Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12345-->
Bieżąca strona: 1 z 5
Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Sept (---.dynamic.chello.pl)
Data: 13 cze 2015 - 14:50:54

Cześć i czołem,

Doszły do mnie smutne wieści, że Amgen wycofuje Brodalumab. Programy związane z lekiem są zamykane, lub przynajmniej zawieszane. Powodem mają być pojawiające się u pacjentów myśli oraz zachowania samobójcze.

Ktoś, coś? Jakieś rozszerzone info z "pola walki"?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: AroSpider (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 cze 2015 - 06:20:06

Witam.
Tak, zgadza się. Dziś właśnie jadę zdać zastrzyki, które miałem w domu i resztę "gadżetów".
Szkoda, bo dzięki nim miałem 2,5 roku normalnego życia. Czy to cholerstwo wyjdzie mi na skórze znowu? zobaczymy...Póki jestem "czysty" chcę to wykorzystać, biorę zaległy urlop i jadę odpocząć.
PS
Ja żadnej deprechy czy też myśli zamobójczych nie miałem podczas kuracji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Sept (---.idg.com.pl)
Data: 15 cze 2015 - 10:10:35

Ja mam wizytę za tydzień, też mam wszystko oddać. Skorzystałem tylko rok, miałem program na jeszcze 2 lata. Takie efekty piękne, a teraz wielka niewiadoma... Co do tych skutków ubocznych, które ten lek ponoć wywołuje w głowie, to dla mnie coś bardzo dziwnego. Może źle dobrano tych ludzi do udziału w badaniu.

AroSpider, bardzo Cię proszę, daj znać, jak się potoczy Twoja dzisiejsza wizyta.
Czy jest jakaś zaplanowana opieka w ramach zaostrzenia po odstawieniu leku, czy ewentualnie mają u Ciebie coś w zamian.

Tak jak nie miałem żadnych obaw i problemów z pozytywnym myśleniem w trakcie, tak teraz czuję się nieco jakby pod ścianą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Zbyszek (---.serv-net.pl)
Data: 16 cze 2015 - 17:03:34

Witam ...mi właśnie dzisiaj podziękowała firmsad smiley.......straszne jest traktowanie przedmiotowe choruch....zrobili nadzieję ..ja jestem czysty od dwóch lat...a tutaj nagle na wakacje KONIEC!!!!!!.....brzydkosad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Zbyszek (---.serv-net.pl)
Data: 16 cze 2015 - 17:05:26

Umowa była inna...rozumiem jak wygasła by naturalnie...zgodziłem sie ..podpisałem ...to tak ...ale tak nagle jak koniec? .....brzydko sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Sept (---.dynamic.chello.pl)
Data: 16 cze 2015 - 19:07:03

Właśnie. Sam nie wiem, jak to określić. Niby w umowie jest zapis, że można zrezygnować w każdej chwili i bez powodu oraz, że mogą zrobić to w ten sposób obie strony. Tylko ta jedna w tym przypadku stoi na straconej pozycji. I przy tej okazji kwestia myśli samobójczych, które rzekomo ten lek wywołuje. Czy przypadkiem nie jest tak, że jak ktoś przed leczeniem miał stan ciężki, a teraz mu się lek gwałtownie zabiera i pojawia się zagrożenie nawrotu choroby, to czy teraz właśnie nie pojawi mu się w głowie autodestrukcyjne myślenie? To jakieś bezduszne zachowanie bez zastanowienia, a nawet jeśli uznano to za zło konieczne, to jak się okazuje, nie przewidziano planu awaryjnego. To niezły test dla psychiki tych wszystkich, którzy w to weszli, szczególnie, że już przed leczeniem zapewne przeszli niejedno...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Sept (---.dynamic.chello.pl)
Data: 16 cze 2015 - 19:09:20

Zbyszek, zadzwonili do Ciebie z tą informacją, czy powiedzieli to na zaplanowanej wizycie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Zbyszek (---.serv-net.pl)
Data: 16 cze 2015 - 20:27:41

Wczoraj zadzwonili z przychodni gdzie brałem lek....ja nic nie mam do prowadzących mnie osób ...ale do firmy to mam żal jak do nikogosad smiley.....a dzisiaj oficialnie sie dowiedziałem.....i tak miałem termin wizyty na 16 06....najlepsze że zostały mi 4 dawki leku i chcą zwrot......jutro bede badał umowe ale taki szaraczek nic nie zdziała z taką firmasad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 cze 2015 - 08:52:17

Pozwolę sobie wtrącić trzy grosze winking smiley nie sadze aby ktokolwiek chciał zrobic na złosc chorym i wymyslił taką rzecz,widac są ku temu przesłanki i to duze a nie pojedyncze przypadki,ze zareagowano w tak szybki i rygorystyczny sposób.

Leki biologiczne to nadal nowum i nikt nie zna wszystkich możliwych skutków ubocznych,nie ba konkretnych badan ani dowodó...wszystko jest jeszcze w stanie testowym i to ze czesc już dopuszczono do użycia nie znaczy że są już "otwartą księgą"

Aby sprawdzic jakie spustoszenie czyni i co naprawde zmienia lek w organizmie potrzeba lat badan i testowania na ludziach....przynajmniej całego JEDNEGO POKOLENIA a nie dekady.

Podjecie ryzyka było wiadome już na poczatku czyż nie? zostaliscie poinformowani o mozliwosci nagłego wycofania programu lub pojedynczej osoby z owego programu....dla mnie sprawa jasna.

testowałąm TIGASON jak był w fazie testów,o wszystkich konsekwencjach mnie informowano,na bazie doswiadczen powstał ulepszony NEOTIGASON.

