Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: Juliaaa (5.172.190.---)
Data: 19 maj 2015 - 18:58:15

Zaczęłam terapie lampami PUVA !. Wczoraj przed naświetlaniem podali mi trzy tabletki o nazwie OXSORALEN. Na lampy muszę dojeżdżać 3 razy w tygodniu przez ok. 6 tygodnii. I od wczoraj zaczęli smarować mnie cygnoliną 1 % i po 5 min muszę ją zmyć i nałożyć maść chłodzącą.. jak na razie moje nogi i reszt ciała jest czerwona. ale mam nadzieję, źe po całej terapii nie będzie ani śladu i przy okazji piękna opalenizna smiling smiley. Odezwę się po zakończeniu terapii o osiągniętym efekcie smiling smiley
Pozdrawiam gorąco wszystkich walczących z tą chorobą ! Nie poddawajcie się i walczcie przede wszystkim z pozytywnym nastawieniem winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 20 maj 2015 - 07:56:52

Zycze powodzenia w terapii i prosze jednoczesnie o wyjasnienie błedu w tym drugim poscie,który założyłas...diabeł tkwi w szczegółach cygnolina 0,1% a 1% to przepasc.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: Juliaaa (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 26 lip 2015 - 14:15:58

Witam gorąco wszystkich. Już jestem dawno po terapii lampami Puva. Niestety nie miałam czasu ,aby napisać o efektach, ale dziś mam go dość.
A więc terapie zakończyłam po 12 naświetlaniach, aczkolwiek naświetlania się przeciągały, a bo to raz skóra była za bardzo poparzona i musiała sie zagoić, potem się przeziębiłam, potem znów. i tak ciągle coś. Na całe moje szczęście w czerwcu zaczęły się upały i dużo słońca, i nie zamierzałam zwlekać z opalaniem na plaży, leżałam po pare godzin, dzięki naturalnemu słońcu przyspieszyłam terapie. Kiedy pojechałam się naświetlać, Pani doktor kiedy mnie zobaczyła ,była zachwycona osiągniętymi efektami i powiedziała ,że to moje ostatnie naświetlania,światło naturalne załatwiło sprawę. Kazała mi sie smarować balsamem Mediderm i za 2 miesiące kontrol smiling smiley. Jedyne co mnie troche przerażało to ciemne place, im sie opalałam tym bardziej ciemne sie robiły, jednak dzięki balsamowi wszystko zniknęło, oaplenizna się wyrównała. smiling smiley. Kuracje PUVA uważam za skuteczną winking smiley
Niestety ostatnio wypiłam piwo owocowe i wyskoczyło mi pare pojedynczych krostek a rczej taka kaszka, ale balsamuje to i smaruje i czekam na słoneczko winking smiley
Nie poddaje się i można z tym normalnie żyć trzeba tylko pozytywnie myśleć i z optymizmem patrzeć na świat . Gorąco pozdarwiam i udanej walki z chorobą

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: marcin (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 lip 2015 - 20:40:27

Bralas jakies tabletki przy naswietlaniu i opalaniu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.