinno sie kontrolowac lekarzy szpitale ale przedewszystkim walczyc z wselkiego rodzaju szarlatanami i tym podobnymi ludzmi .Sa ludzie co lecza ziolami itd ale nie ukrywaja skladow nie glosza herezji jak z sredniowiecza i tyle . moze wreszcie czas to zrozumiec a nie za jakies produkty czy cholera wie za co bronic oszplomow .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 20 gru 2014 - 00:30:17

ROZPORZĄDZENIE 1924/2006R DOTYCZĄCE PRODUKTÓW MEDYCYNY NATURALNEJ NAKŁADA NA SPRZEDAWCÓW NATURALNYCH PRODUKTÓW MEDYCZNYCH O B O W I Ą Z E K UZYSKANIA SPECJALNEGO ZEZWOLENIA BRUKSELI, ABY MÓC INFORMOWAC KLIENTÓW O WŁAŚCIWOŚCIACH TERAPEUTYCZNYCH OFEROWANYCH PRODUKTÓW NATURALNYCH. TAKIE ZEZWOLENIE WYDAJE EUROPEJSKI URZĄD ds.BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI EFSA --- TERAZ WIECIE DOKŁADNIE CZY KARALNE?????? A JAKI DOMIAR BEZ OPODATKOWANIA??? HO, HO. A WYSTARCZY TAM TYLKO ZGŁOSIC PRODUKT POD WARUNKIEM ŻE JEST NATURALNY I UZYSKAC ZEZWOLENIE NA OBRÓT NIM ORAZ OPODATKOWAC SIE----- CZEMU TEGO ZEJ NIE ZROBIŁ ???? -----BO JEST OSZUSTEM KRZYWDZĄCYM NIEWINNYCH I NIEKIEDY GŁUPICH I NAIWNYCH LUDZI. JA PRZYZNAJE SIE TEŻ DO NICH NALEŻAŁEM. MYŚL ŻE WSZYSTKO JASNE, DOBREJ NOCY ŻYCZE I POWROTU DO ZDROWIA WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU

NIE ZWAŻAJCIE NA NIĄ TO CHORA KOBIETA I TO NIE TYLKO NA ŁUSZCZYCE//////////

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 20 gru 2014 - 11:27:32

mirek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
>
>
> NIE ZWAŻAJCIE NA NIĄ TO CHORA KOBIETA I TO NIE
> TYLKO NA ŁUSZCZYCE//////////



Zapewniam cię Mirku że jestem zupełnie zdrowa i choruje tylko na łuszczyce.
ale mam poważne wątpliwości co do twojego zdrowia.
Po pierwsze nie odpowiedziałeś na żadne moje pytanie odnośnie stosowania mazideł
a to daje mi wątpliwość czy wogóle je stosowałeś.
Po drugie obrażasz mnie co świadczy o tobie jako człowieku jako takim,
pokaż mi w moich postach gdzie ja obraziłam ciebie.
Po trzecie tak jak wy wątpicie w moją autentyczność jak i wiarygodność,tak ja wątpię w twoją,i mam do tego prawo tak jak ty.
Także Mirku
Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań,to pamiętaj i nie obrażaj się
to są twoje oczekiwania a nie moje obietnice.
Nie oceniaj mnie też bo..................
ZNASZ MOJE IMIĘ ALE NIE ZNASZ MOJEJ HISTORII

Człowiek który jest sam w porządku nie podważa autentyczności drugiego,ani go obraża,nawet na myśl mu to nie przyjdzie,a tu jak widać takich mało.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 20 gru 2014 - 11:39:45

Jak tak lubisz podpierać się prawem jest też coś i w drugą stronę



Zniewaga
Drugim przestępstwem jest zniewaga, przewidziana w art. 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś kretynem. O tym co zostanie uznane za zniewagę decydują względy kulturowe i kontekst.



