Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...910111213141516171819...->|-->
Bieżąca strona: 14 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 17 pa� 2014 - 18:28:52

Takiej ilości zdjęć inaczej się nie da.
Trzeba zainstalowzć darmowy program WINRAR 5.11 wersję PL,32 lub 64 bit w zależności od windowsa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 17 pa� 2014 - 19:07:20

Widziałem Twoje zdjęcia janek.

Mogę potwierdzić, że zmiany na twarzy janka znikły. Wydaje mi się, że nie ma ich już wcale. W każdym bądź razie różnica w porównaniu do zdjęć z sierpnia jest OLBRZYMIA.

Poprawa naprawdę robi wrażenie, więc jeżeli to faktycznie zasługa tej maści, to wycofuję się ze wszystkiego złego co mówiłem o Z.E.J-u.

Oczywiście oprócz teori zarażania łuszczycą. Tu Panie Zdzisławie nigdy sie nie zgodzimy.

Tobie janek gratuluję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 18 pa� 2014 - 12:09:54

Do naprawdę wyleczenia droga jeszcze daleka.Wczoraj wyczułem ze moja kochana Ł coś kombinuje,no i dzisiaj posiała krostkami na nosie a także na szyi gdzie od dawna już nic nie było.Przestała schodzić z prawego polika to zaczęła na lewym, w niektórych miejscach.Nawet na brodzie gdzie od przeszło tygodnia nic się nie działo,posypała mąką.Zauwarzyłem że krostki się wysypują jak sobię pozwolę na trochę słodyczy albo przed dużymi zmianami pogody.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 pa� 2014 - 23:47:17

WITAM WAS LUDZIKI
Mam łuszczyce od 20 lat i jak każdy na tym forum swoją historię walki z łuszczycą. Jakoś przez tyle lat dawałam sobie z nią radę, najwięcej miałam na głowie i parę kropek na ciele (sterydy i inne maści jakoś dawały rade), ale niestety przez ostatnie tygodnie łuszczyca tak się nasiliła, że nic na nią nie działa. W akcie desperacji zaczęłam intensywnie szukać pomocy na forach internetowych no i tak trafiłam tutaj. Czytając Wasze wypowiedzi o maści zej-a zdecydowałam się ją kupić od Pana Zdzisława żel z maścią w komplecie. Smaruję się od niedzieli maścią i żelem i muszę powiedzieć, że piecze okropnie. Wczoraj miałam chwilę zwątpienia, bo skóra wyglądała katastrofalnie, piekła i była bardzo czerwona i wrażliwa na dotyk. Dzisiaj jak zaczęła mi schodzić żółto brązowa skóra, a pod nią zobaczyłam gładką skórę bez łuszczycy wstąpiła we mnie nadzieja, że w końcu pozbędę się tego diabelstwa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: ewa (---.mtk-tv.pl)
Data: 19 pa� 2014 - 15:11:29

ja tą maść używam od sierpnia i jestem już czysta w 99 % od połowy września. Należę do tych osób które mało piekło i myśleliśmy że może nie być za dobry efekt... ale efekt jest bardzo dobry.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: dzik (---.dynamic.chello.pl)
Data: 19 pa� 2014 - 18:42:37

jest ktos w stanie wrzucic tu jakas fotorelacje?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Malgośka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 pa� 2014 - 21:14:36

Cieszę się, że są tu osoby, którym maść pomogła, daje to nadzieje innym.Dzisiaj niestety mam samą skorupę na głowie i na ciele no i po posmarowaniu piekło jak diabli. Mam nadzieję, że dam radę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 19 pa� 2014 - 22:45:04

