Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Mój sposób na łuszczycę
Wysłane przez: Bajkał (---.ustka.vectranet.pl)
Data: 20 maj 2015 - 19:30:51

Witajcie wszyscy ! Opisze po krótce mój sposób. Po pierwsze smarowanie Dermovate przez caly czas, dopóki nie zejdzie łuska. Maść salicylowa nie zdaje w mojej metodzie egzaminu. Gdy zmiany staną się różowe wchodzi cygnolina. Zaczynałem od steżenia 0,5 potem 1 i teraz 2. nigdy nie poparzyłem skóry przy stosowaniu minutowym. Teraz trzymam ponad 2 godziny i 50 % łuszczycy się cofneło. Nie można się bać poparzyć skóry nawet jeśli do tego dojdzie i piecze to znaczy, że działa smiling smiley gdy wokół skóra jest brazowa wystarczy kąpiel godzinna i tarcie skóry. Schodzi idealnie. jednak samą wodą bez mydła i innych płynów. Polecam spróbować tę metodę, koniecznie ze sterydem na początku aby przyspieszyc leczenie. Pozdrawiam !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mój sposób na łuszczycę
Wysłane przez: Bajkał (---.ustka.vectranet.pl)
Data: 20 maj 2015 - 19:32:05

Dodam jeszcze, że po każdym zmywaniu cygnoliny stosowałem balsam Dexeryl!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mój sposób na łuszczycę
Wysłane przez: andrzejj (---.dynamic.mm.pl)
Data: 25 maj 2015 - 09:52:56

Cygnolina po zaleczeniu tylko spotęguje ci plamy zajrzyj tu http://andrzejj.blog.pl/2015/04/18/moje-leczenie-luszczycy/

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.