http://prawo.money.pl/aktualnosci/okiem-eksperta/artykul/kara;za;obrazanie;w;internecie;kiedy;i;jaka,251,0,891643.html

więc jak się zasłaniasz prawem i tak lubisz rozporządzenia,najpierw sam się zastosuj do nich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 20 gru 2014 - 11:57:06

Więc albo tutaj publicznie jak zostałam obrażona zostanę przeproszona,
albo zgłaszam sprawę w odpowiednie miejsce,
choćby nie wiem ile mnie to miało kosztować zdrowia,czy nerwów.
Przy okazji dowiem się jakie osoby realnie występują pod nickami szkalującymi moje imię.
Gzie się podział admin,czyż to nie jego obowiązkiem jest reagowanie w takich przypadkach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: kris (---.play-internet.pl)
Data: 20 gru 2014 - 15:38:28

Aleś Ty durna, prokuratorzy, by nic innego nie mieli do roboty, jak znajdować po Internecie Twoich wielbicieli talentu pisarskiego, ba rzeknę histerycznego. A teraz do rzeczy, co to jest N-Basia? nick, a nie imię i nazwisko. Jak się możesz czuć obrażona, gdy nie można nicka powiązać i utozsamić z nazwiskiemn i konkretną osobą, powtarzam konkretną osobą.
Tak znalazłaś paragraf, a nie masz elementarnej wiedzy prawniczej z czym to powiązać. Aby zastosować paragraf muszą być spełnione określone przesłanki i okoliczności, Gdybyś podała w nicku swoje imię nazwisko, dane adresowe, telefon, moglibyśmy rozmawiać.Ale droga do sprawy z powództwa cywilnego byłaby jeszcze bardzooo daleka. Ale głowka N-Basi jest do tego za mała, zeby to ogarnąć. Śmieszna i naiwna jesteś, dalej kompromitujesz się.
Basiu, do rzeczy, podpowiadam, ustal najpierw autorów Twojej rzekomej obrazy. Będę się cieszył, jak i mnie do nich zaliczysz. Wiedz, że nikt za ciebie tego nie zrobi, potem idź do prokuratora złóż doniesienie, wskaż winnych, określ osoby. Bedą ludziska mieli trochę ubawu.
Dla mnie Twoje posty świadczą o tym, ze jesteś niedorozwinięta emocjonalnie.
Bujaj się dalej królewno. Pisz głupoty, domniemania, że jesteś tu linczowana i podobne durnoty.I tak już wielu tu Ci pisze wprost, byś postów ich nie komentowała, koleżanka prosi Cię byś sobie odpoczęła od klawiaturki. Wszystkiego jej małooooo. Straszy prokuratorami. Rozkapryszone małe dziecko.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 20 gru 2014 - 16:55:24

Chcesz się przekonać
powtarzam
nie oceniaj mnie znasz moje imię a nie moją historie
Nie na takich jak ty znajduje się prawo
Wierz mi nie będę mieć problemu z ustaleniem danych personalnych osób ...........

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 20 gru 2014 - 17:14:46

N męczysz tymi swoimi odpowiedziami. Tłumaczysz się tak monotonnie i monotonie, że nudna się robisz. Tak jakbyś za wszelką cenę chciała narzucić wszystkim swój tok myślenia. I dlatego jesteś krytykowana. Wypowiedz się, obroń swojego zdania, ale się nie tłumacz, bo winny się tłumaczy.
A Ty męczysz tym swoim gadaniem i męczysz. Wkurzająca z tym jesteś.........choć nie, byłaś. Teraz jesteś śmieszna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 20 gru 2014 - 17:49:56