Witam,
wstępnie przetestowałem na kilku osobach nowy skład żelu nazwijmy go "kasztan".
Jest rewelacyjny przy nowo pojawiających się miejscach stanów zapalnych, smarowanie "k" dwu lub trzy krotne dziennie powoduje gojenie i powrót naturalnego koloru skóry w trzy dni.
Uważam że stosowanie "k" przy łuszczycy w miejscach delikatnych po wcześniejszym traktowaniem maścią będzie idealne, zwłaszcza miejsca bardzo widoczne tj. twarz, szyja, dłonie i nie tylko.
Proponuję dla 10-u osób zainteresowanych dobrowolnego testowania na sobie darmowo 50 ml żelu "k".
Do p. Janka wysyłam już jutro bez pytania extra, poza tą listą 10-u.
Osoby testujące poproszę w zamian o relację z przebiegu kuracji na tym forum.
Przypominam kontakt, blog: plamisty.blogspot.com , tel. 661 336 858 i e-mail: [email protected]
Pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: dzik (---.dynamic.chello.pl)
Data: 19 pa� 2014 - 22:49:44

Jestem zainteresowany przetestowaniem zelu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: ewa (---.mtk-tv.pl)
Data: 20 pa� 2014 - 10:07:32

Ja też bym prosiła. z tą moją dłonią walczę cały czas , reszta czysta .Zaraz wyślę do Pana zdjęcia. Ewa P. z M-ow.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 20 pa� 2014 - 14:36:50

CD.Wczoraj posmarowałem maścią i nie zmywałem do rana.Skóra nadal trochę schodzi.Wystarczy przetrzeć ją mokrym ręcznikiem i na cały dzień spokój,bardzo łatwo schodzi.Krosty które wcześniej wyszły znikają,niepotrzebnie jedną próbowałem wycisnąć i teraz będzie sę dłużej goiła.

Malgośka z każdym smarowaniem jest coraz łatwiej.Ja żelu nie zmywam już przez całą noc,maść też nie stanowi problemu zmywam po ok. 2 h bez większych sensacji.Zbliża się moment że nie będę musiał zmywać maści, będzie to chyba oznaczało koniec kuracji jeśli też przestanie się łuszczyć skóra.I jeszcze jedno na forum niektórzy myślą że jak jest różowy naskórek i nie schodzi skóra to już po łuszczycy.Nic bardziej mylnego,dopiero gdy naskórek ma normalny kolor(bez opalania i chemi),można mieć nadzieję że pozbyliśmy się "Ł".Ten gruby naskórek staraj się zdejmować, tylko delikatnie nie na siłę,będzie maść trochę mocniej szczypała ale poprzez lepszy dostęp szybciej będzie działać.Ja byłem zmuszony go zdejmować (i do dziś to robię) aby nie wyglądać jak z innej planety i pewnie dlatego u mnie dość szybko to idzie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Mario 67 (---.cable.smsnet.pl)
Data: 20 pa� 2014 - 19:03:22

Witam wszystkich zainteresowanych smaruje się miesiąc i na ciele łuszczyca prawie znikła mam problem tylko w jednym miejcu na nodżę maść nie reaguję,ale myślę że sobie poradzę smaruje miejsce chore dwa razy dziennie.Teraz smaruje głowę tydzień,z małą przerwą tylko łuszczyca wyszła mi za uszy,i trochę widać,ale wolę być zdrowy,bo jestem chory na tą zarazę 27 lat,a teraz mogę iść na basen,jeszcze z głową sobie poradzę i się ogolę na łyso pozdrawiam wszystkich chorych Mariusz z Sosnowca

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: meg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2014 - 22:40:17

Witam ponownie.
Trzeba miec duzo cierpliwosci, zeby przejsc te kuracje - to jedno czego jestem pewna. Trwa to dlugo i lekko nie jest. Ja jestem zadowolona z efektow na rekach, nogach i plecach, ale dalej martwi mnie twarz, chociaz od niej zaczelam i najbardziej ucierpiala. Wydawalo sie ze jest super, ale ciagle luszczyca powraca. Twarz i szyja swedzi dalej i nie chce odpuscic. Skora luszczy sie i zwlaszcza na szyi jest bardzo czerwona. Na reszcie ciala jest juz bardzo duza poprawa. Miejscami pojawiaja sie nowe miejsca z luszczyca, ale sa niegrozne i szybko ustepuja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 20 pa� 2014 - 22:47:04

Witam "dzik",
proszę o kontakt tel. 661-336-858, lub na e-mail: [email protected]
Pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 21 pa� 2014 - 10:13:00

