Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Pomocy! mam łuszczyce i pracuje na budowie.
Wysłane przez: pempek1990 (94.42.195.---)
Data: 08 mar 2016 - 00:46:03

Hej!
mam łuszczyce od 5 lat, wczesniej te zmiany nie wygladały zle i nic nie robiłem natomiast teraz po infekcji zęba ilość i wielkość zmian strasznie sie nasiliła. Pracuje na budowie i rany czasami sa zakurzone i brudne. Chiałbym wiedziec czy mozna je chronic w jakiś sposob?
Z góry dziekuje za odpowiedz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pomocy! mam łuszczyce i pracuje na budowie.
Wysłane przez: Andrzej (---.gtnet.net.pl)
Data: 08 mar 2016 - 08:47:31

Najprostsze wg mnie metody i przede wszystkim skuteczne to:

- woda utleniona,
Przemywaj miejsca chore i zabrudzone (możesz kilkanaście razy na dzień w zależności od potrzeb)

-Nadmanganian potasu,
Do kąpieli całego ciała szczególnie polecam(stosowany często przez survivalowców) Do kupienia w aptekach grosze kosztuje. Wrzucasz w zależności od ilości wody (koło 6- 10 tableteczek) do wanny by woda była mało przeźroczysta. Kapiesz się cały. Wspaniale dezynfekuje, odkaża i obsusza i zabija bakterie beztlenowe. Pozytywnie wpływa także na krosty, skaleczenia, zadrapania i przyspiesza procesy gojenia.Uważaj byś w czasie kąpieli nie zachłysnąć się wodą, czy zrobić sobie z niej popitkę.
Pozdrawiam
A.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pomocy! mam łuszczyce i pracuje na budowie.
Wysłane przez: tomesto (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 03 sie 2016 - 15:03:59

Może spróbuj zakleić rany plastrem lub bandażem? Kurz się nie dostanie lub będzie go mniej na ranach.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.