?Awantura o Basię?
Basia jest celebrytką, gwiazdą tego Forum, czasem lubi trochę ?pogwiazdorzyć? ale to jeszcze zupełnie nic złego. Gwiazda może więcej! (Tak jest wszędzie, nie może nikogo dziwić). Basia jest znana z tego, że jest znana. Występuje od dawna, pod własnym szyldem; nie boi się mówić prawdy. Jest ?strażniczką ognia?, bez niej na Forum powiałoby nudą (jak na wielu innych); nikt tego nie chce. Jeśli ktoś nie lubi czytać - nie musi. Ja zawsze z zainteresowaniem słucham, co ma do powiedzenia.
Basia nikogo nie obraża, nie atakuje, nie reklamuje; kiedy trzeba służy pomocą. Każdy ma rozum, potrafi myśleć - oddzielić prawdę od kryptoreklamy. (W tym gronie nie ma naiwnych, łatwowiernych). Cieszymy się, że Basia jest z nami i chce pracować na tym Forum. Witaj w domu!
Tutaj wszyscy jesteśmy rodziną, połączeni tą samą chorobą. Każdy z nas jest inny, inaczej się wyraża (mamy różne doświadczenia, różne usposobienia) ale nie musimy się nawzajem obrażać, oskarżać, obrzucać błotem. (To nie dotyczy Sławku powyższego tekstu - jest krytyczny ale spokojny, wyważony).
Pozdrawiam
Helena
* * *
Wiele maści przez 2 miesiące jest w stanie zaleczyć, usunąć łuszczycę. Również w przypadku maści ZEJ-a, po ustąpieniu silnego stanu zapalnego rany mogły zanikać i blednąć. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. (Basia prawdopodobnie opisywała prawdę, nie można jej za to winić). U Mirka mógł wystąpić skutek odwrotny - wyraźne pogorszenie, ponieważ był uczulony na agresywne składniki maści. (Podobne uczulenie zdarza się nawet w przypadku zwykłego dziegcia, cygnoliny). Jednocześnie każdy z Was wie, że efekt leczenia powierzchniowego, objawowego jest bardzo nietrwały. Łuszczycy nie da się wyleczyć maściami, płynami, moczem i błotem. (Syzyfowa praca, mówiliśmy też o tym na Forum). Nie ma, i być nie może żadnych ?cudownych? specyfików! Łuszczyca to skomplikowana choroba, której źródła i przyczyny tkwią głęboko wewnątrz (poczynając od genów).
* * *
Jeśli chodzi o wymuszanie w szpitalach podpisywania cyrografów, to jest to jawne bezprawie, któremu należy się przeciwstawiać. Czym innym jest informowanie pacjenta o rodzaju operacji, możliwym ryzyku - a czym innym przerzucanie odpowiedzialności za ewentualne powikłania (np. zakażenie sepsą, gronkowcem, WZW). Jest to tym bardziej nieuczciwe (perfidne), że chory, obolały, pół-świadomy człowiek podpisze wszystko.
Sama tego doświadczyłam, kiedy z bólem zęba, przed leczeniem kanałowym i przed posadzeniem na fotel, w renomowanej Uniwersyteckiej Klinice - Centrum Stomatologii, zażądano ode mnie ad hoc podpisania 2-stronicowej umowy (cyrografu) o zrzeczeniu się roszczeń za możliwe powikłania - była ich długa lista! Rzecz nie do pomyślenia w małym, prywatnym gabinecie (bez armii prawników, urzędników). Tam stomatolog ponosi pełną odpowiedzialność - bo jest ubezpieczony, bierze pieniądze, a przy tym nie straszy.
* * *
Mirku dziękujemy za cenne informacje, szczerze współczujemy. Zachowaj zimną krew. Zapewniam Cię, że wyjdziesz z tej choroby, to sprawa najbliższej przyszłości. Łuszczycę można trwale wyleczyć. Uszy do góry!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 20 gru 2014 - 18:13:49

Kiedyś w szpitalu poznałem faceta, który chorował od dziecka do ok trzydziestki i łuszczyca sama mu znikła. Nie wiedział od czego. Albo też nie pamiętał, bo gdy się poznaliśmy miał już 60 lat. Jednak gdy ojciec mu umarł łuszczyca wróciła. W wyniku wielkiego stresu wróciła po 30 latach.

