Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
kąpiele w soli morskiej i solarium
Wysłane przez: lolita94 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 23 sty 2015 - 00:17:28

pamietam jak bylam nad morzem moje plamy prawie zanikly wiec pomyslalam ze kapiele w soli morskiej a pozniej wizyta na solarium moga dac podobny efekt. wczesniej moje plamy byly ledwo zauwazalne ale ostatnio mialam wysyp jakiego dawno nie mialam i ponownie szukam sposobow na zaleczenie tego poniewaz traf chcial ze w maju jestem swiadkowa mojej przyjaciolki i bardzo mi zalezy aby chociaz odrobine moje zmiany na rekach nogach brzuchu i pupie zniknely dodatkowo zaczelam prace w sklepie sporzywczym a ludzie nie zawsze przychylnie na to patrza a przy okazji chcialabym czuc sie komfortowo przy moim chlopaku co jest teraz malo mozliwe wiec jesli kto kolwiek ma jakies doswadczenie z ty prosze o rady

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.