Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: zibi (---.army.mil.pl)
Data: 28 pa� 2006 - 20:23:40

Moja córka 11 lat choruje na łuszczycę. Prosiłbym bardzo o radę u jakich specjalistów dermatologów leczyliście się- których możecie polecić (najlepiej z Warszawy lub okolic W-wy). Do których ja trafiłem z córką to szkoda gadać
liczyła się tylko kasa a nie chęć pomocy. Może podzielicie się swoimi doświadczeniami i z jakich usług, specjalistów ,klinik skorzystać może coś doradzicie - z góry bardzo dziękuję.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: Mania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 pa� 2006 - 23:39:35

Ja polecam AM Klinika Dermatologii ul. Koszykowa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: Wlodek (---.icpnet.pl)
Data: 29 pa� 2006 - 22:27:03

Witaj

Ja znalazłem 3 lata temu lekarza w W-wie . Pani Dr Brajczewska, pracuje w http://www.dermedica.com.pl/ . Lecze sie u niej 3 rok i jest super za kazdym razem wyciąga mnie z łusek i ma spokój na jakis czas 9 / 10 mies.
Polecam z czystym sumieniem

Pzd

Wlodek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: Michał (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 pa� 2006 - 23:08:47

Wlodek brzmi jak reklama. 9/10 mies. bez łusek- hehe chyba do czarodzieja chodzisz, albo dodaj, że masz jakąś lekką tą łuszczyce.
Albo.... oj nieładnie dermedica nieładnie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w83-205.abo.wanadoo.fr)
Data: 02 lis 2006 - 17:46:00

Witam

nie moge wam polecic dermatologa ale napewno moge wam polecic mydlo alep do mycia.Leczy choroby skorne takie jak luszczyca, egzema, tradzik.
Luszczycy nie wyleczy w 100% ale zaleczy, wyciszy nawroty, ktore rzadziej beda sie pojawiac.
Dobrze tez jest smarowac miejsca problematyczne olejem roslinnym np. sezamowym.

Natura gora.

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: Ania (193.30.160.---)
Data: 03 lis 2006 - 09:30:05

przedstawicielka sklepu biolander.com Pani Elisabeth usiluje wcisnac kolejny cudowny lek , natura gora????? czy moze raczej zarobek ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w86-211.abo.wanadoo.fr)
Data: 03 lis 2006 - 14:43:38

Droga Aniu,

to co robie jest pasja mojego zycia.Zyc w zgodzie z natura.Gdy czytam to forum i gdy widze jakie problemy spotykaja ludzi dotyczace skory mam jeszcze wiecej sil aby mowic o naturze i naturalnych kosmetykach.
Pieniadze?Jedna rzecz mozemy widziec z kilku miejsc.Z kazdego miejsca inaczej.Ty widzisz pieniadze a ja widze przeslanie, pasje zycia.
Nie bronie ci widziec to co widzisz to tylko i wylacznie twoja sprawa.Ale nie odbieraj innym ludziom mozliwosci przekonania sie samemu.

pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2006 - 20:41:25

Moze dolacze sie do opinii DROGIEJ ANI.Przedstawicele nie pisze wszystkich firm potrafia tak pieknie czarowac.Moze jakies konkrety np.sklad tego mydla?Czy to chemia czy natura?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w83-205.abo.wanadoo.fr)
Data: 04 lis 2006 - 21:39:30

witam

podaje wiecej inf na temat mydla alep.Ponizej sklad:

""Mydło Alep (20% oleju laurowego)jest produktem całkowicie naturalnym. Opracowane wyłącznie na surowcach naturalnych, nie zawiera w swojej oryginalnej formie ani barwy, ani perfum, ani innego środka. Jest produktem czysto biolgicznym a przez to staje się produktem doskonałym. Nie powoduje alergii. Mydło Alep jest wyposażone autentycznie w zalety lecznicze dzięki składnikom antyseptycznym a także ma właściwości zabliźniające i nawilżające, które odnawiają film hydrolipidowy. Jest przeznaczone dla skór suchych, dotkniętych takimi chorobami jak :

-łuszczyca

-trądzik

-egzema

ze względu na właściwości łagodzące i ochronne. Czystość surowców wchodzących w skład mydła gwarantuje mu długowieczność. Jego skład naturalny nadaje mu własności unikatowe.

