Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Zapisy do baadania klinicznego
Wysłane przez: Thorn (---.tvk.torun.pl)
Data: 06 kwi 2015 - 17:50:35

Witam. Jestem w programie Voyager II od stycznia. jestem po kilku zastrzykach i jest znaczna poprawa, niekoniecznie jednak na skórze. Miałem na pierwszym spotkaniu trzy zastrzyki, jeden lek czynny i dwa placebo, potem co dwa tygodnie w domu jeden zastrzyk. Mam bardzo zaawansowaną łuszczycę stawową i w zasadzie o problemach z kolanami zapomniałem. Odstawiłem już wszystkie tabletki przeciwzapalne i przeciwbólowe, ruchowo funkcjonuję całkiem nieźle. Podejrzewam, że po wywiadzie środowiskowym, zostałem skierowany do grupy, której w pierwszej kolejności podają mi humirę, która działa głównie na stawy ale na skórę też trochę. Z zewnętrznej strony dłoni już zeszło mi wszystko, jako tako odbudowała mi się płytka paznokciowa na rękach. Nogi są zajęte podobnie jak były, no może łuska nie jest tak gruba, póki co nie znika mi też nic z tułowia. Żadnych skutków ubocznych, sposób prowadzenia się-raczej poprawny: unikam alkoholu, nie jem zbyt tłusto, dużo i ciężko pracuję.... Mam nadzieję, że niebawem i mnie spotka przyjemność zaobserwowania większych zmian skórnych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zapisy do baadania klinicznego
Wysłane przez: Andrew (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 kwi 2015 - 21:51:03

Witam,
sorry za brak odpowiedzi, ale rzadko tu zaglądam.
Wczoraj dostałem pierwsze 3 zastrzyki, za tydzień robię sobie w domu jeden i za 2 tyg. mam się zgłosić znowu w Klinice w Krakowie po kolejne dawki. Jestem dobrej myśli, musi być dobrze... nie ma innej opcji grinning smiley
Zobaczymy co to będzie, będę zdawał relację na bieżąco winking smiley

Pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zapisy do baadania klinicznego
Wysłane przez: Buncol (---.centertel.pl)
Data: 23 kwi 2015 - 08:12:52

5 tyg po rozpoczęciu leczenia. Zostaly tylko delikatne przebarwienia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zapisy do baadania klinicznego
Wysłane przez: Andrew88 (---.beskidmedia.pl)
Data: 28 kwi 2015 - 12:18:33

Wczoraj zrobiłem sobie kolejny zastrzyk (sam w domu grinning smiley). Po tygodniu widzę, że zmiany są dużo bledsze, tak jakby mniej zaognione.
Po zastrzykach czuję się dobrze, nie zauważyłem żadnych zmian smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zapisy do baadania klinicznego
Wysłane przez: Wojtek (---.centertel.pl)
Data: 01 maj 2015 - 22:37:30

Witam,

nabór do badania voyage 2 już się kończy ale z pewnością będą nowe z podobnymi lekami. Badania z nowymi lekami w łuszczycy i nie tylko, wraz z możliwością skontaktowania się z ośrodkiem je prowadzącym, często pojawiają się na naszej stronie
http://www.bliscyzdrowiu.pl/badania-kliniczne

W najbliższym czasie chcemy zorganizować ogólnodostepne webinarium (coś w rodzaju szkolenia on-line) o leczeniu biologicznym i badaniach klinicznych. Czy są osoby, które byłyby zainteresowane takim szkoleniem? Może interesują was też inne tematy?

pozdrawiam

mgr farm. Wojciech Makara
Bliscyzdrowiu.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zapisy do baadania klinicznego
Wysłane przez: Andrew88 (---.beskidmedia.pl)
Data: 04 maj 2015 - 14:15:35

Myślę, że to fajny pomysł, bo sporo ludzi nie wie jeszcze zbyt wiele o Leczeniu Biologicznym.
Sam jestem zainteresowany, pomimo tego, że biorę już udział w badaniu klinicznym.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zapisy do baadania klinicznego
Wysłane przez: Janko (---.dynamic.chello.pl)
Data: 13 maj 2015 - 16:07:17

Zapraszamy na darmowe szkolenie on-line dla pacjentów. Szkolenie dotyczy leczenia biologicznego, innych nowych terapii i badań klinicznych. Liczba osób ograniczona do 50.

Ze szkolenia dowiesz się:

Co wiadomo o łuszczycy i czym są leki biologiczne?
Czym się różnią od tradycyjnych leków?
Leki biopodobne ? co to takiego?
Jak skuteczne są leki biologiczne?
Czy leki biologiczne są bezpieczne i co to są działania niepożądane?
Po co prowadzi się badania kliniczne?
Jakie są korzyści i ryzyko związane z udziałem w badaniu klinicznym?
Czy trudno dostać się do badania klinicznego?
Jak w praktyce wygląda udział w badaniu klinicznym?
Co powinieneś wiedzieć decydując się na udział w badaniu klinicznym?

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zarejestrowanie sie przez stronę:

http://bit.ly/1L1UHGq

pozdrawiamy i zapraszamy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zapisy do baadania klinicznego
Wysłane przez: Marcin (---.dynamic.chello.pl)
Data: 13 maj 2015 - 20:18:50

W jakim miescie bedzie to szkolenie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zapisy do baadania klinicznego
Wysłane przez: Janko (---.dynamic.chello.pl)
Data: 13 maj 2015 - 21:26:48

Szkolenie jest w internecie w postaci webinarium 19 maja o 20:30. Wystarczy się zarejstrować przez podany link http://bit.ly/1L1UHGq Na maila wysylany jest link do szkolenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.