Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 19 sty 2015 - 19:44:44

WITAM!


Zapraszamy wszystkie stęsknione Biedroneczki oraz te, które chciałyby do nas dołączyć na spotkanie w Poznaniu w dniach 13-15 marca (pt.-nd) .
Wzorem ubiegłego roku spotkanie jest organizowane przez poznanskie Biedroneczki




http://www.retrohostel.pl/



Hostel Retro mieści się w samym centrum Poznania a na ?wyciągnięcie ręki? jest Stary Rynek, na którym życie tętni cała noc.

Dzisiaj osobiście dwie Biedroneczki z Poznania Kasia i Asia odwiedziły Hostel i z całą odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że jest to miejsce urocze i wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach. Wszystkie pokoje znajdują się na tym samym piętrze i są obok siebie. Najważniejszą rzeczą dla nas jest oczywiście ?pokój schadzek?, w którym będziemy przebywać większości czasu. Jest to miejsce stworzone dla nas- z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, zmywarkę, mikrofalę itd. Jest tam również TV nowej generacji wiszący na ścianie, 2 sofy, 2 stoły szklane i 11 krzeseł J.

Kochani, poniżej załączam listę pokoi, jakimi dysponuje Hostel.

Ceny pokoi są już po rabacie, jaki dostaliśmy od pani recepcjonistki ze względu na dużą liczbę osób, będących gośćmi hotelu w jednym czasie. (Mamy nadzieje, że nas nie zawiedziecie i tym razem).


- jeden pokój 3 osobowy, który może być 4 osobowym za 135/179zł za dobę

- trzy pokoje 3 osobowe za każdy pokój 135zł za dobę

- jeden pokój 4 -6 osob. wtedy doba od osoby 45zł

- jeden pokój 8 osób wtedy doba od osoby 40zł.

- jeden pokój 2 osobowy za 135 za dobę



Pokoje mają łazienkę wspólna, w której są 2 prysznice, 2 toalety i 1 toaleta z prysznicem razem. Wszystko w idealnej czystości.

Doba hotelowa zaczyna się od godz.. 14 i trwa do 11 dnia następnego.

Jeżeli ktoś w piątek będzie wcześniej w Poznaniu niż o 14 prosimy o kontakt z Kasią lub Asią ? my zarezerwujemy nocleg o dobę wcześniej żeby takie osoby mogły spokojnie pójść do hotelu a nie ?błąkały? się po mieście. Od rozpoczęcia doby hotelowej oczywiście przejdą do swoich pokoi wcześniej rezerwowanych.

Osoby, które przyjadą samochodem, mogą parkować przy Placu Kolegiackim lub w dozwolonych miejscach w przylegających uliczkach do Starego Rynku.



WAŻNE!

1. Proszę do 23 stycznia (piątek) zgłosić chęć przyjazdu na spotkanie i poinformować o tym Henię tel. 695- 600-320. Ona zajmuje się przydziałem osób do pokoi i z nią proszę uzgadniać, kto z kim chce dzielić pokój. Po tym terminie rezerwujemy pokoje w Hostelu. W późniejszym czasie, czyli po 23 stycznia może już nie być wolnych miejsc i każdy, kto będzie chciał przyjechać będzie osobiście kontaktował się z hotelem w celu rezerwacji.

2. Osoby, które zgłoszą u Heni rezerwację pokoi proszone są o dokonanie wpłaty

do 31 stycznia przez stronę internetową Hostelu-zakładka rezerwacje. Oprócz imienia i nazwiska przy rejestracji prosimy dopisać ?BIEDRONKOWO?


