Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...3233343536373839404142...->|-->
Bieżąca strona: 37 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 18 gru 2014 - 19:57:11

Nikogo w nic nie wciągam ani nie proszę żeby sam w coś wchodził
widać masz problem ze zrozumieniem nie tylko z pisaniem
Wyraziłam to co chciałam
zal ci że do ciebie tego nie skierowałam.
Tak to bywa
mały chudy ale byk
złośliwości żadnej z mojej strony tutaj nie widzę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: aaaaa (---.play-internet.pl)
Data: 18 gru 2014 - 22:27:48

N-basia Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> mały chudy ale byk
> złośliwości żadnej z mojej strony tutaj nie
> widzę
Dziękuję Ci Basiu, oczywiscie widzisz co chcesz. Jestem dyslektyczka i nie wlacza mi sie korektor, powinnaś to zauważyć w koncu masz najwiecej tu do powiedzenia,
O własnie śpiewa na Polskie stacji.pl. fajną piosenkę, Rudy, rudy, rydz, kto to śpiewa?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: meg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 gru 2014 - 22:56:26

Malgosiu-stosuje masc juz od wrzesnia czyli bardzo dlugo, ale po tym jak spuchla mi twarz i nie chciala sklesnac zrobilam sie bardziej ostrozna. Mialam troche przerwy w smarowaniu a potem za namowa Zeja smarowalam chore miejsca wybiorczo. Po jakims czasie skora byla gladka i wydawalo mi sie ze leczenie dobieglo konca. Mylilam sie. Luszczyca zaczela sie odnawiac i teraz lecze ja jakby troche od nowa. Z plecow mocno schodzi skora a szyja powoli robi sie gladsza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 18 gru 2014 - 23:40:57

Najwyższe stadium socjalizmu-komunizm , najwyższe stadium komunizmu-kapitalizm , najwyższe stadium kapitalizmu-imperializm. NAJWYŻSZE STADIUM DEBILIZMU-N.BASIA------INACZEJ TEGO NIE WIDZE. ONA DALEJ SIE ,,LECZY,, MAM TEORIA ŁUSZCZYCA MOŻE BYC POWIĄZANA Z UFO. CO WY NA TO?? BASIE PORWALI OBCY I ROBILI NA NIEJ ZA JEJ ZGODĄ NIE ODPŁATNIE EKSPERYMENTY, NA POKŁADZIE NOL-a , POTEM ZAWIEZLI NA ORIONA GDZIE POBIERAŁA NAUKI, NASTEPNIE WRÓCIŁA NA ZIEMIE BY-- SZERZYC NAUKE ZDOBYTĄ OD SZARAKÓW.TEN KTO NIE BEDZIE SIE Z NIĄ ZGADZAŁ BEDZIE MUSIAŁ WYPIC PŁYN JEJ GÓRU ZEJ-a, A BUTELKĄ SIE NASMAROWAC................... KTO DOPISZE DALSZY CIĄG --TAK SOBIE DLA ROZLUZNIENIA TEMATU BO INACZEJ JUŻ TU SIE NIE DA. /może o códownym uleczeniu??/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 19 gru 2014 - 07:33:23

Choć smutne te nasze kłótnie, to i w nich znajdę dla siebie coś, co mi naprawdę humor poprawia grinning smiley nieraz leję ze śmiechu widząc niektóre błędy.... . W sumie, to dzięki za nie grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 19 gru 2014 - 07:52:30