Ja sam choruję już 28 lat bez przerwy. A obecnie jest to najlepszy mój okres (tylko kilka kropek).
Tak, można łuszczycę zaleczyć. Ale nie wyleczyć. I mówię to z własnego doświadczenia, oraz z doświadczenia poznanych przeze mnie osób.

Więc Helena prosiłbym Cię o konkretny przypadek wyleczenia z łuszczycy. Ciebie i Z.E.J-a, który twierdzi to samo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 20 gru 2014 - 18:34:32

Nie proszona o odpowiedź,
powiem ci jak można zaleczyć,
mniej jadu sączyć do innych jako anonimowy człowiek, a bardziej być sobą w realnym życiu,gdzieś te wszystkie frustracje z braku spełnienia swoich ambicji wyleż muszą, w postaci choroby, albo to będzie skóra albo inny narząd.
Tyle jadu i pewności siebie jako anonimy, można poczytać tylko na forach łuszczycowych.
Człowiek odważny,prawdomówny,wiarygodny w realu mniej choruje.
Jakie piękno nosisz w sobie takie można i dostrzec na tobie nawet bez makijażu,niepotrzebnej maski.......................................
Jeśli w środku sama zgnilizna czego można spodziewać się na zewnątrz??
Znów powiecie że wszechwiedząca smiling smiley można i tak
Odkąd jednak nie sączę jadu na prawo i lewo,dostrzegam w każdym pozytywne cechy i nie boje się mówić prawdy w prost mój stan skóry jest bardzo zadowalający.
Ale żeby do końca to zgorzknienie ze mnie wyszło muszę przestać czytać tego typu fora,poziom wypowiedzi.................................
Moje zmiany Sławku powiększyły się po maści, reakcja taka jak w opisach, wcześniej to zupełnie nieźle wyglądało czy było widoczne.
Cóż zdobyłam tutaj cenne doświadczenie nie ufać ludziom którzy pod przykrywką anonimowości uważają że im wszystko wolno...........................
Którzy uważają że wszystko wiedzą najlepiej,krytykując wszystko co niezgodne z ich punktem patrzenia.......................................................
Nieomylni,wszechwiedzący,no super......................

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 20 gru 2014 - 18:39:55

Moje zdjęcia na tym forum znajdziesz. Może bez twarzy, ale znajdziesz. Ty swoich nie wstawiasz. To kto tu jest bardziej anonimowy???

Poza tym w Ciechocinku na kilku spotkaniach byłem i znają mnie tam. Albo przynajmniej pamiętają. Zapytaj o Sławka z Włocławka. Nie jeżdżę dalej na te spotkania, bo to trochę nie dla mnie. Niemniej jednak byłem. To powiedz mi N w czym jesteś bardziej realna ode mnie ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 20 gru 2014 - 18:51:11