3. W razie pytań dotyczących spotkania, pokoi lub budynku proszę kierować

do Asi tel.- 724-169-798 lub Kasi 501-221-139 po godz. 20



Serdecznie zapraszamy do Poznania

http://forum.biedronkowo.info/viewforum.php?f=67

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: jarek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 19 sty 2015 - 21:02:42

A czy będą tam jakieś młode osoby,powiedzmy w wieku 20-30 lat?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 20 sty 2015 - 11:12:34

przyjeżdzają ludzie w różnym wieku,dziewczyny i chłopacy,kobiety i mezczyzni,zdrowi z chorymi,małzenstwa,pary i sympatycy.Mozna przyjechac zawsze z osobą towarzysząca...kimkolwiek,kumplem,koleznaką,bratem...jedni nocuja a inni przyjeżdzają tylko na spotkanie sobotnie...ono nic nie kosztuje...przyjeżdzasz i jestes...nikt do niczego nie zmusza.Poznac można nowych ludzi,nowe spojrzenie na chorobe,uzyskac wsparcie lub znalesc przyjaciele,przyjaciółke,dziewczyne czy żone.

Zapraszamy,spodoba sie zostaniesz nie to pi prostu w każdej chwili można wyjsc...zamyknych drzwi nie ma winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: MartuŚ (---.play-internet.pl)
Data: 20 sty 2015 - 20:42:01

jarek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A czy będą tam jakieś młode osoby,powiedzmy w
> wieku 20-30 lat?


jestem w tym przedziale wiekowym i się zastanawiam smiling smiley

pozdrówkismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: kaziol (---.opera-mini.net)
Data: 20 sty 2015 - 22:29:23

A będą jakieś ładne i młode dziewczyny do 30 roku życia??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 21 sty 2015 - 08:04:50

Uroda i piekno to kwestia gustu...gwarancje to sie dostaje jak sie kupuje sprzet AGD grinning smiley tu jest spontan,jedyna mozliwosc to samemu sie przekonac .grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 22 sty 2015 - 08:01:26

Coraz wiecej chetnych sie zgłasza...super grinning smiley najważniejsze raz sie przełamac i...potem już tylko teskni sie do nastepnego spotkania smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 24 sty 2015 - 22:40:08

W przyszłym roku spotkamy się już na Malcie w kostiumach kąpielowych (bikini). Zabukowałam bilety.
Spodziewam się miłego towarzystwa.
Helena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Lasvegas (---.play-internet.pl)
Data: 25 sty 2015 - 08:32:35

Cześć Hela,
Chyba żartujesz. Ja w tym kąpielisku bym bał się nogi zamoczyć.Spływające z pól spod Gortatowa nawozy, niemonitorowane brudy z Cybinki też ze Swarzędza, ścięte małże, rybki, glony. Ba porośnięte nawet nimi są nawet schody kąpieliska, brak natrysków...To obraz jednodniowy - VII-2014
Określamy taki stan rzeczy po poznańsku słowem zybura. Dziękuje, ale pomysł dla odważnych i desperatów.
No, jesli chodzi o same bikini to jestem za, ale np. w konkursie na najładniejszą biedroneczkę, oceniamy bikini i skórkę. Kwestia dogadania. Czym więcej zmian tym szanse na zwycięstwo rosną. A co. Przecież w konkursach jesteś primavera. Mogę szefować temu przedsięwzięciu. Mam nadzieję, że bakcyla już załapałaś.I nie bukuj biletów na przyszły rok, tylko melduj się w tym. Wpadnę w przebraniu supermena.Mam takie upodobania, że porywam dziewczynki o wybujałej fantazji.Uważaj. No to pobujaj coś jeszcze na temat łuszczycy, tak Cię uwielbiam oczywiście czytać Twoje psoty. Pardom posty.
Cmok Helenka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 25 sty 2015 - 20:25:52

Masz rację Lasvegas, że byłoby to ostatnie miejsce dla chorych z łuszczycą (ale ja o wyspie). Dzięki za informacje, jesteś b.merytoryczny.
Lolita

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 mar 2015 - 08:25:32

temat wyciagam na wierzch,ekipa zmontowana czekamy na spotkanie i na wszystkich chetnych co chcieliby dołączyc do nas. grinning smiley
Główne spotkanko w sobotę,cały dzien będziemy bawic sie i spotykac,wymieniac doswiadczeniami i wzajemnie wspierac,warto zaryzykowac i zajrzec do nas chociaż na chwilkę...gwarantuję ,że zostaniecie na dłuzej .Pozdrawiam i serdecznie zapraszam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 02 mar 2015 - 08:59:16

Rozumiem, że N-baśka będzie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 02 mar 2015 - 09:36:14

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Rozumiem, że N-baśka będzie.