mirek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Najwyższe stadium socjalizmu-komunizm ,
> najwyższe stadium komunizmu-kapitalizm ,
> najwyższe stadium kapitalizmu-imperializm.
> NAJWYŻSZE STADIUM DEBILIZMU-N.BASIA------INACZEJ
> TEGO NIE WIDZE. ONA DALEJ SIE ,,LECZY,, MAM TEORIA
> ŁUSZCZYCA MOŻE BYC POWIĄZANA Z UFO. CO WY NA
> TO?? BASIE PORWALI OBCY I ROBILI NA NIEJ ZA JEJ
> ZGODĄ NIE ODPŁATNIE EKSPERYMENTY, NA POKŁADZIE
> NOL-a , POTEM ZAWIEZLI NA ORIONA GDZIE POBIERAŁA
> NAUKI, NASTEPNIE WRÓCIŁA NA ZIEMIE BY-- SZERZYC
> NAUKE ZDOBYTĄ OD SZARAKÓW.TEN KTO NIE BEDZIE SIE
> Z NIĄ ZGADZAŁ BEDZIE MUSIAŁ WYPIC PŁYN JEJ
> GÓRU ZEJ-a, A BUTELKĄ SIE
> NASMAROWAC................... KTO DOPISZE DALSZY
> CIĄG --TAK SOBIE DLA ROZLUZNIENIA TEMATU BO
> INACZEJ JUŻ TU SIE NIE DA. /może o códownym
> uleczeniu??/



Mirku brakło odwagi na odpowiedzi zadane przez praktyka???????????
czy argumentów????????????????
więc trzeba obśmiać,wyszydzić itd. jak się przekonać nie da
powtarzam nie krzycz bo tu cię słyszę choć nie wiem skąd jesteś
To chore co przedstawiłeś w ostatnim poście
nie dziwi mnie już nic w twoim wydaniu
brawo kolego
gratuluje odwagi
dziękuje za tak miłe powitanie poprawiłeś mi humor z rana





aaaaaaaaaaaaaaa
czy mam wykształcenie pedagogiczne żeby wiedzieć kto jest dyslektykiem a kto nie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Love (---.play-internet.pl)
Data: 19 gru 2014 - 08:30:44

Oczywiście jak zwykle nasza kochana rozrabiaka forumowa nie przyzna się do agresji językowej, do napastliwości, ona jest grzeczna i na niej tu wykonuje się lincz. Więc zadam pytanie kto na kim?

N_BASIA NAPISAŁA

>aaaaaaaaaaaaaaa
>czy mam wykształcenie pedagogiczne żeby wiedzieć kto jest dyslektykiem a kto nie.
to powinnaś napisać też tak!!!!
czy mam wykształcenie medyczne żeby wiedzieć jak faktycznie leczyć łuszczycę, a nie zdawać się na szarlatanów!
Basiu zwracasz uwagę komuś, że popełnia błędy językowe. Tłumaczysz się, że nie jesteś specjalistką. Wiedz, że nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności wobec prawa. Jak się nie ma nic do powiedzenia, to się wyszukuje u kogoś potknięć, błędów. Zamiast jednego krótkiego słowa, przepraszam. Masz podły charakter.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 19 gru 2014 - 09:03:50

Od siódmej strony tego teatrzyku ocenia się mnie, moją moralność,uczciwość,wiarygodność.............................
Więc jeśli wszyscy tutaj jesteście bez wad nic więc dziwnego że rzucacie w innych kamieniami.............................
nie dostrzegając nawet tego,ani nie popierając tego żadnymi dowodami.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
czy mam wykształcenie medyczne żeby wiedzieć jak faktycznie leczyć łuszczycę, a nie zdawać się na szarlatanów!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Nie mam wykształcenia medycznego,nie muszę też ufać lekarzom że znają lepiej mój organizm jak ja sama,medycyna miała u mnie szanse na pomoc w sprawach łuszczycy jako pierwsza przez pierwsze 5 lat choroby,nie była mi w stanie pomóc nawet w niewielkim ułamku,wzięłam sprawy w swoje ręce i dobrze na tym wychodzę.
Nie oddaje swojego zdrowia ani w ręce medycyny,ani szarlatanów,
to ja decyduje o tym czym się leczę,jak i kiedy nie człowiek który widzi mnie pięć minut i to z odległości metra.
Skoro mnie zwraca się uwagę przez 30 stron,ja nie mogę dać malutkiego rewanżu.
Nie jestem świętą,jestem tylko człowiekiem i jak człowiek mam swoje słabości,do których mam takie samo prawo jak wszyscy tutaj piszący.
Kogo mam przepraszać i za co???????????????
mam przepraszać kogoś za to że naubliżał mi od kłamców,oszustów,i co tam jeszcze chcecie.......................
Jeśli ja mam podły charakter ty tutaj występujesz w roli anioła sprawiedliwości i oceny moralnej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: lol (---.158.218.168.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 19 gru 2014 - 09:09:24