Helena Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ?Awantura o Basię?
> Basia jest celebrytką, gwiazdą tego Forum,
> czasem lubi trochę ?pogwiazdorzyć? ale to
> jeszcze zupełnie nic złego. Gwiazda może
> więcej! (Tak jest wszędzie, nie może nikogo
> dziwić). Basia jest znana z tego, że jest znana.
> Występuje od dawna, pod własnym szyldem; nie boi
> się mówić prawdy. Jest ?strażniczką ognia?,
> bez niej na Forum powiałoby nudą (jak na wielu
> innych); nikt tego nie chce. Jeśli ktoś nie lubi
> czytać - nie musi. Ja zawsze z zainteresowaniem
> słucham, co ma do powiedzenia.
> Basia nikogo nie obraża, nie atakuje, nie
> reklamuje; kiedy trzeba służy pomocą. Każdy ma
> rozum, potrafi myśleć - oddzielić prawdę od
> kryptoreklamy. (W tym gronie nie ma naiwnych,
> łatwowiernych). Cieszymy się, że Basia jest z
> nami i chce pracować na tym Forum. Witaj w domu!
> Tutaj wszyscy jesteśmy rodziną, połączeni tą
> samą chorobą. Każdy z nas jest inny, inaczej
> się wyraża (mamy różne doświadczenia, różne
> usposobienia) ale nie musimy się nawzajem
> obrażać, oskarżać, obrzucać błotem. (To nie
> dotyczy Sławku powyższego tekstu - jest
> krytyczny ale spokojny, wyważony).
> Pozdrawiam
> Helena
Witam Pani Heleno i pozwoli Pani, że jednak rzeknę słowo w omawianej tu przez Pania sprawie. Zgadzam się w pełni z Pania co do tego omawianego tu celabryctwa. Niemniej dopoki jest ono nieszkodliwe - wolność Tomku. Ale to tu, omawiana czy tłumaczona przez Pania "gwiazda" - rzekła, iz została zarazona ł. przez krew, o tych genach już nawet nie chce mi się wspominać. To ta "gwiazda" zaatakwała gdzieś tam już na 3 czy 4 str., ludzi piszacych to co mają do napisania, insynuujac, iż wszystkie te wypowiedzi są autorstwa jednej osoby.
Nadmienię, iż nikt z nas czyt. - mających inne widzenie omawianej reklamy, nie zanegował efektów leczenie praktykujacych tę terapię. Ba, dla pełnej jasnosci, już na pierwszej str. tego wątku znajdzie Pani zapytanie jednego z nas, o prawną stronę tej reklamy.
Nasze pytania czy watpliwości nie były i nie sa kierowane w stronę praktykujacych, ale zawsze oczywiście na stanowisku mamy Basię, moze to wkurzyć? Twierdzą może.
Wszycsy ci ktorzy mieli i maja inne zdanie niż nasza tu celebrytka, sa jej wrogami nawe ci ktorzy przez 4 wspólne lata byli jej przyjaciołmi. Moze to wkurzyć? Może. Czy wyciadganie na forum publiczne, wieści z jakiś tam prywatnych PW moze wkurzyć? Moim zdaniem, moze.

Inną kwestią są wypisywane tu brednie w sensie zarażenie przez krew. Czy też nieumiejętność, myślenia troszeczkę dalszego, niż wlasny nos. To co tu przedstawił Mirek ma wszelkie znamiona normy, przy zastosowaniu tej terapii, u tych wszystkich ktorzy reagują wysypem ł. na wszelkie podrażnienia.
Jeste członkiem grupy chorych, ktora za cel swojego współistnienia przyjęła edukację, tak wzajemna jak i otaczajacego nasz swiata. Jest mi niezmiernie przykro, bo przeciez Basia to jedna z nas.

Jeżeli nie będziemy wymagać od siebie i otaczajacych nas bliskich, wiedzy elementarnej o naszej chorobie, to żadne fora i żadne debaty sejmowe tej wiedzy nie "wtłoczą" w głowy społeczeństwa.
Nasze indywidulane spojrzenia, poglady czy też dywagacje, maja prawo zaistnieć i być artykuowane ale nie w sprawach i kwestiach, ktore mamy tu - reklamodawca z usmiechem na ustach powtarza kilkakrotnie - łuszczyca to choroba zaraźliwa.

Można oczywiście przejść do porzadku dziennego nad takimi stwierdzeniami, niemniej od aktywnych chorych, także tu piszacych, wymagałabym chociażby minimum sprzeciwu i ostrej reprymendy reklamodawcy.
Celebrytzm i gwiazdorstwo? - prosze uprzejmie ale nie w kwestiach waznych a dla niektórych np. mnie, bardzo waznych.