Skład: olej z oliwek, olej wawrzynu20% ( liście laurowe), hydroxyde sodu i woda.100% ekologiczny.Testowany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach

Historia

Miasto Alep leży w północno-zach.części Syrii. Mydło Alep zostalo przywiezione do Europy prawdopodobnie przez Krzyzowców. Pierwsze fabryki tego mydła mają początek w XII wieku w Hiszpanii i we Włoszech.W wieku XV zaczęto produkcję w Marsylli. W starożytności to drzewo było uznawane za symbol pokoju.Miało charakter święty, jako prezent od Boga ( gołąb przynoszący liść laurowy obwieszczający koniec potopu).

Produkcja

W przemyśle produkcyjnym mydeł naturalnych nie robi się lepszego mydła niz mydło Alep. Metoda produkcyjna tegoż mydła sięga prawie 2000lat. Całą operację robi się ręcznie.Jest to technika wyrobu rzemielśniczego długa i pieczołowicie pielęgnowana. Od tego czasu recepta prawie sią nie zmieniła. Sekret tego mydła polega na użyciu oliwy z oliwek i oleju z jagody wawrzynu (liść laurowy).Te dwa składniki są mieszane w wielkim kamiennym kociołku do którego dodaje się wodę i sodę.Ażeby mydło było twarde jest suszone na swieżym powietrzu podczas 9 miesięcy. Na powierzchni kolor zmienia się z ciemnej zieleni do piaskowej jasności. Pod powierzchną kolor nie zmienia się.

Do twarzy i ciała

Mydło Alep stosuje się zarówno do twarzy jak i ciała. Jest ono na bazie oliwy z oliwek, dlatego używane regularnie nie powoduje wysuszenia a pozostawia skórę delikatną i dobrze nawilżoną.Nie powoduje alergii. Mydło Alep jest produktem szlachetnym w skład którego wchodzą tylko surowce naturalne: Olej z Oliwek i Olej Wawrzynu. Nie zawiera barwnika, nie jest perfumowane (zapach Wawrzynu), ani innego składnika, który mógłby wywołać alergię.""

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 06 lis 2006 - 09:24:14

Przez to mydło odeszliśmy od głównego wątku. Ja natomiast polecam tańszy odpowiednik - mydło szare "biały jeleń". Dostępne w "PSS Społem" na terenie całego kraju :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: rabatek (---.gprsbal.plusgsm.pl)
Data: 06 lis 2006 - 13:09:25

ZGADZAM SIE Z MICHALEM W 100% TYLKO SZARE MYDLO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w81-251.abo.wanadoo.fr)
Data: 06 lis 2006 - 14:49:30

witam

szare mydlo jaki ma sklad?
Mam prosbe aby powiedziec to albo to to trzeba wpierw uzyc jednego i drugiego aby sie o tym przekonac.
Ale jezeli sie ktos uprze nie ma na to rady.

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 06 lis 2006 - 14:50:51

Racja. Spróbowałem i tego i tego. Jeden pies.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w81-251.abo.wanadoo.fr)
Data: 06 lis 2006 - 15:19:06

WITAM

sprobowalem. Zgoda.