Ja nie zmywam ani maści ani żelu za każdym razem co drugi dzień kąpiel w soli i oleju usuwa narosłą łuskę.
Najgorszy jest pierwszy miesiąc maść działa dość agresywnie przynajmniej u mnie
stan zapalny jest silny co może zniechęcić do dalszego stosowania
dzięki opisom janka przetrwałam ten czas inaczej pewnie bym zrezygnowała smiling smiley
teraz w drugim miesiącu stosowania nie ma szczypania pieczenia czasami lekki stan zapalny wystąpi,zmiany bledną jak długo potrwa jeszcze zaleczenie tego co mam nie wiem czas pokaże.
Nie robię systematycznych wpisów bo reakcje mojej skóry są bardzo podobne do reakcji janka
drugie nie chce szumu na forum że coś reklamuje i mam z tego korzyści materialne
Stosuje specyfiki dla własnych korzyści próbując pozbyć się zmian na dłużej
a jak wypowiadam się w jakimś temacie muszę wiedzieć jak to coś działa na mnie.
Jak podkreślam wszędzie jestem też alergikiem nie wszystko mogę zastosować u siebie teraz podjęłam to ryzyko,mimo że nie znam składu ani mazidło nie ma atestów smiling smiley
U mnie nie wychodzą zmiany w nowych miejscach, coraz mniej po kąpieli widzę gdzie jeszcze może być łuszczyca.
Na początku zmiany z małej plamki powiększyły się do dużej plamy i tak zostało
blednie od środka.
Łuska też już nie narasta jak wcześniej i skóra nie jest ściągnięta po posmarowaniu maścią czy żelem.



/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Witam,
wstępnie przetestowałem na kilku osobach nowy skład żelu nazwijmy go "kasztan".
Jest rewelacyjny przy nowo pojawiających się miejscach stanów zapalnych, smarowanie "k" dwu lub trzy krotne dziennie powoduje gojenie i powrót naturalnego koloru skóry w trzy dni.
Uważam że stosowanie "k" przy łuszczycy w miejscach delikatnych po wcześniejszym traktowaniem maścią będzie idealne, zwłaszcza miejsca bardzo widoczne tj. twarz, szyja, dłonie i nie tylko.
Proponuję dla 10-u osób zainteresowanych dobrowolnego testowania na sobie darmowo 50 ml żelu "k".
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////





domyślam się że w skład żelu wchodzi wyciąg z kasztana smiling smiley
jakiś czas temu opisywałam działanie kasztana na moją skórę,stosowałam nalewkę wewnętrznie i zewnętrznie świetnie zregenerowała mi skórę po sterydach wzmacniając naczynka krwionośne,działa też dobrze przy problemach alergicznych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.play-internet.pl)
Data: 21 pa� 2014 - 14:32:32

Panie Eugeniuszu dzięki za maść,dziś wieczorem zacznę ją testować.Jestem ciekaw jej działania.

CD.Po wczorajszym smarowaniu żelem,skóra przestała schodzić nawet nie było co ścierać ręcznikiem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: J-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 22 pa� 2014 - 08:57:46

JASICZKOWA TWÓRCZOŚĆ ARTYSTYCZNA W SOCZEWCE MIŁOSNIKA JEGO LITERACKICH TALENTÓW.

Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 26 sie 2014 - 14:58:57

Właśnie otrzymałem od pana Zdzisława przesyłkę z darmową maścią i żelem.
---------------
JASIEK ROZPOCZYNA LECZENIE ZIEJOWYM SMAROWIDŁEM 26 SIERPNIA 2014 ROKU. BRAWO.



Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 26 sie 2014 - 17:02:44

Nie mam dobrego aparatu.U mnie to diabelstwo jest na gębie,między brwiami,pod nosem i na brodzie.W innych miejscach (poliki,uszy)sporadycznie wyskakuje i po pewnym czasie po sterydach znika,tak nie do końca bo po ciepłej kąpieli widać czerwone plamki.
PS.Nie chciałbym swojej wstrętnej gęby pokazywać całemu światu.O postępach w leczeniu napiszę uczciwie nie mam żadnego interesu aby bajerować.Ja już wypróbowałem wszystko i nic mi nie pomogło,oprócz chwilowej ulgi.
-----------
JASIU, SZKODA, ŻE NIE MASZ DOBREGO APARATU FOTOGRAFICZNEGO, A DIABELSTWO NA GĘBIE Z PEWNOŚCIĄ WYLECZYSZ SMAROWIDŁEM ZIEJOWYM. NO GĘBA RZECZ WAŻNA.

Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 04 wrz 2014 - 14:08:51

Jeszcze jedno panie Zdzisławie,zrobiłem tel.z aparatem 5 MP zdjęcia miejsc z łuszczycą przed rozpoczęciem kuracji po jej zakończeniu wyślę je do pana wraz z aktualnymi.Nie są najlepszej jakości ale różnicę pewnie będzie widać.
------------------
JASIU 4 WRZESNIA ZROBIŁ PIERWSZE ZDJECIA(WAŻNA DATA). W CIĄGU 9 DNI KURACJI JUŻ JEST RÓŻNICA. BRAWO. REWELACJA.


Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 09 wrz 2014 - 17:20:52

Może niejasno się wyraziłem,różnica jest bardzo duża.Przed kuracją miejsca te były bardzo zaognione,gdy je dotykałem to miałem wrażenie że dotykam żywego mięsa zresztą tak samo wyglądały.Teraz są lekko zaróżowione przy dotykaniu nie wywołują uczucia szczypiącego bólu jak przedtem. Jestem przewrażliwiony dlatego zauważam jeszcze różnicę,ale żona się zachwyca że tak ładnie mi poschodziło.Wiem że do końca jeszcze daleko,mam nadzieję że to już z górki.Nie chciałbym doświadczać już tego co na początku!.

JASIU WIERZYŁEM, ZE W 14 DNIU ŚLADY BĘDĄ TYLKO WIDOCZNE ....POD MIKROSKOPEM. SUPER.
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 15 pa? 2014 - 17:43:36

Żadnych blogów nie zakładam.Raz że na tym się nie znam i nie czuję potrzeby.Na żadnych obróbkach się nie znam,w moim wieku dobrze że chociaż umiem napisać posta ale już ze wstawieniem do niego emotikona czy pogrubieniem druku mam kłopoty.
Zdjęcia zrobiłem jak potrafiłem aparatem z komórki 5 Mp,przed leczeniem i po miesiącu.Widać kolosalną różnicę,niektórzy mogliby pomyśleć że zostałem wyleczony.Jak będę uważał że zostałem wyleczony wraz z trzecią partią poproszę syna o wysłanie do pana Eugeniusza.
NO JASIU PO 1,5 MIESIĄCA LECZENIA JEST SUPER. CZYŻBYŚ ZROBIŁ ZDJĘCIA PIERWSZE PO MIESIĄCU? A NIE PO 5 DNIACH I SUPER EFEKCIE! SIKORSKI, BY SIĘ TWOJEJ PAMIĘCI NIE POWSTYDZIŁ!



e: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 16 pa? 2014 - 17:55:44

Mam i nie wydaje mi się abym się z nią szybko uporał.Teraz leczenie postępuje powoli,nie tak spektakularnie jak na początku.Jedne plamki wychodzą i zaczynają się łuszczyć inne znikają.Łuszczą się też miejsca gdzie nie widać różowych plam,dopiero po starciu schodzącej skóry są widoczne.Oceniam że teraz wygląd twarzy jest gdzieś o 80% lepszy niż na początku.Nadal są ogniska ł w tych samych miejscach ale bardzo słabe praktycznie po zdjęciu łuszczącego naskórka w ciągu dnia niewidoczne.Na brodzie od tygodnia nie schodzi mi skóra i zdaje się że to miejsce jest wyleczone,wygląda normalnie.To samo z szyją,tylko że tam nie zrobiłem zdjęć bo ł miałem bardzo słabą, kilka małych plamek.Dopiero pod wpływem maści zaczęła się łuszczyć cała.Generalnie ł najszybciej się wycofała z miejsc które wyszły pod wpływem maści(widoczne były tylko po gorącej kąpieli dlatego smarowałem całą twarz i szyję a nie tylko widoczne zmiany) a pozostały tylko te zastarzałe sprzed kuracji.Są jednak o wiele słabsze mimo że się łuszczą to po ściągnięciu łuski prawie (jak wyżej pisałem) niewidoczne.O silnym zapaleniu posterydowym już dawno zapomniałem.Może dlatego że te miejsca były smarowane sterydami tak długo się goją,Jeśli chodzi o zdjęcia spróbuję, może namówię syna aby przesłał do pana Eugeniusza,niestety nie znam się na tym i nigdy tego nie robiłem.
----------------
JASIU ZMARTWIŁEŚ MNIE. TWIERDZISZ, ŻE SIĘ Z NIĄ SZYBKO NIE UPORASZ. KTÓRY TO MAMY DZIEŃ LECZENIA? ZDAJE SIĘ, ŻE 50! UF


Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 17 pa? 2014 - 14:38:26

Sławek przesłałem zdjęcia do p.Eugeniusza, do jego wyłącznej dyspozycji.Jeśli ci się spieszy podaj dane panu Eugeniuszowi to prześle je,nie mam nic przeciwko.Albo podaj namiary na forum to ja to zrobię.Zdjęcia były robione 26.08.,30.09.,oraz wczoraj.Przy pierwszym robieniu zdjęć nie załapałem że bez lampy wychodzą lepiej dlatego następne są z lampą i bez.

JASICZKU SCIEME WALISZ Z TYMI DATAMI PODAWAŁEŚ, ŻE 5 WRZEŚNIA, TO W KTORYCH POSTACH SĄ ONE WIARYGODNE?


Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 18 pa? 2014 - 12:09:54

Do naprawdę wyleczenia droga jeszcze daleka.Wczoraj wyczułem ze moja kochana Ł coś kombinuje,no i dzisiaj posiała krostkami na nosie a także na szyi gdzie od dawna już nic nie było.Przestała schodzić z prawego polika to zaczęła na lewym, w niektórych miejscach.Nawet na brodzie gdzie od przeszło tygodnia nic się nie działo,posypała mąką.Zauwarzyłem że krostki się wysypują jak sobię pozwolę na trochę słodyczy albo przed dużymi zmianami pogody.
-----------
2 MIESIĄCE LECZENIA JASKOWEGO I JASIEK TWIERDZI CYT" DO WYLECZENIA DROGA JESZCZE DALEKA"
POCIESZĘ CIĘ, ŻE ZA 2 MIESIĄCE BĘDZIE PO ŁUSZCZYCY
DOWÓD:
"Podejmę się leczenia niemal każdej postaci łuszczycy, czas trwania leczenia domowego do czterech miesięcy" Z WIZYTÓWKI PANA jAKUBOWSKIEGO.

JASIU OCZYWIŚCIE WIERZY ZIEJOWI(TYLKO-KTÓRY JEST KTÓRY), SZAMANOWI SZCZEKAJĄCEMU, ŻE ŁUSZCZYCA JEST CHOROBĄ ZARAZLIWĄ, ZE LEKARZE I KORPORACJE CELOWO NIE CHCĄ NAS WYLECZYĆ, BO CIĄGNĄ Z NAS KASKĘ, A STOWARZYSZENIA ŁUSZCZYCOWE ZA WYDMUSZKI KORPORACJI.
---------
ZIEJU TY JESTEŚ NASZYM SZCZĘŚCIEM I CI WIERZYMY, A W 4 MIESIĄCU LAURKĘ WYSTAWIMY TOBIE, I ZBUDUJEMY POMNIK NA GŁOWNEJ ULICY W POZNANIU, CZERWONEJ ARMII-DZIŚ NAZWANEJ ŚW,MARCINA. a JAK NIE POMNIK TO BANER O TWOICH ZASŁUGACH MÓWIĄCY.
ZIEJU TY NASZE SZCZĘŚCIE KOCHANE, A MOŻE BYŚ JEDNAK ODWIEDZIŁ NAS W STOWARZYSZENIU.PRZEDSTAWIŁ ZDJĘCIA, DOWODY, LUDZI WYLECZONYCH. WSZAK CI DOBRĄ ROBOTĘ ZROBIMY.
J