Pozdrawiam serdecznie
Henia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 20 gru 2014 - 18:54:35

Nie do ciebie były kierowane moje słowa,moje zdjęcie też znajdziesz w necie na spotkaniach w Ciechocinku.
Znam cię ze słyszenia i zdjęć,więc nie mogła bym zarzucić ci anonimowości.
Drugie, nie sączysz jadu, twoje wypowiedzi są jak napisała Helena, wyważone i na poziomie,no i jak sam widzisz łuszczyca za bardzo ci nie doskwierasmiling smiley
Miałam na myśli tych, którzy nie umiejąc poradzić sobie ze swoimi emocjami, wylewają pomyje na innych.
Nie oszukujmy się, łuszczyca to choroba naszych emocji, tego co myślimy i jak.
Tego z czym się nie zgadzamy i nie potrafimy powiedzieć tego głośno z tchórzostwa.
Gdzieś to musi znaleźć ujście
jak to mówią "czasami człowiek musi inaczej się udusi"

A tutaj coś na temat wybaczania



Wybacz sobie i innym. Zauważmy, że w owym procesie wybaczania musimy zacząć od siebie. I nie chodzi bynajmniej o to, iż żywienie do siebie pretensji to grzech. Chodzi o coś bardzie praktycznego. Jeśli nie zdołamy przebaczyć sobie - popełnionych błędów czy niewykorzystanych szans, to po prostu dodajemy kolejną toksynę do swojego organizmu, a przecież istotą zdrowia jest nie tylko umiejętność wydalania toksyn, ale także usunięcia przyczyny ich wnikania. Jeśli już uporamy się z sobą, to w następnej kolejności musimy wybaczyć także innym. I znów nie dlatego, że tak wypada, że to grzech, ale ze zwykłego pragmatyzmu. Trzeba sobie bowiem zdać sprawę, że osoba, której nienawidzimy, nic z tego sobie nie robi, nam zaś pozostają produkty przemiany materii wydalane w procesie związanym z somatycznym odczuciem negatywnych myśli. Droga na skróty poprzez zastosowanie licznych pseudo- technik na własnej osobowości wiedzie ku notorycznej pracy nad sobą, czyli leczeniu własnej psychiki, a przecież nie o to nam chodzi. Toteż metod stymulowania własnej osobowości nie polecam.

Przebaczamy dla samego siebie, a nie jakichś wydumanych względów moralnych, czy innych. Ale wnioski rzecz jasna należy wyciągnąć, i to prawidłowe! Kochać bliźniego nie musimy, bo jest to uczucie skrajne, z którego łatwo popaść w nienawiść. Wystarczy, jak będziemy dobrym człowiekiem kierującym się zasadą: Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 20 gru 2014 - 19:25:15

henia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
>. Ale to tu,
> omawiana czy tłumaczona przez Pania "gwiazda" -
> rzekła, iz została zarazona ł. przez krew, o
> tych genach już nawet nie chce mi się
> wspominać. To ta "gwiazda" zaatakwała gdzieś
> tam już na 3 czy 4 str., ludzi piszacych to co
> mają do napisania, insynuujac, iż wszystkie te
> wypowiedzi są autorstwa jednej osoby.
> Nadmienię, iż nikt z nas czyt. - mających inne
> widzenie omawianej reklamy, nie zanegował
> efektów leczenie praktykujacych tę terapię. Ba,
> dla pełnej jasnosci, już na pierwszej str. tego
> wątku znajdzie Pani zapytanie jednego z nas, o
> prawną stronę tej reklamy.
> Nasze pytania czy watpliwości nie były i nie sa
> kierowane w stronę praktykujacych, ale zawsze
> oczywiście na stanowisku mamy Basię, moze to
> wkurzyć? Twierdzą może.
> Wszycsy ci ktorzy mieli i maja inne zdanie niż
> nasza tu celebrytka, sa jej wrogami nawe ci ktorzy
> przez 4 wspólne lata byli jej przyjaciołmi. Moze
> to wkurzyć? Może. Czy wyciadganie na forum
> publiczne, wieści z jakiś tam prywatnych PW moze
> wkurzyć? Moim zdaniem, moze.
>
> Inną kwestią są wypisywane tu brednie w sensie
> zarażenie przez krew. Czy też nieumiejętność,
> myślenia troszeczkę dalszego, niż wlasny nos.
> To co tu przedstawił Mirek ma wszelkie znamiona
> normy, przy zastosowaniu tej terapii, u tych
> wszystkich ktorzy reagują wysypem ł. na wszelkie
> podrażnienia.
> Jeste członkiem grupy chorych, ktora za cel
> swojego współistnienia przyjęła edukację, tak
> wzajemna jak i otaczajacego nasz swiata. Jest mi
> niezmiernie przykro, bo przeciez Basia to jedna z
> nas.
>
> Jeżeli nie będziemy wymagać od siebie i
> otaczajacych nas bliskich, wiedzy elementarnej o
> naszej chorobie, to żadne fora i żadne debaty
> sejmowe tej wiedzy nie "wtłoczą" w głowy
> społeczeństwa.
> Nasze indywidulane spojrzenia, poglady czy też
> dywagacje, maja prawo zaistnieć i być
> artykuowane ale nie w sprawach i kwestiach, ktore
> mamy tu - reklamodawca z usmiechem na ustach
> powtarza kilkakrotnie - łuszczyca to choroba
> zaraźliwa.
>
> Można oczywiście przejść do porzadku dziennego
> nad takimi stwierdzeniami, niemniej od aktywnych
> chorych, także tu piszacych, wymagałabym
> chociażby minimum sprzeciwu i ostrej reprymendy
> reklamodawcy.
> Celebrytzm i gwiazdorstwo? - prosze uprzejmie ale
> nie w kwestiach waznych a dla niektórych np.
> mnie, bardzo waznych.
>
> Pozdrawiam serdecznie
> Henia