A jak dlugo Pan stosowal systematycznie?Nie powiedzialam, ze dziala jak czarodziejsa rozdzka.Na wynik( wyciszenie, zaleczenie lecz nie wyleczenie podkreslam) na to potrzeba ok 2-3 tygodni.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: mariusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lis 2006 - 19:50:13

to wszystko to sciema ja leczylem sie w specjalistycznej klinice ON CLINIC w Gdyni zaplacilem im prawie 2 tys. zl za leczenie i tak naprawde nic mi to nie pomoglo ja sie lecze juz od dwoch lat i tak naprawde to najwazniejsze jest pogodzenie sie z ta choroba.akceptacja wiele pomoze uwierzcie mi.pozdro dla wszsytkich luszcczykowsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 07 lis 2006 - 09:19:39

Pani Elizabeth - jestem z łuszcycą już 10 lat i systematyczność to moje drugie imię ;-) Po prostu musi się Pani w końcu pogodzić z tym że Pani "produkt doskonały" w kwestii łuszczycy jest... zwykłym mydłem. Wiem bo próbowałem, ale być może komuś pomoże. Oboje przecież wiemy czym jest efekt placebo, prawda? :-)
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w86-211.abo.wanadoo.fr)
Data: 07 lis 2006 - 21:12:14

Witam

wiem czym jest efekt placebo ale alepu do niego nie zalicze.

Nie pisalam,ze alep wyleczy z luszczycy ale ja zaleczy.Hmm, nie bede sie z Panem sprzeczac.Pan wie lepiej odemnie.

pozdrawiam najcieplej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 08 lis 2006 - 08:15:56

"wiem czym jest efekt placebo ale alepu do niego nie zalicze." - na jakiej podstawie wysnuwa Pani takie wnioski? Czyżby dysponowała Pani jakimiś wiarygodnymi badaniami w tym zakresie?

Efekt placebo dotyczy także zaleczeń, nie tylko wyleczeń. I nie chodzi o to, że ja to wiem. To wszystko wiadomo powszechnie już od wielu lat. Nawet badania kliniczne prowadzone na nowych lekach uwzględniają efekt placebo.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: marta (195.14.73.---)
Data: 08 lis 2006 - 11:44:03

ja otrzymalam od elisabeth kostke mydla bezplatnie, przyszla paczuszka z francji.
marzylam, aby kiedys tej Pani dziekowac 'na kolanach'
bo ja juz licze tylko na cud
na razie 3 tyg smaruje mydlem zmiany - nie widze aby ustepowaly, ale mam wrazenie, ze moze cos drgnie, moze za krotko
na razie jest tak, ze w ogole nic mnie nie swedzi, luska nie tworzy sie tak szybko i wszystko jest takie plasciutki, mile w dotyku
na razie zuzylam 1/10 kostki,
i wierze....
bede smarowala dalej i bede was informowac
Moi kochani nie chodzi o to, aby jakas metode krytykowac
odmian luszczycy jest a ze 2000, wiec i sposobow ujarzmienia tej kanalii rowniez.
sa tacy, ktorym pomaga slonce, innym pogarsza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lekarze - dermatolodzy?
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w86-202.abo.wanadoo.fr)
Data: 08 lis 2006 - 15:15:07

Witam

Pani Marto, dziekuje.
Mam maly sklep z kosmetykami naturalnymi we francji.Mydlo alep sprzedaje sie od reki.Kazdego dnia przychodza ludzie i dziekuja.Dziasiaj wrocilo malzenstwo po nastepna partie mydel dla syna, ktory mieszka w Kanadzie.
Po zastosowaniu 1 kostki mydla egzema(nie luszczyca) minela.Lekarze leczyli cale lata i nie znalezli skutecznego leku.Dziasiaj takich przypadkow mialam dwa.I tak kazdego dnia.

Pani Marto w miejsca zmienione luszczyca po umyciu mydlem byloby dobrze natrzec olejem roslinnym.Np sezamowym ale jak nie ma, moze byc taki jaki sie ma.Wazne aby natluscic. Dobra jest tez sol z morza Martwego.Wszystko co naturalne. Zycze duzo wiary."Wiara przenosi gory".

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.