Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Jak zaczac?
Wysłane przez: Piwne (---.t2.ds.pwr.wroc.pl)
Data: 27 pa� 2014 - 14:41:09

Hej,

mam 23 lata, chcialbym zaczac leczyc luszczyce. Nie bardzo jednak wiem jak zaczac?
Pamietam, jak w wieku nastoletnim chodzilem do lekarza, a ten przepisywal mi rozne masci i nic nie pomagalo. W koncu przestalem ich uzywac i jakos po pol roku polowa zmian mi zeszla- a w ich miejsce pojawily sie nowe.

Obecnie to dwie plamy o powierzchni po okolo 3-5 cm^2 na nogach- łydka i piszczel na drugiej nodze. W sumie jakoś specjanie mi to nigdy nie przeszkadzalo bo na treningi smarowalem jakims balsamem i niemalze znikało. Ostatnio jednak swedzi mnie nieco mocniej i czasem rozdrapuje to do krwi. Stad pomysl by ogarnac temat. Boje sie jednak, ze podobnie jak kilka lat temu, wszystkie leki pojda na nic winking smiley

co radzicie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak zaczac?
Wysłane przez: MaDe (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 lis 2014 - 13:23:55

Ja proponuję Daivobet maść. Po 3-5 dniach smarowania widać już ogromne efekty.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak zaczac?
Wysłane przez: biała (213.158.221.---)
Data: 03 gru 2014 - 14:23:21

a ja polecam propolis.
Nawilżąć skórę np. Emolium, wazeliną czy zwykłymi kremami
A jak zacznie się pogarszać to lekarz

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.