Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4647484950515253545556...->|-->
Bieżąca strona: 51 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 30 sty 2015 - 13:03:07

eemeS

Ten nick nie tylko Lukaszowi rzucił się w oczy. Ty N jesteś oszustką!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Lukasz (213.158.222.---)
Data: 30 sty 2015 - 13:10:54

A eemeS to kto?piszesz i zapominasz?:-P
Reszty nie będę komentował jesteś wulgarna w swoim zachowaniu.obserwuje fora luszcxycowe na wszystkich jesteś i wszędzie to samo,klotliwa i zawsze musisz mieć rację.Cały internet juz cie zna. Faktycznie J23 ma rację,pożałowania godna jesteś

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 30 sty 2015 - 15:34:01

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> eemeS
>
> Ten nick nie tylko Lukaszowi rzucił się w oczy.
> Ty N jesteś oszustką!

Pisze tylko z tego adresu wszędzie w każdym temacie i na każdym forum
łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 29 sty 2015 - 17:01:07
Dzięki za zwrócenie uwagi,nawet nie zauważyłam,pilnie mnie czytacie jednak czekając na każde nieopaczne słowo hi hi miłej zabawy smiling smiley
Jak się dobrze przyjrzysz zauważysz że zamiast nicku w pole, wpisałam
tekst niżej (kod zabezpieczający przed spamem), no ale jak się chce prawda smiling smiley ha ha
Zanim kogoś nazwie się oszustem należy mieć konkretne dowody,kultura tego wymaga,no ale jak widać.............................................
Wulgarna i co jeszcze no dalej powymyślajcie trochę bo mi się nudzi smiling smiley
Dla mnie wy jesteście godni pożałowania,w kółko to samo widać wam bardzo zależy,na tym żeby temat zbojkotować,nie chce się nawet domyślać dlaczego smiling smiley i komu na tym zależy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 30 sty 2015 - 15:42:46

Na wszystkich forach wije nudą, nikt tam nie pisze, jak ja nie mam ochoty hi hi
to trza było pełnie tutaj odrobić co kochanieńka smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 30 sty 2015 - 15:58:13

Nie jesteś oszustką? To dlaczego bronisz oszusta? Nawet ciebie oszukał. No powiedz no ile tu jest osób cudownie wyzdrwionych, a ile poszkodowanych? No ile??? Ale mimo tego stoisz za nim murem, więc jesteś współwinna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 30 sty 2015 - 16:43:10

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nie jesteś oszustką? To dlaczego bronisz
> oszusta? Nawet ciebie oszukał. No powiedz no ile
> tu jest osób cudownie wyzdrwionych, a ile
> poszkodowanych? No ile??? Ale mimo tego stoisz za
> nim murem, więc jesteś współwinna.


Nie uważam że mnie oszukał z miesiąca na miesiąc plamki bardziej znikają,a daje to tyle radości smiling smiley wie to ten kto ma remisje nie ważne po czym smiling smiley
Była bym fałszywa według siebie samej, gdybym pisała oszust nie pomaga a szkodzi, bo mnie pomaga więc pisze zgodnie z prawdą,tak jak jest.
Nie jest to 4 miesiące a już piąty,jednakże zmiany się leczą i niewiele już pozostało do zaleczenia.
Nie zmuszam nikogo żeby mi wierzył przyjdzie czas zobaczycie efekt na zdjęciu,jak oczywiście nie stwierdzicie znowu, że to nie moja noga czy ręka.
Jak dotychczas dobre efekty opisał janek(sam widziałeś jego zdjęcia) i ja, złe Mirek i Max więc mamy remis hi hi, z zaznaczeniem że Mirkowi po prostu nie wierzę że stosował owe maści, Maxowi już tak,dawał wcześniejsze wpisy jak to u niego.
Nie bronię osoby a produktu który mi pomaga,nie podoba mi się jednak jak się komuś ubliża od różności, bez żadnych dowodów a takich tutaj nie widzę ze strony krytyków.
Stoje murem za tym co obserwuje u siebie,mam kłamać w imię czego i dlaczego???
żeby was zadowolić?
żeby uzyskać poklask ? czy waszą akceptacje????????????//
Nie rozumiecie co to znaczy szczerość bez względu na wszystko????
A teraz rozpiera mnie radość,z bliskiego końca,idę się pobawić ile tchu,nigdy nie miałam problemu z akceptacją w realu przez plamki, jednak czyste łokcie czy inne partie ciała dodają tej pewności, kiedy to chce się żyć,i pokazywać wszystkim jestem zdrowa,w realu nikt mi nie powie że to nie moja ręka czy noga ha ha
No i w realu przyjaciele jeśli, mnie lubią za to kim jestem, a nie kogo udaje, tak jak wymagacie tego tutaj,nie razi ich też moja szczerość czy prawda w oczy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 30 sty 2015 - 16:49:16

