Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
MAGNIPSOR
Wysłane przez: adamah (91.231.12.---)
Data: 20 kwi 2015 - 23:08:49

Witam !!!

Mam dostęp do bardzo dobrej i skutecznej maści na łuszczycę - MAGNIPSOR. Jest to naturalna maść z Ukrainy. Więcej na [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MAGNIPSOR
Wysłane przez: zgredek (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 kwi 2015 - 23:23:09

A czy ta maść jest skuteczna?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MAGNIPSOR
Wysłane przez: adamah1 (91.231.12.---)
Data: 01 maj 2015 - 16:03:14

Oczywiście w przypadku łuszczycy, na każdego działa coś innego. Magnipsor słynie z dużej skuteczności u wielu osób. Maść jest bardzo popularna na wschodzie. Duży plusem jest to, że nie zawiera sterydów ani żadnych szkodliwych substancji. Jest to Smolisto-dziegciowa maść na bazie naturalnych składników. U mojej żony objawy ustąpiły zupełnie na 2 lata, teraz pojawia się sporadycznie ale również bardzo jej pomaga. Maść jest dość droga, ale z tego co wiem nie ma jej na polskim rynku. Dostępna jest w niewielkiej ilości na allegro. Polecam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.