Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
prosba o pomoc w badaniu - stres w łuszczycy
Wysłane przez: asiek13 (---.tvk.torun.pl)
Data: 22 lip 2014 - 13:10:31

Witam Serdecznie,
Jestem magistrantka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, piszę pracę magisterską o radzeniu sobie ze stresem w łuszczycy. Moim promotorem jest Dr Marlena Kossakowska http://www.swps.pl/sopot/sopot-uczelnia/sopot-uczelnia-kadra/621-sopot/uczelnia-sopot/kadra-sopot/7621-dr-marlena-kossakowska
adres mailowy: [email protected]
Bardzo proszę o przeczytanie poniższej prośby i wypełnienie ankiety. Mam nadzieje ze tym badaniem przybliżymy się o krok do poradzenia sobie z ta trudna choroba.
Z poważaniem
Joanna Banaszek


Tresc prosby:

Szanowni Panstwo, jestem psychologiem i prowadze badania dotyczace radzenia sobie z choroba przewlekla. W wyniku badan napisze ksiazke na temat radzenia sobie z choroba. Uprzejmie prosze o pomoc. Wystarczy kliknac na ponizszy link i odpowiedziec na szereg pytan. Badanie nie jest krotkie i zajmuje ok 20-30 minut, ale dzieki niemu dowiemy sie dosc szczegolowo jak pomoc chorym pod wzgledem psychologicznym. Trzeba odpowiedziec na wszystkie pytania zaznaczone czerwona gwiazdka. Na koniec badania podaje swoj adres mailowy z moim nazwiskiem. Osoby chetne moga do mnie napisac maila z prosba o przeslanie wynikow badania. Dziekuje bardzo. Na poczatku po kliknieciu wpisz kod lub pseudonim, badania sa anonimowe. Kliknij i wypelnij:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDNDLVpKS2pWQXBOdWFSbHFSVFAtMlE6MQ
Badanie dotyczy tylko osób chorych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: prosba o pomoc w badaniu - stres w łuszczycy
Wysłane przez: diana (---.rzeszow.mm.pl)
Data: 23 lip 2014 - 22:09:56

chcialam srobic serio ale tak dlugiego badania dlugo nie widzialam, odstrasza dlugoscia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: prosba o pomoc w badaniu - stres w łuszczycy
Wysłane przez: asiek13 (---.bu.eduroam.umk.pl)
Data: 24 lip 2014 - 15:01:50

Witam, bardzo dziekuje za checi i mimo wszystko bardzo bym prosila o jeszcze jedno podejście jeśli znajdzie Pani chwilke, wiem ze badanie jest odstraszające ale mam nadzieje ze w przyszłości pomoże osobom chorym na łuszczyce. Tylko dzięki osobom chorym można walczyc z ta trudna choroba. Pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: prosba o pomoc w badaniu - stres w łuszczycy
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 24 lip 2014 - 23:26:03

Witam,
eżeli jesteś psychologiem to poczytaj trochę więcej i o filozofii też, poznaj naturę ludzką. Każdy człowiek jest stwożony tak aby dążył do dobra swojego i swoich najbliższych, to jest chwalebne i naturalne. Lecz chwalebny lekarz na państwowym etacie, który ma jeszcze swoją prywatną klinikę nie będzie wyleczał tylko będzie udawał że stara się wyleczyć i im będzie dla nas milszy, mówił nam o stresach i prawidłowym odżywianiu tym gorzej dla nas.
Dzisiaj instytucje i uczelnie państwowe wybrały dla nas tzw. lekarzy z dyplomami, które w razie czego im dupę bronią a ewentualne odszkodowanie zapłacą podatnicy a święte krowy mają się bardzo dobrze.
Gdyby te święte krowy mógł weryfikować tylko pacjęt, to znaczy że lekaże byli by tylko prywatni i każdy mógłby nim zostać w zależności od skuteczności to sami poszli byśmy do tego najlepszego.
Jasne że nie potrzebny by nam był ZUS ani NFZ, więc nie płaćmy tego haraczu a dobrzy lekarze sami będą się kształcić w najlepszych uczelniach z zamiłowania i dla dobra przyszłych pacjętów bo innaczej konkurencja pokarze im gdzie mogą zbierać puszki i butelki.
Pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: prosba o pomoc w badaniu - stres w łuszczycy
Wysłane przez: asiek13 (---.bu.eduroam.umk.pl)
Data: 25 lip 2014 - 11:24:00

Witam serdecznie,
Z.E.J. - z całym szacunkiem - o ile dobrze zrozumiałam - psychologiem jeszcze nie jestem, ale mam zamiar być... Nie piusze pracy magisterskiej o chorobie przewleklej (łuszczycy) bo taki temat mi narzucono lub bo taki temat był wolny... Mam osobiste doświadczenia związane z silnym trądzikiem z którym zmagałam się przez kilka lat i jeśli chodzi o emocje, nature człowieka, stygmatyzacje osob z chorobami skórnymi, itd., itd., to dużo wiem (podkreślam ze nie z książek). Aby kiedyś były efekty, to niestety trzeba do tego dochodzić metoda prob i bledow, poszukiwac, pytac, oraz zbierac informacje od osob doświadczonych, ponieważ to one (w tym przypadku osoby chore na luszczyce) sa specjalistami, oni czuja i wiedza najlepiej!!!! książki owszem czytam bo takie sa wymogi, ale tez sa to książki pisane również przez specjalistow. Jeśli chodzi natomiast o pogardę lub zniechęcenie do leakrzy to niestety jak w każdym zawodzie sa osoby z powolania i sa osoby z pobudek finansowych, sa tez tacy, którzy realizują marzenia rodzicow... nie mi to oceniac, ja chce robic swoje, robic to jak najlepiej i liczyc ze dzięki osobom, które zechca przemeczyc się tych kilkanaście minut w wypelnianiu ankiety kiedyś będzie można szybciej, lepiej, latwiej im pomoc. Może jestem naiwna ale wole patrzeć pozytywnie w przyszlosc niż narzekac na obecny stan rzeczy. Kiedys tez bylam zbuntowana a wine zrzucalam na lekarzy, ale to potegowalo moja chorobę. Pozdrawiam i zycze więcej pozytywnego myslenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: prosba o pomoc w badaniu - stres w łuszczycy
Wysłane przez: asiek13 (---.bu.eduroam.umk.pl)
Data: 25 lip 2014 - 11:32:45

Z.E.J. serdecznie polecam ksiazke "Psychologiczne i medyczne aspekty chorób skóry" Redaktor: Teresa Rzepa, Jacek Szepietowski, Ryszard Żaba. Bardzo cenna ksiazka która przybliży w jaki sposób stres wpływa na choroby skorne (pod tym katem pisze) pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.