A co się tyczy janka, to widziałem zdjęcia i poprawę, ale przeciez nie wiem po czym. Janek zniknął tak szybko jak sie pojawił, a to budzi potężne wątpliwości czy nie był podstawiony. Ja też mam remisję już ponad dwa lata, a mimo to zaglądam tu niemal codziennie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 30 sty 2015 - 16:50:25

Ktos cię lubi??? To raczej niemożliwe. Zagadałabyś wszystkich tongue sticking out smiley

Powiem ci jeszcze jedno N - nie chce mi się z tobą gadać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 30 sty 2015 - 17:27:50

To nie gadaj po co to robisz smiling smiley
Zdziwił byś się ile osób smiling smiley
Nie zagaduje ich na śmierć, bo mają coś ciekawszego do powiedzenia więc słucham i uczę się.
PS.
Nigdy i nigdzie nie napisałam że coś nie działa ,bo działać nie może,
gdyż to co nie działa na mnie może zadziałać na innych,więc nie wyciągam takich wniosków nigdzie,a raczej zastanawiam się dlaczego tak jest,i taka różnica między nami.
Ja szukam odpowiedzi na swoje pytania,( nie szkalujec nikogo),zazwyczaj je znajduje,to ciekawsze zajęcie jak krytyka wszystkiego i wszystkich co niemedyczne/niemedyczni smiling smiley
A czy na forum mnie ktoś lubi czy nienawidzi dla mnie to nieistotne,bo i po co zadręczać się czymś na co wpływu nie mamy,łuszczyca to lubi.
Forum to świat wirtualny, bardzo różny od tego realnego,tego czego nie masz odwagi powiedzieć komuś wprost robisz to na forum,anonimowo,a to tchórzostwo smiling smiley
w dodatku tańczysz tak, jak ci reszta zagra
to nie dla mnie,lubię mieć własne zdanie i zazwyczaj je mam,bez względu na to czy mnie ktoś za nie polubi czy znienawidzi.
Wiesz mi lub nie, twoja wola,jestem zdrowsza odkąd mówię to co myślę wprost,niż wtedy kiedy przemilczałam wiele spraw niezgadzając się z nimi,z obawy przed kompromitacją czy złym odbiorem
Jeszcze się taki nie narodził co by to wszystkim dogodził a już na forum to chyba cud by się stał smiling smiley
Dlatego życzę wszystkim odwagi, w przekazywaniu swoich myśli,takich........ jakimi one są, a nie jak inni chcieli by je usłyszeć,może więcej wrogów wokół, za to więcej zdrowia dla nas smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 30 sty 2015 - 17:41:28

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A co się tyczy janka, to widziałem zdjęcia i
> poprawę, ale przeciez nie wiem po czym. Janek
> zniknął tak szybko jak sie pojawił, a to budzi
> potężne wątpliwości czy nie był podstawiony.
> Ja też mam remisję już ponad dwa lata, a mimo
> to zaglądam tu niemal codziennie.


