Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Pytanie do osób, którym przerywano leczenie biologiczne
Wysłane przez: Psoriasian (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 sie 2015 - 15:44:17

Mam pytanie do osób, którym przerywano wspomniane leczenie: czy w okresie ponownego pokazywania się zmian były one agresyniejsze (twardsze, bardziej napięte itp.) niż zazwyczaj i czy- co szczególnie ważne - towarzyszyl temu ból? Jak długo miało to miejsce zanim ów stan osłabł i powrócił do normy?

Przerywano mi leczenie już parokrotnie i zawsze niestety doświadczam tego samego przez jakieś 2 miesiące zanim dotkliwy ból minie. Niestety, punkt w programie leczenia NFZ mówiący o ewentulanej możliwości przedłużenia leczenia w konkretnych przypadkach jest martwy, bo - jak słychać na nagraniu z jednego z posiedzień zespołu koordynującego - trudno udowodnić ewentualne różnice pomiędzy poszczególnymi osobami i jednej przedłużyć, bo jest zasadne, a innej nie...:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pytanie do osób, którym przerywano leczenie biologiczne
Wysłane przez: El Jem (---.tktelekom.pl)
Data: 21 sie 2015 - 21:21:58

Witaj
Tak, potwierdzam Twoje spostrzeżenia. Po przerwaniu leczenia ponowne nasilenie zmian było agresywniejsze. Tak, jak piszesz zmiany były twardsze, grubsze. U mnie pojawiły się też drobne zmiany w miejscach, w których wcześniej zmian nie miałem. Ale są też miejsca, w których miałem wcześniej zmiany, a teraz ich tam nie ma. Czy to boli? Mnie nie. Tak, jak wcześniej nie bolało, tak i po przerwaniu leczenia nie boli.
Pozdrawiam
Piotr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pytanie do osób, którym przerywano leczenie biologiczne
Wysłane przez: Psoriasian (---.adsl.inetia.pl)
Data: 25 sie 2015 - 13:34:04

Dziękuję Ci za odpowiedź. Mnie niestety mocno boli i nawet ketonal nie pomaga.

Proszę o spostrzeżenia także innych.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.