Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Urynoterapia
Wysłane przez: Arka (91.221.145.---)
Data: 09 wrz 2015 - 18:59:03

Czy ktoś to w ogóle czyta? grinning smiley Chyba nie ma zbyt wielu zwolenników urynoterapii smiling smiley

Dzień 13 (wczoraj) minął także bez większych problemów, choć jak pisałem wcześniej zaczyna się to stawać męczące. Na każdym kroku ktoś coś je, wszędzie czuję zapachy jedzenia. Staram się podświadomie trochę dłużej spać, życie towarzyskie ograniczone do minimum, tak aby zminimalizować pokusy smiling smiley Uryna także kwaśma, choć nie aż tak jak wcześniej.

Dzień 14 (dziś). Zauważyłem, że mniej piję. Dwa razy oddawałem dziś mocz (1 dnia chyba ze 20, jak nie więcej). Waga znowu spadła do 56.4. To trochę szybko, wolałbym, żeby trochę wolniej spadała, bo boję się dojść do 70...To już będzie za dużo, choć po zakończeniu postu przybywa naturalnie kilka kilo. Dziś po raz pierwszy od 7 dni pojawił sie stolec....I to nie byle jaki...Widać, że organizm był bardzo zanieczyszczony. Jutro zrobię chyba lewatywę z moczu, bo taka też jest zalecana. Czuję się dobrze, naprawdę. Post urynowy to nic wielkiego, szacunek dla tych którzy głodują na samej wodzie, mi by było ciężko. Skóra bez zmian, tak jek wcześniej pisałem jest chyba minimalnie mniej sucha, choć smaruję się uryną nie zawsze, a jeśli już to raz na dzień. To trochę mało. Jeśli do 21 dnia nie zauważę poprawy to zdecyduję się na 28 dni. Zobaczę jeszcze, być może będę pił same soki. ZObaczymy jak to będzie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Urynoterapia
Wysłane przez: Arka (---.centertel.pl)
Data: 10 wrz 2015 - 20:26:17

Dzień 15 powoli dobiega końca.

Dziś kolejny raz był stolec, mniejszy od wczorajszego, ale zawsze. Dla mnie to szok! Od 15 dni nic w ustach nie miałem. Jeśli zdecyduję się jednak na 28 dni, to....zrobiłem już ponad połowę smiling smiley Z każdym dniem odzwyczajam się bardziej od jedzenia i coraz bardziej myślę o końcu.

Skóra nadal bez zmian. Mam nadzieję, że się ruszy w końcu, ale tak czy siak to na pewno zaprocentuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Urynoterapia
Wysłane przez: nadella (---.zory.vectranet.pl)
Data: 10 wrz 2015 - 20:51:59

Podziwiam cie,że się na to zdecydowałeś. Co spowodowało,że postanowiłeś wypróbować tą kurację?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Urynoterapia
Wysłane przez: Arka (---.centertel.pl)
Data: 10 wrz 2015 - 21:39:34

Wkur****e smiling smiley Wypowiedziałem wojnę Ł jakiś czas temu, ale już na noże smiling smiley

Nie ma co podziwiać, to nie jest wcale trudne, ani jakoś bardzo ciężkie. Pierwsze dni mogą być trudne, a później leci. Dla mnie trudniejszy jest reżim smarowania codziennego - rano i wieczorem. To nie dla mnie, nie jestem wystarczająco sumienny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Urynoterapia
Wysłane przez: Arka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2015 - 02:20:58

Dzień 16 dobiegł końca.

Dziś piłem urynę tylko rano, cały dzień byłem o wodzie. Nie miałem możliwości pić przez cały dzień. Wyszedłem też ze znajomymi. Byłem z kolegą w czymś w rodzaju piekarni, gdzie były kawałki pizzy, jakieś zapiekanki, parówki w cieście itd. Prawie się złamałem! Już sięgałem po portfel i chciałem coś kupić, ale aniołek wygrał walkę z diabełkiem i nie kupiłem. Tak się właśnie kończą wyjścia ze znajommi grinning smiley Jeszcze się mnie pyta, czy nie jestem głodny, a ja standardowy tekst: 'Daj spokój, tak się nażarłem w domu, że nawet niedałbym rady grinning smiley" Nikt się dotychczas nie połapał, że nie jem. Jedna znajoma powiedziała, że schudłem ze 3 kg. Nie wyprowadzałem jej z błędu, bo schudłem ponad ok. 7. Aktualna waga 76.5.

Skóra cały czas bez zmian, trochę mnie to dziwi, że to jeszcze nie procentuje. Teraz jestem pewien, że jak uryna była kwaśna przed paroma dniami to był to tzw. przełom kwasiczy. Uryna jest już w smaku normalna. Od jutra spróbuję się regularnie smarować, chociaż 2 razy dziennie.

Dużo myślę, co bym sobie zjadł smiling smiley Kupię chyba kombiwar i będę gotował na parze. Mam jeszcze trochę czasu na wybranie właściwego. Często jak zaglądam do lodówki to wybrzydzam, bo nic mi nie pasuje. Teraz by mi wszystko pasowało. ALe podkreślam, że nie jest to spowodowane głodem, a chęcią zjedzenia czegoś.

Postanowiłem, że chyba jednak zdecyduję się na 28 dni. Ewentualnie po 21 dniach zaczne pić też soki przez kolejny tydzień. ALe zobaczymy. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Urynoterapia
Wysłane przez: Arka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 wrz 2015 - 22:15:17

Dzień 17, 18 i 19 dobiegły końca. Dalej bez zmian. Waga dziś to 75.5 kg. Zaczął się chyba dziś drugi przełom kwasiczy. On jest podobno od chorób przewlekłych. Zobaczymy co to będzie.