A tu dalej hujnia, czy ta baba jest naprawdę głupia? Wszyscy pluja jej w gębę, nikt jej tu niechce a ona dalej pieprzy i obraża. Mądrzy co tu pisali odeszli,a pisze ta co ma gowno do powiedzenia, spaduwa babsztylu.ludzie ignorujta ją może pokuma

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 19 gru 2014 - 09:20:17

To moje życie,moje zdrowie i mój wybór, komu i kiedy oddaje je w ręce.
Nie narzucam nikomu tego jak ma się leczyć,gdzie i u kogo,i tego samego oczekuje w swoją stronę.

Brakło widzę argumentów więc trzeba wyśmiać, obrzucić zginalnymi jajami.
Jakie to znajome smiling smiley
Ps.lol przez 30 stron nie posłuchałam tobie podobnych, myślisz że masz większą silę przebicia jak onismiling smiley nie wysilaj się.....................
Jakie to niskie..........................

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 19 gru 2014 - 13:11:50

Dzień dobry. Witaj Lol
To porządne Forum. Po co te paszkwile, wyzwiska. To żadne bohaterstwo, droga do nikąd!
Trzeba mieć odwagę jak ta dziewczyna - sama przeciw wszystkim, pro publiko bono. Podjęła się testowania maści i opisywała reakcje swojego organizmu. Za Was odwala czarną, ryzykowną robotę. Przecież czekacie na nowe - jej wpisy, codziennie macie poranną prasę. Kto ją zastąpi?
Kiedy na Forum jest dużo kłótni, agresji, łuszczyca zaciera ręce - bo nigdy się jej nie pozbędziecie. Złość nakręca łuszczycę.
Pozdrawiam
Helena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: kris (---.play-internet.pl)
Data: 19 gru 2014 - 15:33:19

ZEJ napisał w pierwszym swoim poście założonego wątku i teraz po pół w związku z tym mam prawo zadać to pytanie.
łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 08 lip 2014 - 19:05:40
>Średni czas skutecznego leczenia to dwa miesiące.

Zwracam się do Was, czy jest jakaś osoba, która potwierdzi, to co napisał Pan ZEJ w swoim poście. Wiarygodna, konkretna, znana, nie bojąca ujawnić się swoich danych (i potwierdzić może stowarzyszenie, lekarz,n nawet nasz człowiek np. Paweł Landzberg) która po 2 miesiacach stosowania smaru zgodnie z tym co napisał ZEJ Tak JEST To PRAWDĄ POZBYŁAM SIĘ ŁUSZCZYCY.
Bo chyba się nie mylę, ze jakoś w trakcie tego eksperymentu zrobiło się nagle tu 4 miesiące? i nikt cudownie jeszcze nie ozdrowiał.
Jeśli takiej osoby tu nie ma, a informacja ZEJa jest konkretna, to czy mogę nazwać ją oszustem i że dla zysku wprowadziła tu nas wszystkich w błąd. Co o tym myślicie? Czy należy być odpowiedzialnym za swoje słowa pisząc o ŚREDNIM CZASIE WYLECZENIA TRWAJĄCYM 2 MIECHY.