No właśnie moją nogę też widziałeś ale nie masz pewności że ona moja była smiling smiley
To co opisywał też pewnie kłamał smiling smiley
wybacz ale jak ktoś sam jest prawdomówny, nigdy nie ma wątpliwości do drugiej osoby,nawet jak się trafi że ktoś okłamie.
Widzisz jak ja wstawię swoje zdjęcia też wielu napisze a czy napewno to twoja ręka czy noga?
a skąd mamy wiedzieć że to po tej maści a nie po innej smiling smiley
Ja nie mam wątpliwości czy był podstawiony czy nie, dlaczego????
bo to co opisywał, dokładnie dzień po dniu obserwowałam u siebie, te same reakcje lub bardzo podobne.
To że zniknął??? wcale mu się nie dziwię, ma zdrową skórę, nie potrzebny mu stres po oskarżeniach co niektórych.
Ja tu jestem bo mam świetną rozrywkę z tego co piszecie,a czasami się nudzę hi hi niedługo wiosna i ja przestane zaglądać bo i po co.
Miałam remisje dwa razy,każdą po roku,z perspektywy czasu widzę, że powinnam zniknąć z forum,a nie przeżywać kolejny wpis młodej osoby bezradnej,czytającej tylko lekarz ma rację,to nieuleczalne trza pokochać,dla osoby nastoletniej to dramat,dokładając taki tekst, on wcale nie pomaga a powoduje doła,no ale niektórzy uważają że trza mówić prawdę pomijając fakty, że dużo osób ma remisje i wcale nie musi się godzić na chorobę i ją akceptować
Wiara czyni cuda,zabranie nadziei to jak pozbawienie życia.
"Nadzieja umiera ostatnia
póki życia póki nadzieji"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 30 sty 2015 - 17:43:34

Mam pytanko do całej reszty czytelników. Czy jest ktoś, kto czyta te jej wypociny powtarzające się ciągle i nie mysli że jest idiotką?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 30 sty 2015 - 18:05:01

Powiem ci jeszcze jedno mam kontakt z wieloma osobami na gg,czy telefoniczny,próbowałam swego czasu je namówić na jakiś zlocik,ogólnokrajowy,
nawet słyszeć nie chcą, po tym co czytają w tego typu tematach.
Tak więc każdy ma swój ogląd,ja taki ty taki.
Jest pewna grupa ludzi najmądrzejszych, co to wszystkie rozumy pozjadała,wszelkie wiadomości podsiadła,zwłaszcza jedna,która się dwoi i troi żeby to udowodnić, a reszta to idioci, dlatego tak mało osób pisze chociażby tutaj.
Nie chcesz mnie czytać to nie czytaj,może w końcu stosujący owe mazidło, nabiorą odwagi żeby coś napisać bez lęku że zostaną zbojkotowani.
Każdy kto się wypowiedział pozytywnie, został wyśmiany,obrażony,więc czego się spodziewasz?????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 30 sty 2015 - 18:19:56

Czy ktoś może jej powiedzieć, że ja nie do niej pisałem powyższy tekst? Bo chyba nie zakumała.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 30 sty 2015 - 23:18:41

PIERDOLNIETA I TYLE-CHUJEK CHYBA JEJ PŁACI ZA TE WPISY TYM GÓWNEM, ONI SĄ GORSI OD FARYZEUSZA , MNIE PYTAŁA DLACZTGO JA WYTRZYMAŁEM BÓL JEŚLI ONA NIE MOGŁA-- BO TEN KUTAS WMAWIAŁ MI ŻE TO TAK MA BYC, ŻE WSZYSTKO ZMIERZA W DOBRYM KIERUNKU------CHYBA DO ŚMIERCI-- CHWAŁA LEKARCE CO MI ŻYCIE URATOWAŁA I POKAZAŁA DOBRĄ DROGE-- DZIŚ CZUJE SIE JAK NIGDY CHOC PRZED TĄ JEGO TERAPIĄ MIAŁEM TYLKO KILKA ZMIAN , A PÓZNIEJ ERYTRODERMIE PO TYM KURESTWIE , A NA MARGINESIE NIECH PODA MI SWÓJ ADRES TO JEJ MOGE WYSŁA ZE TRZY PEŁNE TEGO POJEMNIKI BO Z 5 MI ZOSTAŁO NA WSZELKI WYPADEK DLA PROKURATORA, A MYŚLE ŻE JAK 2 ZOSTAWIE I WSZYSTKIE KOPERTY POBRANIOWE-TO WYSTARCZY. POSTARAJMY SIE POROZMAWIAC O CZYMŚ INNYM NIŻ TE PASTUCHY OSZUKAŃCZE I ZŁODZIEJSKIE/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 30 sty 2015 - 23:38:19

