Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
chorwacja
Wysłane przez: butterfly (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 cze 2006 - 12:04:39

W lipcu jade na 2 tygodnie do chorwacji (Split) mam pytanie, czy ktoś wcześniej tam był i sie wyleczył? Czy tamten klimat, woda, slońce pomogą w wyleczeniu sie?proszę odpiszcie!
POZDRAWIAM!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: chorwacja
Wysłane przez: hanka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 cze 2006 - 19:24:47

No to mamy ten sam problem. Jateż sie tam wybieram i cały czas zastanawiam się czy będzie jakiś efekt. Choruję już 24 lata i tak naprawdę od 6 lat nie mam spokoju. Nie opuszcza mnie nawet nachwilę. Zobaczymy, może wyjazf coś pomoże.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: chorwacja
Wysłane przez: Aga (---.unregistered.net.telenergo.pl)
Data: 21 cze 2006 - 09:20:33

W Chorwacji byłam teraz w maju na wyspie Pag , o tym pisałam na forum, mozna poszukać , a ogólnie ja uważam /ponieważ sama tego doświadczam/że każdy pobyt nad ciepłym mocno zasolonym morzem i pięknym słońcem zawsze mi pogaga, to jest dla mnie najlepsze lekarstwo, a choruję bardzo długo. Nigdy nie żałowałam tych pobytów za granicą zawsze mi pomogły , żadne leki mi tak nie pomoagają jak owe wyjazdy. W Splicie też byłam , ale tylko zwiedzałam przejazdem, gdyż jechałam na wyspę Brać , to niedaleko Splitu. Teraz bardzo sobie chwałę pobyt na wyspie Pag , gdyż są tam błota , które też mają właściwości lecznicze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: chorwacja
Wysłane przez: Monika (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 09:54:01

Ja byłam w Chorwacji dwa razy , w 2001 i 2002 r. i powiem, że mi pomogło. Pożądnie wysmażyłam sie na słońcu i pokapałam w słonej wodzie. Na jakiś czas miałam spokój, choc u mnie łuszczyca nie miała wtedy dużego zasięgu. zawsze cierpiałam głownie, jeśli chodziło o skóre głowy. teraz mam problem, ponieważ rok temu urodziłam dziecko, dopiero co przestałam je karmić, nie opalałam sie na slońcu od dwóch lat, teraz chodze troche na solarium i swiństwo wychodzi, na dekoldzie i w głowie. Na wyjazd i leżenie na slońcu nie mam szans, ale jestem generalnie dobrej mysli. teraz zaczełam stosować Xeraial lotion i Xerial szampon, zobaczymy. Aha, Curatoderm (90 zł) nic mi nie pomógł, jak odstawiłam, to wszystko wylazło.
Pozdrawiam i życze miłego wypoczynku, na pewno pomoże.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: chorwacja
Wysłane przez: Mania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 10:49:50

Ja byłam w tamtym roku w Chorwacji na poczatku września na 10 dni była super pogoda więc ciagle sie opalałam i moczyłam w morzu. Efekty były bardzo duże nawet na nogach mi wszystko zeszło (zawsze trudniej mi schodziło z nóg). Po powrocie miałam na spokój na kilka miesięcy. W tym roku w tych samych celech jade do Bułgarii.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.