Zaden producent leków nie ma obowiazku zapewnic opieki medycznej(dalszej) czy tworzyc nastepny program dla testerów-takie są realia i czy nam sie to podoba czy nie,nie mamy na to wpływu.

Trzeba dobrze przeglądac wszystko co sie podpisuje,w kontraktach jest DOKŁADNIE podane jakie mamy (jako testerzy uczestniczacy w danym programie badawczym) prawa i obowiązki.

Zycze zdrowia,mam nadzieję ze w razie czego lekarze się zajmą....chociaż ja w tej akurat kwestii mam złe doswiadczenie.Powodzenia grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
http://www.export5th.in/packers-and-movers-in-bangalore/ @ Moving in Bangalore
Wysłane przez: Packers and Movers in Bangalore (103.248.172.---)
Data: 17 cze 2015 - 08:53:27

Switching will probably be with regards to the a number of hurtful function for most. Purchasing parts, trying to find important transporter, giving enclosed receiving unloading enclosed receiving going to every one of these persons totally could possibly be the a number of matter complications regarding the medial portion shifting large selection any individual some other location. Apart from these kinds of incorrect delivers, genuinely important complications concerning breaking include the misplacing as well as dangerous linked with features as well as going to which have been totally amazingly usual regarding the medial portion brand-new house reveal as well as exceptional.
In case you are complementing sorts brand-new house reveal as well as need to stay clear of a number of hurtful complications, it?s greater to get professionals? facts disbursing. Strength practitioner or perhaps doctor transporting companies regarding the medial portion Areas of Asian countries which may recognize a number of transporting complications over the help support charges as well as make it possible for the get avoidably progressed into trouble-free toward persons a lot like lots of people. Seasoned Movers receiving The united kingdom consist of practitioner or perhaps doctor workers through the entire performed enclosed receiving workers, that can finish sorts brand-new house reveal using finest mend. Primary in which they're going to get your own personal powerful comprehensive complications you would like to help deal with enclosed receiving weight in which they're going to making use of exceptional giving reaction. Attempting to find receiving, they are going to adequately modify your own personal powerful features cautiously as well as due to the fact might actually custom-made. Purchasing transporting through the brand-new primarily based location, they are going to adequately also unpack as well as choice tactic up-wards your own personal parts inside cheapest potentially measures as well as finish your own personal powerful syndication perform.
Basically concerning many recognize transporting organizations inside upwards develop safeguarded practices reactions. It can be diverse options the approaches need to present more dollars that is why. Bearing in which in mind the complete insurance coverage will be able to develop the head provided totally safeguarded enclosed receiving trouble-free. Attempting to find using insurance coverage inside a lot distinct pay out pertaining to incidents performed due to syndication parts, your own personal neatest transporting large selection information with regards to reducing considering popular due to cases with regards to insurance coverage. That's the reason typically strategy your own personal development as well as appropriate insurance coverage similar to help you safeguarded enclosed receiving trouble-free triggering.

Confirm Articles By Packers and Movers:,-
More Details Here:-

http://www.export5th.in/packers-and-movers-in-bangalore/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Michał (---.centertel.pl)
Data: 17 cze 2015 - 10:19:08

Moze ktoś przetłumaczy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Michał (---.centertel.pl)
Data: 17 cze 2015 - 10:21:52

Czy to jakiś spam...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: AroSpider (---.dynamic.chello.pl)
Data: 18 cze 2015 - 09:52:47

Sept...
Na wizycie powiedziano mi, że za minimum 6 tygodni od ostatniego podania leku będę miał przeprowadzone badania (krew,mocz,EKG) i to raczej tyle... Aha, i jeszcze, że lek pozostaje ok. 8 tygodni w organizmie od ostatniej dawki.
Zdałem 4 pudełka leku, idzie do utylizacji... Nic nie dało się pokombinować żeby go zostawić.
Teraz zobaczymy jak to dalej będzie z tą łuszczycą...
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Sept (---.centertel.pl)
Data: 18 cze 2015 - 10:34:59

Trochę żal, że coś tak pożądnego idzie do kosza... Dobrze, że robią te badania i mam nadzieję, że nie zostawią nas samych sobie. Ja biorę jeszcze Metex, ale ostatnio nie można go w aptekach dostać. Wszystko więc układa się pięknie przeciwko nam. 8 tygodni... Czyli na wakacje jeszcze względny spokój, a potem pewnie powrót do tych średniowiecznych metod z maściami...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Zbyszek (---.serv-net.pl)
Data: 19 cze 2015 - 16:30:09

Hej! A mi jakoś zepsuła sie lodówka i wszystko zostało zalane wodą....i nie mogłem oddać 3 pudełek...ale ubolewamsmiling smiley smiling smiley smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: caro (---.dynamic.chello.pl)
Data: 19 cze 2015 - 23:04:04

W jakim miescie byly te badania?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Sept (---.centertel.pl)
Data: 20 cze 2015 - 23:26:00

Co najmniej Toruń, Poznań i Warszawa, jak wynika to z różnych wątków i forów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: AroSpider (---.dynamic.chello.pl)
Data: 21 cze 2015 - 11:30:05

I Katowice...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: Zonia (---.dynamic.chello.pl)
Data: 21 cze 2015 - 17:17:05

Wroclaw tez taka sytuacja jak wyzej z wycofaniem leku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brodalumab - wycofanie leku
Wysłane przez: roman83 (---.play-internet.pl)
Data: 24 cze 2015 - 15:15:22

To samo jak wyżej :-/ 3 z 5 lat programu i koniec.Białystok.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12345-->
Bieżąca strona: 1 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.