Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Badania kliniczne
Wysłane przez: Darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lip 2014 - 17:00:23

Witam
Od stycznia br. roku jeżdżę (mieszkam w Koszalinie) do Warszawy jako królik doświadczalny leku biologicznego w zastrzyku . Pomimo wielu obaw skutek jest po prostu rewelacyjny. Badania na chorych na łuszczycę przeprowadzane są w różnych grupach i z różnymi lekami . Zalezy kto co ma i w jakim stopniu nasilenia . Zanim podadzą lek wykonują szereg przeróżnej maści badań . No niestety , ale trzeba być zdrowym , aby przyjmować leki biologiczne .
Cóż więcej pisać - serdecznie polecam
Pozdrawiam
Pozdrowienia serdeczne dla Jadzi 44

Podaję namiary :
NZOZ Zieniewicz Medical
ul.Opaczewska 43 Warszawa
t.22 407 92 11
i tel. do Pani, która zajmuje się przyjmowaniem pacjentów oraz udzielaniem informacji 603 966 927

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Badania kliniczne
Wysłane przez: Ania (---.energetyka.lubin.pl)
Data: 01 sie 2014 - 11:41:00

Witam,

Ja również brałam udział w badaniu klinicznym leku na łuszczycę.
Efekty były wspaniałe, ale po zakończeniu programu w kilka miesięcy później choroba wróciła wręcz ze zdwojoną siłą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Badania kliniczne
Wysłane przez: Darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 sie 2014 - 16:48:57

Witam

Zgadza się. Ja przyjmowałem 1.5 roku temu zastrzyki biologiczne STELARA w szpitalu w Koszalinie z ramienia NFZ. Trwało to 9 miesięcy . Po pół roku od ostatniej dawki wszystko zaczęło wracać . I tak jak mówisz Aniu , ze zdwojoną siłą .
Jednak tonący brzytwy się chwyta . Ten program , w którym obecnie uczestniczę jest 5-cio letni . To kawał czasu . Póki co cieszę się totalną wolnością od łuszczycy . co będzie później ? Życie pokaże .
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Badania kliniczne
Wysłane przez: Darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 pa� 2014 - 16:40:56

Dzisiaj wyjazd na kolejny zastrzyk.
Człowiek jak nowy

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.