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czy ktoś może jej powiedzieć, że ja nie do
> niej pisałem powyższy tekst? Bo chyba nie
> zakumała.


Nie zauważyłeś też pewnie że ja też nie pisałam konkretnie do ciebie a ogólnie smiling smiley
nie zakuwałeś musiałam się wygadać do końca smiling smiley

Bo tak ma być, tak miał janek tak miałam ja,chodzi o objawy i gwarantuje ci Mirku że choćby nie wiem co ci ktoś wmawiał, nie był byś w stanie wytrzymać tego co się dzieje nakładając kolejne warstwy rozumiesz,i to przez 4 miesiące.
Po prostu w to nie wierzę, wiedząc co sama przechodziłam, na 1/4 powierzchni ciała tego co ty pisałeś
to tak z mojego oglądu rzeczy jako praktyka a nie teoretyka czytającego wpisy innych.
Pluj sobie na mnie do woli tak samo i inni,wiem co pisze,to świadczy o waszej kulturze nie mojej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 31 sty 2015 - 09:13:34

A wyleczonych maścią zieja jak nie ma, tak nie ma.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 31 sty 2015 - 10:36:08

Zasugerowali się wypowiedziami co niektórych i moczą się w Ludwiku hi hi zobaczysz jaki wysyp na wiosnę będzie ha ha

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 31 sty 2015 - 10:52:52

http://porozmawiajmy.tv/program-systematycznej-depopulacji-polski-i-swiata/
trochę kontrowersyjnych wieści
teorii spiskowych które uwielbiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 31 sty 2015 - 17:06:21

Witam,
za zgodą pani "N" zamieściłem fotki z postępów w leczeniu łuszczycy, u niej na nogach : https://www.facebook.com/pages/Leczenie-%C5%82uszczycy-skutecznie-ma%C5%9B%C4%87-ZEJ-a/752099468146518
Pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 31 sty 2015 - 21:00:40

Dobry wieczór. Witam
Ja również pozdrawiam Andrzeju. Jest Pan miły, koncyliacyjny - nomen omen (zgodnie z nazwiskiem), i rzeczowy. Tak mogłoby wyglądać Forum. Byłoby mniej nerwów, stresu, szarpaniny - mniej łuszczycy. Ale też nie o to chodzi, żeby zawsze się głaskać po głowie, prawić grzeczności. Dzięki takim wyrazistym postaciom jak: Basia-waleczne-serce, p.Z.E.J., Szater, Henia, Andrzej Milik, Sławek, Mirek, Waldek, Fallus, dermosynek, i wielu innym bezimiennym, to Forum jest żywe, ciekawe, merytoryczne (w tej tematyce na pewno najlepsze - tutaj dzieje się historia!). Piszcie śmiało, nikomu nie dzieje się krzywda. Każdy głos, każdy wątek jest ważny.
Sprawy idą w dobrym kierunku, pozbędziemy się tego paskudztwa. (Ja już jestem ?beuties?, nawet nie używałam lampy. Basia też już dochodzi).
Spotkamy się na Malcie
Helena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4647484950515253545556...->|-->
Bieżąca strona: 51 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.