Chyba mogę się wypowiedzieć na stawiane mi zarzuty.
1,Nigdzie nie napisałam iż zostałam zarażona przez krew
wyraziłam tylko swoją wątpliwość że tego nie wykluczam
ani nie mam 100% pewności a to różnica wielka.
I nie mam pewności czy podana krew nie zawierała obcych białek które tą łuszczyce uaktywniły.
2.Do uszkodzenia genów nie dochodzi bez przyczyny zawsze jakaś być musi.
3. skoro wątpi się w moją autentyczność ba nawet tzw przyjaciele sami ją podważają dlaczego odmawia się prawa do tego mnie??? może wkurzyć może
4.W stronę praktykujących są rzucane oskarżenia typu klakier,z chęci zysku się tym smaruje itp.może to wkurzyć może
5.Wszyscy którzy uważali się za moich przyjaciół a raczej których ja uważałam podważają moją autentyczność, może to wkurzyć może
6.Nigdzie na forum publicznym nie wyciągam prywatnych pw to co zacytowałam to zapis z SB.tego forum
http://luszczyca.info/index.php?sid=73729d2cb864e7cadfef23aed739489a
rozmowę publiczną a nie prywatną
7.To co tutaj przedstawił Mirek to znaczy co???
ja widzę tutaj tylko oskarżenie wydanie 2 tys zł w 4 miechy
dałam obliczenie ile tego schodzi na miesiąc
po za tym poprosiłam grzecznie w pytaniach o odpowiedź której nie otrzymałam dlaczego,
wiem że nie jestem tak znaczącą osobą..................ale grzeczność wymaga odpowiedzi na pytania zadane przez drugiego stosującego.
8.Jeśli tak postępujecie z jedną z was jak postępujecie z tym kto nie należy do was?????????????


Jako jedna z pierwszych wyraziłam swoją opinie i powtórzyłam wielokrotnie na temat zakażalności może gdybyś się tak nie skupiała na krytykowaniu mojej osoby dostrzegła byś ten szczegół.
Nie było moim celem gwiazdorze-nie w tym teatrzyku,i dalej nie jest, jak chce zabłysnąć wiem gdzie to zrobić i jak,nie muszę tego robić tutaj wystawiając się na żer.
Tak ci trudno heniu pojąć że ktoś bezinteresownie może stanąć w obronie człowieka którego oblewa się pomyjami???????????????.
Skoro masz tylko takie zdanie na mój temat, cóż przykro mi że posądzasz mnie o tak niskie pobudki tego co wyżej
przeżyje i wyciągnę naukę na przyszłość jak zawsze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 20 gru 2014 - 19:31:06

Jeśli masz na myśli taką rozmowę prywatną to nie pw a dyskusja publiczna,która dotyczyła tylko i wyłącznie mojej osoby nikogo innego.


