Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Polski innowacyjny lek na łuszczycę nagrodzony
Wysłane przez: lukas (89.230.64.---)
Data: 26 gru 2014 - 01:56:36

Witam,
Znalazłem pewien artykuł który może was zainteresuje:

http://biotechnologia.pl/biotechnologia/aktualnosci/polski-innowacyjny-lek-na-luszczyce-nagrodzony,14401

Akurat tak sie składa że ten lek mnie mało obchodzi z tego wględu że jest lekiem do stosowania zewnętrznego, czyli dalej kremy, maści i inne smrody, ale znalazłem coś moim zdaniem ciekawego i chciałem was zapytać co o tym sądzicie, przed moją wizytą u lekarza odnośnie tego tematu.

No więc jak w artykule substancją czynna tego mazidła jest "Cefazolina", no i jak się okazuje są 3 leki z tą substancją (a przynajmniej tyle znalazłem) w zastrzykach, czyli działają na cały ogranizm a nie miejscowo.

-Biofazolin
-Tarfazolin
-Cefazolin Sandoz

Niestety w ich opisie nie jest nic napisane odnośnie łuszczycy, ale odnosząc się do artykułu substancja czynna w obu przypadkach jest ta sama.
Co o tym sądzicie ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Polski innowacyjny lek na łuszczycę nagrodzony
Wysłane przez: wacław kurec (176.111.228.---)
Data: 24 maj 2015 - 14:28:17

jestem zainteresowany nowym lekiem na łuszczycę-cklosporyną jak ja zdobyć


Uprzejmie dziekuję za informację

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Polski innowacyjny lek na łuszczycę nagrodzony
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 24 maj 2015 - 19:36:59

Cyklosporyna nie jest nowym lekiem,ma już pewnie ze 30lat bytnosci w leczeniu łuszczycy.
Jest to lek na recepte,może go wypisac jedynie lekarz po dokładnym przeanalizowaniu koniecznosci zastosowania.Cyklosporyna jest powaznym lekiem to nie Wit C,nie jest tez żadnym cudem,moze zadziałac ale moze jedynie uszkodzic wątrobę,trzustke i zołądek....bez uzyskania poprawy skórnej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Polski innowacyjny lek na łuszczycę nagrodzony
Wysłane przez: Jan Patrzałek (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 30 kwi 2016 - 11:50:27

Jestem zainteresowany tym nowym lekiem na łuszczycę.Mam łuszczycę głowy,stosowałem już wszystkie leki i nic nie pomaga.Od Proskin - kobyle mleko, aż po Dermowate, Ecoval czy Exorex A ostatnio próbowałem krem PSORIFIKS Filadelfia USA Magnipsor ukraiński lek na łuszczycę w owłosieniu głowy. Jakaś grupa oszustów próbowała mi zaoferować nowy lek na łuszczycę Skinetrin, Niacyna lecz wyczytałem w składzie tego leku że to lek na grzybicę stóp, a nie na łuszczycę. Czytałem coś na temat leku CEFAZOLINA na bazie antybiotyku ale nie wiem gdzie taki lek można zakupić.
Jest też lek o nazwie IKSEKIZUMABEM ale też nie wiem gdzie go można dostać i ile taki lek może kosztować.
Prosiłbym Was Państwo o jakieś informacje na ten temat z góry serdecznie dziękuję mój adres: Jan Patrzałek Oś. Stawki 17/35 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski adres e-mailowy [email protected]
Pozdrawiam: Jan Patrzałek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Polski innowacyjny lek na łuszczycę nagrodzony
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 30 kwi 2016 - 18:57:58

Prosze patrzec na daty postów :p

Podajesz nazwe jednego z leków biologicznych.Na leczenie biologiczne aby sie dostac trzeba przejsc kwaifikacje,spełniac wymogi.Musi byc zajete duza czesc ciała,trzeba przejsc leczenie Cyklosporyna,MTX w dawce 25mg tyg i naswietlania lampami.jezeli to leczenie nie da poprawy można starac sie o przyjecie na program biologiczny. Na sama łuszczyce głowy ...nie ma szans.

W tej chwili najlepszym i najbezpieczniejszym lekiem jest Daivobet-pochodna wit D3 plus dodatek sterydu,mozna stosowac przez 96tyg bezpiecznie(w przypadku innych masci 7-14 dni!) jest dostepny Daivobet w żelu,bardzo dobry na skóre głowy.Jest nadal cygnolina,prodermina...rozmaite dziegcie,trzeba poszperac w internecie,dużo tego.
Cudów jednak nie ma i nie bedzie,ustąpi na troche a potem wróci...taka to choroba.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.