Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Wyleczenie łuszczycy , wygrana walka z łuszczycą
Wysłane przez: Niemaznaczenia23 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 26 lip 2015 - 16:16:30

Przeszukałem cały internet przez ostatnie dwa lata (filmiki metody , ,lekarzy,ksiazki etc itp w rożnych językach mase czasu )

I trafilem w koncu na coś Kto kazdy musi chory zobaczyć .

Jest to videoblog kolesia chorego pewnie mało kto taka łuszczyce miał ma .
Sami zobaczcie . Jest pokazane od początku do konca jak koles z tego wyszedł,byc moze w tak wielkim upadku człowiek jest w stanie wszystko .

https://www.youtube.com/user/PsoriasisDiary/videos


Poczatek ostatni film na dole końcówka filmik na górze czyli jest to udokumentowane


Wiec prawdą jest ze to jedzenie nas truje. Jestem strasznie ciekawy jakby zareagował na to lekarz dermatolog np w szpitalu .



Tutaj dla Ciekawostki tak samo wysypany koles zmotywowany tym poprzednim zrobił to samo .


https://www.youtube.com/channel/UCDaoYSO6cA9wdtkDJSSiX4Q


Obejrzyjcie to dokładnie zanim wybuchnie tu cyrk , i napiszcie co myslicie .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczenie łuszczycy , wygrana walka z łuszczycą
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 27 lip 2015 - 11:10:11

Witam
Dziękujemy za link i informacje. Mogę Ci od razu odpowiedzieć, jakby zareagował lekarz dermatolog, bo kilkakrotnie byłam w takich sytuacjach. Próbowałam przekazać wiedzę, że łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć, w sposób naturalny (przyczynowy) - bez maści, bez chemii, bez leków biologicznych. Pokazywałam również książkę "Wylecz się z łuszczycy" oraz naoczne dowody (ludzi wyleczonych). Rozmawiałam z szeregowymi lekarzami ale też z profesorami. Udawali, że nie słyszą, i nie ?jarzą?, co się do nich mówi.

Zwróć również uwagę jak zaciekle jest spamowane (niszczone, atakowane) to Forum - na pewno nie robią tego sami chorzy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczenie łuszczycy , wygrana walka z łuszczycą
Wysłane przez: pacjent (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 lip 2015 - 14:58:35

Niemaznaczenia23 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jestem
> strasznie ciekawy jakby zareagował na to lekarz
> dermatolog np w szpitalu .

"- Sugeruje się, że jej przebieg łagodzi - i zmniejsza też ryzyko zachorowania - niskokaloryczna dieta. Nieprzejadanie się. Zawsze nurtowało mnie pytanie, czy osoby cierpiące na anoreksję chorują na łuszczycę. Bo mam podejrzenia, że nie." (http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,137474,17685951,Luszczyca__Co_pomaga__Leki__dieta__pobyt_nad_morzem.html)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczenie łuszczycy , wygrana walka z łuszczycą
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 28 lip 2015 - 22:20:47

Pacjent pyta - lekarz odpowiada
Łuszczyca to nie tylko sprawa diety (żywność, pokarm nie jest jedynym czynnikiem łuszczycy). Dlatego anorektycy mimo, że nic nie jedzą, będą również chorować na łuszczycę. (Jeśli są obciążeni genowo - urodzili się z wadliwą mutacją genów).
Głodzenie się nie jest sposobem na łuszczycę!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczenie łuszczycy , wygrana walka z łuszczycą
Wysłane przez: pacjent (---.adsl.inetia.pl)
Data: 29 lip 2015 - 11:35:43

Wbrew sugestiom, lekarze najwyraźniej zdają sobie sprawę z dobroczynności pokarmu ("niskokaloryczna dieta" ).
Taki jest sens owej wypowiedzi, przytoczonej jako odpowiedź na postawione pytanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.