Celuję w 28 dni. 21 to za krótko w moim przypadku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Urynoterapia
Wysłane przez: DuPont (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 wrz 2015 - 11:37:44

Bywa, że efekt przychodzi jakiś czas po zakończeniu wszystkiego. A 21 dni to naprawdę długo. Przechodzisz to iście książkowo, co chyba tak naprawdę rzadko się zdarza. Myślę, że uryna ma tu niewiele do rzeczy.
Powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Urynoterapia
Wysłane przez: Arka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 wrz 2015 - 20:56:13

Tak, tak. Wiem, że czasami to przychodzi już po zakończeniu głodówki. Z drugiej strony chyba Małachow pisze, żeby głodować do osiągnięcia skutku. Gdyby nie uryna to chyba bym nie dał rady. Zabija uczucie głodu.

Dzień 20 dobiega końca.

Na pewno stan głowy się polepszył. Miejsca gdzie głowa była czerwona zbladły. To wiem na 100% bo jeszcze tydzień temu nie chciałem iść do fryzjera, a dziś mogę iść bez obaw. Nawet nie wiem kiedy to się stało.

Paznokcie - Nie mam z nimi jakiegoś dużego problemu. Po rozpocząciu głodówki było wszystko ok. Pogorszyło się dopiero w trakcie. Dziś rano stwierdziłem, że się na pewno poprawiło, jednak wieczorem już ta poprawa jest niezauważalna, albo bardzo minimalna. Plecy podobno też mi trochę wyblakły, ale to opinia osoby trzeciej. Ale mam wrażenie, że jest minimalna ogólna poprawa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Urynoterapia
Wysłane przez: Arka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 wrz 2015 - 20:59:15

Aha. Waga dziś 74.5, czyli schudłem już ok. 10 kg.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Urynoterapia
Wysłane przez: Arka (---.centertel.pl)
Data: 16 wrz 2015 - 14:49:09

Dziś mijają 3 tygodnie. 21 dni bez jedzenia.

Dziś jestem pewny poprawy. Na każdej części ciała jest trochę lepiej. Niektóre plamy blakną, nie pojawia się nową łuską. Nareszcie są efekty winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Urynoterapia
Wysłane przez: Arka (---.centertel.pl)
Data: 17 wrz 2015 - 18:05:43

Dziś będzie 22 dzień bez jedzenia.

Obudziłem się, obejrzałem ciało i stwierdziłem, że baaaardzo wolno to idzie. Nawet najmniejsze plamki nie znikają, ale np. minimalnie blakną, lub minimalnie maleją. Powiedziałem do siebie, że jak w takim tempie to będzie schodzić, to potrzeba jeszcze ze 2-3 tygodni, albo i lepiej. Z drugiej strony lepiej jednak jak schodzi bardzo powoli, niż bardzo szybko (jak po sterydach) i szybko się pojawia. A muszę przyznać, że jakieś 2 miesiące temu musiałem użyć sterydów na wyjazd i 10 dni się smarowałem kilka razy dziennie, aż zniknęło. Później oczywiście wróciło ze zdwojoną siłą. A sterydów nie używałem już od kilku lat.


ALe wracając...Po kąpieli, kiedy skóra była mokra, największy placek na ręku przecierałem ręcznikiem tak, żeby łuska odpadła i zobaczyłem, że skóra w wielu miejscach w środku jest już innego koloru i są przebłyski zdrowej skóry. A więc nie idzie to wcale tak wolno jak mi się wydaje!

Kolejmą ciekawą rzeczą jest to, ...że znowu był stolec. Waga dramatycznie niska 71.3kg.

Chyba do 25 dnia będę głodował na samej wodzie. A od 26 do 28 dnia włączę świeżo wyciskane soki owocowe i bulion z gotowanych warzyw. Nie przeżyję po 28 dniach dodatkowych 3 dni na sokach i bulionach. Wolę to włączyć, tak aby po zakończeniu głowowania zjeść coś stałego.

Urynę piję już ok 3 razy dziennie (śniadanie, obiad, kolajca smiling smiley ). Dlatego, że więcej nie da rady. Wody też nie jestem w stanie wlać w siebie więcej niż 2l.

Lecimy dalej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Urynoterapia
Wysłane przez: Arka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 wrz 2015 - 23:59:28

Minęły 23 i 24 dzień

Wczoraj nastąpiło pogorszenie, a dziś poprawa. Wygląda to tak, jakbym wczoraj zrobił krok w tył, by dziś zrobić 2 naprzód. Trochę już mnie to męczy i od jutra przerywam. To znaczy przez najbliższe dni i tak nic nie zjem, ale jutro zaczynam pić świeżo wyciskane soki i bulion z warzyw, a więc pokarmów i tak żadnych nie będę przyjmował. Na całym ciele jest poprawa. Czerwone plamy już tak bardzo nie rażą, ale są. Niektóre plamy już prawie zniknęły, już niewiele brakuje. Reszta trochę wyblakła. Myślę, że proces poprawy jeszcze będzie się ciągnął powolutku. Za parę dni jak zacznę jeść, to postanowiłem przejść na dietę bezglutenową. Moja mama, która ma od 30 lat łuszczycę odkąd przeszła na tę dietę kilka miesięcy temu nie ma praktycznie nic. Będę szedł tą drogą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.