Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Artysta Roku
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 28 lut 2015 - 21:09:49

Na tej stronie do końca grudnia ?2015 wybieramy największy talent, artystę roku.
Wśród wielu znakomitości mamy na Forum artystę-rękodzielnika światowej klasy. Jego prace (głównie reprinty, falsyfikaty) do złudzenia przypominają oryginały, a często je przewyższają. Niestety na razie nie znamy nazwiska ani wizerunku artysty (jest skromny, woli pozostawać incognito). Niech to będzie nasz "Nikifor". Poniżej zamieszczam dwie próbki jego talentu:

Dnia 14.01.2015, g.22:04 wciela się w rolę (postać) Z.E.J.-a, w odpowiedzi na wołanie zrozpaczonej, chorej kobiety.
"Witam panią kama,
proszę zadzwonić do mnie jeżeli jest Pani zainteresowana wyleczeniem łuszczycy a zwłaszcza łuszczycy stawowej.
Wyślę Pani potrzebną ilość w zamian za relację z przebiegu leczenia na tym forum.
Pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858"
(Temat: Renta)
* * * * *

Dnia: 11.02.2015, g.23:06 wciela się w rolę (postać) filigranowej, rozanielonej N-Basi powracającej z imprezy.
"Mam taki plebiscyt mały, proszę dajcie swoje komentarze, kto mi ufa a kto nie? Wierzę w Was Wy moje pieszczoszki!"
(Temat: Czytaj a będzie to twój szczęśliwy dzień).
* * * * *

Artysta ma wyczucie chwili; potrafi łatwo zmieniać, dopasowywać style i formaty. Chapeau bas!

"Nikifor" oraz Pan Admin Darek (za oryginalne graffiti), to są moje nominacje.

W środę 30 grudnia 2015r. czeka nas długa, gorąca i pełna niespodzianek Oskarowa noc.
Zapraszam Helena

P.S. Pierwszy cytat trzeba zobaczyć w całym kontekście. Proponuję odszukać to miejsce.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artysta Roku
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 01 mar 2015 - 06:37:34

Helena ty to masz potrzeby nie ma co
a może siebie nominuj na jaką tam chcesz smiling smiley
Z tego co wiem,bo sama świadkiem nie byłam,
pan ZEJ przedstawił się łyszczykom na spotkaniu w Poznaniu,
więc co niektóre gwiazdy znają go osobiści,
a że nie miał dyplomu profesora to i zainteresowania większego nie wzbudził.
Ale też nie można rzec że jest całkiem anonimowy czy jeden w trzech osobach jak niektórzy.smiling smiley
Masz tutaj tylu chętnych na nominacje a typujesz tak jakoś odwrotnie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artysta Roku
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 01 mar 2015 - 11:35:35

Witam. "Przed-Oskarowa gorączka".
Basiu wyjaśniam uprzejmie, co następuje.

Sama siebie nie mogę nominować do żadnej z kategorii. Poza tym na mnie nie można głosować (ja tu tylko sprzątam) ale miło, że o mnie pomyślałaś.

Tożsamości Pana ZEJ-a nikt tu raczej nie kwestionuje, ja także.

Moje nominacje są wyłącznie moimi, wolnymi wyborami i nikt nie może ich kwestionować, ty również. Jako członek Akademii możesz przedstawić swoje, nikomu nic do tego.

Nie bardzo rozumiem, dlaczego nominacja Pana Admina Darka i Nikifora na Artystę Roku wzbudziły u Ciebie takie emocje?

Pozdrawiam
Helena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artysta Roku
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 01 mar 2015 - 12:08:04

Żadnych emocji Heleno,
po prostu się zastanawiam, dlaczego pomijasz tych co się dwoją i troją aby zająć to zaszczytne miejsce w nominacjach smiling smiley
a uparcie wybierasz tych co nie koniecznie chcą smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artysta Roku
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 01 mar 2015 - 12:35:21

P.S. Basiu, nie znamy opinii nominowanych - myśli, ambicji i celów. (Na ogół wiemy, co przez grzeczność i skromność powiedzą). Tych, co się "dwoją i troją" sama nominujesz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artysta Roku
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 01 mar 2015 - 14:42:37

Helena Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> P.S. Basiu, nie znamy opinii nominowanych -
> myśli, ambicji i celów. (Na ogół wiemy, co
> przez grzeczność i skromność powiedzą). Tych,
> co się "dwoją i troją" sama nominujesz.


Nie ja bym za skromnie wybrała tutaj są ważniejsi,lepsi na takie zaszczyty smiling smiley
gdzież tam ja sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artysta Roku
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 01 mar 2015 - 15:11:22

Nie masz się co sumitować. Jesteś macho - żadnych emocji, nikomu nie musisz się kłaniać.
Pana ZEJ-a (dr-a Michaels'a) spotkała w Poznaniu obojętność, bo dziewczyny lecą na profesorów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artysta Roku
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 01 mar 2015 - 17:12:54

Heleno
nie wiesz iż
"Na ustach uśmiech a w sercu ból to najtrudniejsza ze wszystkich ról"
smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artysta Roku
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 01 mar 2015 - 20:21:02

Basiu, ja bardzo lubię poezję i to są bardzo ładne rymy częstochowskie, nie wiem tylko czy wszystko do końca zrozumiałam (chodzi głównie o sentencje). Profesorowie mnie też kręcą.
Nie wiem, czy znowu nie robisz sobie z kogoś żartów? A może mnie wystawiasz?
Helena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artysta Roku
Wysłane przez: J-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 01 mar 2015 - 21:40:39

Witaj Helenko. Piękny temat. Brawo, przyjmij moje gratulacje.
----------
Pragnę poinformować, że po dogłębniej analizie twórczości Eugena Helmmansa oraz głosie poparcia jednoosobowego chóru anielskiego dla jego niebywałych osiągnięć w walce z łuszczycą, guzami nowotworowymi, tudzież i pryszczami postanowiłem wziąć sprawę w swoje ręce.
Ale, jak umrę po tych jego smarowidłach i przyjdzie czarownik na mój pogrzeb
( grobowiec na cmentarzu górczyńskim-informuję)
przyrzekam, że wstanę z trumny i przypierdzielę mu zniczem.
A, jeśli zajmie tu maestro pierwsze miejsce będę Cię Helenko nawiedzał każdej nocy brrrrrrrrr.
A ta co trzyma >mietłę< czarownika niech mi tu czasami nie odpisuje, bo zamówię cysternę wody święconej i nią zleję całą Częstochowę.
-------------

Z nieukrywaną i należną estymą i za zdrowie wszystkich Pań wznoszę pucharkiem Toast.
Andrzej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artysta Roku
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 01 mar 2015 - 22:26:03

Witaj Andrzeju
Basi temat też się spodobał, chociaż po niej nie widać emocji (to twardziel). Pan Z.E.J. to inna historia - człowiek z gołębim sercem. Może być największym wygranym Gali Oskarów. Życie potrafi sprawiać niespodzianki!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artysta Roku
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 02 mar 2015 - 06:56:12

Heleno czy ja sobie tutaj z kogoś żarty robię???
Jestem zupełnie poważna smiling smiley
Dokąd mi nie ubliżasz pod pokrywką serdeczności, nic ci nie grozi skorom taka groźna
a rymów częstochowskich nie koniecznie znamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.