N- też jak inni napisali,podziekuję za niezabieranie głosu w tej sprawie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 19 gru 2014 - 17:16:35

KRIS - NIE MA TAKICH I NIE BEDZIE, TO SZTUCZNE FORUM DLA ZDESPEROWANYCH--- JAKOŚ ZEJ CI NIE CHCE ODPOWIEDZIEC , A MOŻE JUŻ SIEDZI? TAM GDZIE JEGO MIEJSCE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: kris (---.play-internet.pl)
Data: 19 gru 2014 - 18:32:41

No jasne Mirek. Bzdury Zej popisał, potem tu łatwo je uwiarygodnił, bo nie ma rejestracji. I może z drugiego IPu pisać co chce. Dlatego to forum jest tak specyficzne. Znalazł klacz, która mu tu rżała i wtórowała. I zadyma sie działa. Tak to wyglada od podszewki.
Facet który łże w oczy, twierdząc wbrew NAUCE, że łuszczyca jest zarazliwa, mówiący o swoich sukcesach(gdzie one są) o bardzo krótkim czasie wyleczenia, o klinice która z nim wspólpracuje i innych bredniach powinien wylecieć stąd z hukiem, bo to niebezpieczny jest zawodnik dla otoczenia. Skąd wiadomo na Twoim przykładzie co w tych ziólkach jest?. To wszystko jest ujnia. Heh. Mirek ja bym od niego mase kasy wyciągnął. Na Twoim miejscu bym nie popuścił.To jest prosta sprawa.Nie Ty lecz on ponosi wszelką odpowiedzialność za to co on sprzedaje.A on tu sobie zrobił na łuszczykach tak naprawdę poligon doświadczalny.Niesprawdzone smarowidło było tu propagowane. Bydle i tyle.
A co do admina chyba nie czyta, ale jest tu po części też jego odpowiedzialność, że tacy magicy mogą spokojnie pisać posty, gdzie produkty nie są dopuszczone do handlu. Pozdro Kris

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 19 gru 2014 - 18:57:23

Widzisz kris miałbyś lekturę na co dzień, jak to u kogo przebiega a tak lipa,nikt ci nie chce dać pożywki,nikt nie pójdzie na żer.
Mógłbyś na podstawie opisów i ty opisywać leczenie u siebiesmiling smiley



>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Znalazł klacz, która mu tu rżała i wtórowała.
I zadyma sie działa. Tak to wyglada od podszewki.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>



Klacz wam się sama znalazła,a raczej zawsze była wśród was, nikt jej nie namawiał ani wymagał od niej tego co zrobiła.
Zrobiła to bo tak uważała za stosowne dziwi cię to, nie potrafił byś tak,bezinteresownie,
no cóż są ludzie i ludziska....................





>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Facet który łże w oczy, twierdząc wbrew NAUCE, że łuszczyca jest zaraźliwa, mówiący o swoich sukcesach(gdzie one są) o bardzo krótkim czasie wyleczenia, o klinice która z nim współpracuje i innych bredniach powinien wylecieć stąd z hukiem, bo to niebezpieczny jest zawodnik dla otoczenia.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>







a zwłaszcza to ostatnie prawda
jakby tak wszystkich wyleczył skąd firmy farmaceutyczne czerpały by zyski he
tyle dermokosmetyków zalega apteki,sterydów itp ktoś to przecież musi kupić.
Wypowiadaj się za siebie Kris, mnie nikt nie namawiał do przetestowania owych smarowideł i nie czuje się jak królik doświadczalny.
Stosuje z własnej i nieprzymuszonej woli,
jak i występuje w tym temacie z własnej i nieprzymuszonej woli.
Jestem wolnym człowiekiem sama podejmuje decyzje co i kiedy,a tym samym nie zrzucam odpowiedzialności za swoje pomyłki na nikogo.
Ani kieruje się takimi opiniami jak twoje.
Nie napisałeś nic nowego na każdej ze stron można przeczytać ten sam bełkot.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 19 gru 2014 - 19:03:47

37 stron tematu a ty jeszcze nie wiesz że.......... N......... nie trzeba prosić o zabranie głosu???????????
odrób lekcje bo się zaniedbałeś w lekturze i coś ci umknęło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 19 gru 2014 - 19:55:35

Tak mi się nasunął taki cytacik
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>



