Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca ciaza
Wysłane przez: AnGi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 sie 2015 - 13:18:26

Witam. Jestem w 33tyg ciazy i wyszła mi wczoraj łuszczyca krostkowa uuogólniona (normalnie mialam wysiew zwyklej uogólnionej na duzym obszarze krostkowa mi wyszła 3 raz w życiu) przeczytałam w internecie ze jest niebezpieczna dla matki i płodu i nie wiem co robic czekać do wtorku na wizyte u dermatologa bo bylam umówiona czy jechac na pogotowie? Oprócz wysiewu nie mam innych objawów. Prosze o szybka odp.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca ciaza
Wysłane przez: nadella (---.zory.vectranet.pl)
Data: 16 sie 2015 - 21:01:21

Witaj.
Jestem mamą dwójki dzieci,jedno ma 3 lata,drugie 10 miesięcy. Przy obojgu miałam wysiewy,ale zwykłej łuszczycy,dość duże,przy pierwszym mniej przy drugim o wiele bardziej,po prostu wszystkie witaminy organizm daję dzieciątkowi w brzuszku przez co bardziej mnie wysiało wtedy,ale lekarz powiedział że dla płodu łuszczyca nie jest grożna. Nie można brać żadnych sterydów podczas ciązy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca ciaza
Wysłane przez: nadella (---.zory.vectranet.pl)
Data: 16 sie 2015 - 21:03:29

A o krostkowej to nie wiem,lepiej się dowiedz na pogotowiu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca ciaza
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 sie 2015 - 08:36:53

Odpowiedziałam dosc dokładnie na forum www.luszczyce.pl

Jakie jest zagrożenie i kiedy ono występuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca ciaza
Wysłane przez: magda (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 24 sie 2015 - 08:24:28

Ja również jestem w ciąży i choruję na łuszczycę krostkową, obecnie (odpukać) jest dobrze. Nie mmam zadnych zmian, no może kilka malutkich krosteczek, które widze tylko ja. Lekarz nic nie mówił o niebezpieczeństwie dla dziecka. Nie można tylko w czasie ciąży stosować żadnych lekarstw a jedynie nawilżać skórę (polecam krem mediderm). Łuszczyca może być dziedziczna ale ni musi. Jest wiele materiałów na ten temat. Powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.