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.play-internet.pl)
Data: 22 pa� 2014 - 09:46:01

J.23 za dwa miesiace to juz bedzie czas na nastepny wynalazek .Po kasztanku ,PLYNIE FELIKSA ITP ciekawe co nastepne bezinteresownie bedzie reklamowane ????Tu jak nie wyleczy zawsze mozna powiedziec brak systymatycznosci lub cos rownie dobrego .No ale jak narazie bajeczka trwa i oby zakaczenie bylo jak z bajki czyli dobre .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Lukasz (---.158.217.45.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 22 pa� 2014 - 13:25:31

Postaramy się rozliczyć tych co tak tu zawsze zachwalaja cudowne płyny i maści
Poczekamy te 2 miesiące. Zobaczymy co.wtedy napiszą.Pewnie znów coś innego będą zachwalac taka wredna natura
Co się dla kasy nie robi. Lol

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.play-internet.pl)
Data: 22 pa� 2014 - 14:59:48

J-23 (kiedyś było wino marki wino o takiej nazwie zalatujące siarą) fajną masz ksywę,i piszesz jak po nadużyciu tego bełta.
Czytaj ze zrozumieniem,po nadużyciu tego świństwa trudno przychodzi jasne myślenie:


"Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 04 wrz 2014 - 14:08:51

Jeszcze jedno panie Zdzisławie,zrobiłem tel.z aparatem 5 MP zdjęcia miejsc z łuszczycą przed rozpoczęciem kuracji po jej zakończeniu wyślę je do pana wraz z aktualnymi.Nie są najlepszej jakości ale różnicę pewnie będzie widać."

Gdybyś grzecznie poprosił/poprosiła to wysłałbym ci zdjęcia,tam są daty kiedy były robione.Wiem jestem takim super informatykiem że napewno je przerobiłem przy okazji robiąc retusz.Podaj kontakt na forum może się namyślę.A jak nie masz odwagi poproś Sławka niech ci prześle,tylko że on też może być dla ciebie Zej-a jak zresztą wszyscy którzy pozytywnie wypowiadają się o maści.

Nigdy nie stwierdzę że wyleczyłem się z łuszczycy,to że na zewnątrz nie ma jej objawów nie oznacza że jej w organizmie nie ma.Trochę logiki,nie ma przecież żadnych testów które by to stwierdziły.Sławek twierdzi że na zdjęciach nie widać już łuszczycy.Ja tylko że jest kolosalna poprawa w stosunku do stanu wyjściowego,a tego że jej nie widać to wina tylko niedoskonałego aparatu.Nie wiem po co z tobą dyskutuję, przecież ciebie nic nie zdoła przekonać.Twój gatunek nawet Kopernika spaliłby na stosie dla samej przyjemności dokopania komuś.

CD. Wczoraj posmarowałem nowym żelem.Jest o takiej samej konsystencji jak poprzedni tylko barwę ma jasno brązową.Nie zmywałem bo nie sprawiał żadnych problemów.Rano nic się nie działo(tylko dwa miejsca lekko się złuszczyły)więc posmarowałem jeszcze raz.W południe podczas golenia zmyłem i okazało się że zaczęło się sypać drobną łuską z prawie całej twarzy.Łatwo schodziła,natłuściłem olejem kokosowym, a wieczorem dalszy ciąg.Pierwsze wrażenie:nowa maść jest tak łagodna (dla przyzwyczajonych) jak poprzedni żel jednak jej oddziaływanie na łuszczycę jest podobne do maści.Ciekawe jakie wrażenia będą mieli ci którzy będą zaczynać od tego nowego żelu.Na mnie te specyfiki nie robią już wrażenia mogę się nimi smarować bez większych sensacji,Jedynie dłuższe lub krótsze pozostawianie na skórze zwieksza lub zmniejsza oddziaływanie na łuszczycę,bardziej niż grubość smarowania.Ja zawsze staram się oszczędnie gospodarować tymi specyfikami ,cienko rozprowadzając i wcierając w skórę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...910111213141516171819...->|-->
Bieżąca strona: 14 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.