że medycyna wycwaniła się na maxa, aby uniknąć odpowiedzialności za popełnione błędy. Kilka dni temu musiałam mieć operację woreczka żółciowego, gdyż miałam ropniaka pęcherzyka i wysięk ropy, a więc stan zagrażający życiu. Przed operacją gość w białym fartuchu podsunął mi pod nos pismo o ewentualnych powikłaniach pooperacyjnych - od uszkodzenia jelit, po ryzyko zgonu. Przyznam, że mina mina mi nieco zrzedła. Oczywiście, że musiałam podpisać zgodę na operację, a jakby się nie udała - to byłaby to wyłącznie moja wina, bo miałam świadomość jej skutków ubocznych.

Ciekawe co by się stało, gdyby na taki pomysł wpadli architekci i wysmarowali pisma do klienta - co może się stać, gdyby źle zaprojektowali budynek. I wtedy, gdyby np budynek się zawalił to przecież wina klienta, bo wiedział i podpisał odpowiedni formularz, więc wziął to na własną odpowiedzialność...

O ile wiem w cywilizowanych krajach wygląda to inaczej, pacjent dostaje wykaz dolegliwości, jakie może mieć po nieudanej operacji i to jest podstawa ubiegania się o odszkodowanie. To co dzieje się w Polsce, to zwyczajny skandal i paranoja!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>



Jakże on tutaj pasuje
zapomniałam o tym zupełnie
że trzeba podpisywać cyrograf, przed każdym zabiegiem że......
szpital nie ponosi odpowiedzialności za zarażenie HIV,WZW,i wiele innych,
więc kogo byście oskarżyli w przypadku skutków ubocznych pooperacyjnych.
Przed zastosowaniem owego mazidła nie musiałam niczego podpisywać,że w razie skutków ubocznych ja ponoszę odpowiedzialność
a i tak ją ponoszę bo to moja decyzja
Dobrej nocki wszystkim
znudziło mi się przelewanie z pustego w próżne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2014 - 21:29:48

Kris pelna zgodnosc co do zeja .A odnosnie tych bzdur o odpowiedzialnosci szpitalaitd..................................w cywylizowanym kraju wlasnie wymaga sie zgody na zabieg to raz dwa cyrograf nie zwalnia z winy lekarza szpitala itd .jestesmy informowani o skutkach rezyku ale jesli zabieg bedzie wykonany zle ,nidbale itd zawsze mamy prawo do dochodzenia swych praw ......z czego duzo ludzi korzysta .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 19 gru 2014 - 21:39:05

waldek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Kris pelna zgodnosc co do zeja .A odnosnie tych
> bzdur o odpowiedzialnosci
> szpitalaitd..................................w
> cywylizowanym kraju wlasnie wymaga sie zgody na
> zabieg to raz dwa cyrograf nie zwalnia z winy
> lekarza szpitala itd .jestesmy informowani o
> skutkach rezyku ale jesli zabieg bedzie wykonany
> zle ,nidbale itd zawsze mamy prawo do dochodzenia
> swych praw ......z czego duzo ludzi korzysta .

mIAŁAM JUŻ DZIŚ NIE PISAĆ ALE TRAFIŁ SIĘ NOWY KĄSEK ŻAL PRZEPUŚCIĆsmiling smiley
A pewnie że tak
tylko że..................................
skutki uboczne ponosi pacjent
koszty leczenia tudzież
a tym odszkodowaniem można sobie t...............podetrzeć
w zależności czym i kiedy zarażą
skoro leczenie medyczne takie bezpieczne i odpowiedzialne
NIE POWINNO W OGÓLE DOCHODZIĆ DO ŻAKAŻEN

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 19 gru 2014 - 22:20:59

No kurde, a ta nawiedzona baba znowu cały dzień przesiedziała na "łuszczyca.pl". Ty kobieto chyba masz strasznie nudne życie, że tak tu szczekasz od rana do wieczora.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...3233343536373839404142...->|-->
Bieżąca strona: 37 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.