Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Szpital - Jak to wygląda ?
Wysłane przez: Johny (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 12:07:58

Witam

Jak wygląda sprawa przyjęcia do szpitala. Mianowicie chodzi mi o to, że mam kilka zębów popsutych i czy to od razu dyskwalifikuje mnie na przyjęcie.

Mam dość ostry wysyp teraz (całe ręce, Brzuch, pół pleców i kilka kropek na nogach.) Ostatnio taki wysyp miałem w lutym i po ok. 3 tyg. wszystko zniknęło, nie wiem czy tym razem będzie tak samo, czy wziąć skierowanie do szpitala.

Proszę o radę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szpital - Jak to wygląda ?
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 15 pa� 2014 - 18:11:49

Leżałem w szpitalu na sali z chłopakiem, który miał bardzo mocno zepsute zęby, więc chyba nie ma to wpływu na samo przyjęcie. Niemniej podczas przyjęcia sprawdzają stan zębów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szpital - Jak to wygląda ?
Wysłane przez: goska (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2014 - 00:31:16

Pytaja o stan zębów, ale mnie osobiscie nikt w jame ustna nie zagladał. Lepiej jednak wyleczyc te zęby, myśle.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szpital - Jak to wygląda ?
Wysłane przez: Johny (---.dynamic.chello.pl)
Data: 21 pa� 2014 - 11:50:58

Domyślam się, że mnie nie odeślą z popsutymi zębami. Natomiast może być tak, że będą mnie leczyć maściami (cygnoliną itp.) aniżeli lekami biologicznymi ze względu na te zęby.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.