Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
trochę pomogło
Wysłane przez: on (---.dynamic.chello.pl)
Data: 18 lut 2016 - 20:26:00

Przestałem używać kosmetyków ze składnikiem Sodium laureth sulfate.
Sam nie wierze ale na głowie mi znikł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: trochę pomogło
Wysłane przez: Arka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 kwi 2016 - 12:41:27

Wow, ja też odstawiłem ten składnik, ale....w paście do zębów. To bardzo ciekawe, jesteś pewiem, ze to chodzi o ten skłądnik? Jak długo po odstawieniu nastąpiła poprawa?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: trochę pomogło
Wysłane przez: on (---.futuroexito.pl)
Data: 27 kwi 2016 - 15:16:25

Witam. No właśnie w paście do zębów jest. Głównie używam kosmetyków dla dzieci i z oznaczeniem że nie posiadają SLS i parabenów (coś takiego). Używam ich już ok pół roku i jakoś tak mniej się zrobiło (prawie znikło).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: trochę pomogło
Wysłane przez: Arka (---.centertel.pl)
Data: 28 kwi 2016 - 23:13:04

Świetna sprawa. Ja pastę do zębów kupuję ajurwedyjską bez tego składnika w sklepie hinduskim. Dziś w tym samym sklepie kupiłem jeszcze dzięki Pana inspiracji także szampon i mydło. Zobaczymy co będzie. W sumie myjemy się codziennie i ten składnik jest obecny wszędzie.

A jeszcze jedno pytanie jeśli mogę spytać:

Czy miał Pan tylko na głowie, czy na innych częściach ciała też?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: trochę pomogło
Wysłane przez: tomesto (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 03 sie 2016 - 14:58:52

Sodium laureth sulfate to składnik myjący, detergent, więc wysusza skórę. U mnie też po odstawieniu szamponów i mydła z tym składnikiem była poprawa stanu skóry.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.