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Po co więc ze mną dyskutujesz???
skoro nie rozumiesz co do ciebie pisze?? j.w.
Tym co robisz tutaj czy tam dajesz świadectwo o sobie nie o mnie
Jeśli kogoś uznam za przyjaciela nie obrabiam mu dupy na prawo i lewo tak jak masz to w zwyczaju
Wiec powtarzam jeśli nie masz żadnych dowodów na moją nieuczciwość czy wiarygodność powinnaś odwołać swoje insynuacje
inaczej jesteś tylko wichrzycielem i rzucającą słowa na wiatr osobą
To co robisz pod moim adresem jest karalne jako osoba wszechstronnie uzdolniona o tym wiesz prawda
Nie zostawiłaś mi już złudzeń odnośnie swoich intencji wymierzonych we mnie.
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<



Więc pokaż mi Heniu gdzie ujawniam to pw. i czyje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: kris (---.play-internet.pl)
Data: 20 gru 2014 - 19:32:29

Przynajmniej dobrze się ubawiłem. Dziękuje za to Wam dziewczynki.
Basiula napisała
"Wystarczy, jak będziemy dobrym człowiekiem kierującym się zasadą: Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe."
Co rzekła, to tak uczyniła na każdym praktycznie łuszczycowym forum.
I dlatego jest niekwestionowaną gwizdeczką.Taka ocena jak najbardziej należy się Jej.
Kochani,więcej, widzę nie jedną, lecz dwie gwizdeczki na tym forum. Pozdrawiam Was serdecznie Helenkę i Basieńkę. Jesteście kochane laseczki na tym samym wysokim pejoratywnym poziomie postrzegania rzeczywistości i realiów życia biedronkowego.

A tak na marginesie,to przypomnę temat tego wątku: łuszczyca i maść ZEJa,który autor stworzył na swoje potrzeby marketingowe i który jak przystało na czarodzieja-...zniknął.

Czyli, jakie mazidło,taka jest dyskusja. Ale za to gwizdeczki swoim blaskiem tu swiecą niczym słoneczko w lipcowy pogodny dzień.
Dziewczynki Swięta się zbliżają nie macie nic do roboty? bo moja partnerka zyciowa nie daje mi wytchnienia.No to pa, biorę się do roboty.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 20 gru 2014 - 19:51:03

Dla zainteresowanych całość dyskusji żeby nie było że cytuje tylko wybrane fragmenty
http://forum.luszczyce.pl/po-godzinach/szczepionki-t316-420.html


Nie oczekuje żebyście mi klaskali,poklepywali po pleckach,itp.
co mam do powiedzenia mówię wprost i dobrze mi z tym.
Oczekuje prawa do własnych poglądów i nie narzucam ich nikomu.
Nie narzucam nikomu metod leczenia,ale proszę o uszanowanie moich wyborów,bez tekstów typu,robi to dla kasy czy poklasku.
Nie ukrywam swoich poglądów, czy racji nie zasłaniam się żadnym nickiem,wszędzie występuje pod własnym imieniem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 20 gru 2014 - 19:56:39

Można dyskutować na poziomie?bez obelg? MOŻNA
tylko do tego potrzebna jest chęć obydwu stron nie jednej i pewien poziom kultury którego w tym temacie brak.
Można się wkurzyć na rozmówce ale nie jest to równoznaczne z dawaniem przyzwolenia
do obelg,ubliżania.
Czy nie tak Heniu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...3334353637383940414243...->|-->
Bieżąca strona: 38 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.