A co byłbyś chętny ,mnie pooglądać jak małpę w ZOO smiling smiley
rozczaruje cię nie będe smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 mar 2015 - 10:29:35

Sławku sam wiesz ,że to spotkania zyczliwych sobie ludzi,przyjaciół,uczestniczyłes w takim spotkaniu.Nie ma tam miesca na nienawisc,kłótnie i wrogosc,nikt nikogo tez nie ogląda jak zwierzeta w ZOO,serdecznie zapraszam.Bedzie możliwosc poznania nas w realu,podyskutowania na żywo w naprawde fajnej atmosferze,przy kawce,herbatce,smacznym ciescie i inszych specyjałach winking smiley najlepszym sposobem jest samemu sie przekonac a im grono wieksze tym żywsza dyskusja grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 02 mar 2015 - 10:41:54

Ironizowałem pisząc o N.
W końcu pani wszechwiedząca udziela się wszędzie grinning smiley


Tobie Szater i osobom, z którymi się spotkasz życzę udanego spotkania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Helena Branicka (---.146.rev.vline.pl)
Data: 02 mar 2015 - 11:35:44

Witaj Barbaro
Najpierw na mnie rzucasz potwarz bez żadnego uzasadnienia (faktów, dowodów), a teraz sama i bez żadnej "pokrywki" ubliżasz uczestnikom spotkania przyrównując do ZOO.
Zrobisz nam striptiz dziewczyno i wszyscy chętnie pooglądamy. Sławek też popatrzy. Dla nas to będzie zwykła lekcja biologii, konsylium lekarskie. Zobaczymy ile tej łuszczycy jeszcze zostało.
Występna, zepsuta do szpiku kości!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (---.play-internet.pl)
Data: 02 mar 2015 - 11:50:00

Helena Branicka Napisał(a):
> Występna, zepsuta do szpiku kości!
zato ma dobrą komunikacje ze z psami, kotami i pewno zosiołkami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: prok (---.free.aero2.net.pl)
Data: 02 mar 2015 - 14:55:01

N-Baśki nie bedzie bo jej szefuncia ,(a myśle że dobrze słyszałem od jego sąsiadów) zawineli najprawdopodobniej za te szfindle z mazidłem. Ponoc był bardzo zdziwiony , jak go zabierali.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 02 mar 2015 - 15:41:01

Helena Branicka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witaj Barbaro
> Najpierw na mnie rzucasz potwarz bez żadnego
> uzasadnienia (faktów, dowodów), a teraz sama i
> bez żadnej "pokrywki" ubliżasz uczestnikom
> spotkania przyrównując do ZOO.
> Zrobisz nam striptiz dziewczyno i wszyscy chętnie
> pooglądamy. Sławek też popatrzy. Dla nas to
> będzie zwykła lekcja biologii, konsylium
> lekarskie. Zobaczymy ile tej łuszczycy jeszcze
> zostało.
> Występna, zepsuta do szpiku kości!



A o jaką potwarz ci chodzi???????????????
bo nie rozumiem.
Nie przyrównuje spotkania do ZOO,ani ubliżam uczestnikom
Pisząc chcesz mnie pooglądać jak małpę w zoo nie miałam na myśli uczestników
no ale możecie mnie posądzać o co tylko chcecie wasze prawo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 02 mar 2015 - 15:47:18

Szater Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Sławku sam wiesz ,że to spotkania zyczliwych
> sobie ludzi,przyjaciół,uczestniczyłes w takim
> spotkaniu.Nie ma tam miesca na nienawisc,kłótnie
> i wrogosc,nikt nikogo tez nie ogląda jak
> zwierzeta w ZOO,serdecznie zapraszam.




Skoro ci tak przeszkadzałam na tych spotkaniach, trza było mnie o tym poinformować wcześniej, a nie się męczyć w mojej obecności i udawać przyjaciółkę smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.