Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
co zamiast Cocois. ?
Wysłane przez: ola (78.10.238.---)
Data: 16 wrz 2014 - 10:37:38

Hej. Od kilku lat zmagam się z łuszczyca skóry głowy. Dermatolodzy niestety mi nie pomogli, wydała mnóstwo pieniędzy z zmiany na głowie się tylko zaognily. Jakiś czas temu wyczytałam o maści cocois, która była już niedostępnniedostępna w aptece ale kupiłam ja na allegro. Wyleczyla moja głowę idealniesmiling smiley niestety zmiany wróciły a maści nie ma już nawet na allegrosad smiley co działa podobnie? Polecacie cos? Pozdrawiam Ola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co zamiast Cocois. ?
Wysłane przez: dorka (217.114.169.---)
Data: 16 wrz 2014 - 10:52:33

Ja teraz probuje dermalex.
Nie za tani malutka tubka ale wydaje sie wydajna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co zamiast Cocois. ?
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 19 wrz 2014 - 18:42:36

Cocois można znalesc jeszcze w aptekach.jest tez dostepna prodermina-dziegc,jest poza tym masa wszelakiej masci płynów,szampnów,masci i preparatów dziegciowych z dziegcia brzozowego lub EXOREX dostepny w anglii,dość drogi.Zerknij do www.lawendowa szafa może tam znajdziesz cos dla siebie

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.