Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Kto ma łuszczycę i bielactwo i czy komuś zmieniła ze zwyczajnej do np stawowej?
Wysłane przez: Jaś Łuszczyca (---.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 07 sty 2006 - 20:44:17

pytania

1. Czy ktoś ma jednocześnie łuszczyce i bielactwo

2. Czy komus z biegiem czasu zmienił sie typ łuszczycy, np czy miał ktoś łuszczycę na łokciach i kolanach i w owłosieniu i po jakims czasie przeszło na palce paznokcie a potem stawy? jest ktoś taki?

3. Czy jest tu jakiś chory który ma łuszczycę np od 30 lat i ciągle na tym samym niezmienionym etapie, standardy....łokcie, kolana, owłosienie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kto ma łuszczycę i bielactwo i czy komuś zmieniła ze zwyczajnej do np stawow
Wysłane przez: gienia (---.compi.net.pl)
Data: 07 sty 2006 - 21:07:50

ad1 - poszukaj na forum usera joma
ad3 - ja mam luszczycę od dzieciństwa, nie pamiętam dokladnie kiedy mi się to pojawiłlo i były wątpliwości, czy to ł. Przez około 20 lat miałam tylko na JEDNYM kolanie i nawet na około 15 lat przestałam się leczyć, gdyż nic to nie pomagało, a nawet pogarszało (sterydy). Niestety od 5 lat cholera się pogarsza i powastają nowe ognniska, które staram się zwalczać w zarodku i jakoś leci. Mój ojciec zachorował w wieku 33 lat (kończę w tym roku...)

pozdrawiam
Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.