Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 2 z 6
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Lolita (185.108.219.---)
Data: 26 kwi 2016 - 17:18:56

Czas leci, lata lecą, a ZEJ dalej naciąga ludzi, wyciągając kasę od naiwnych smiling smiley Mam dziwne przeświadczenie graniczące z pewnością, że jego prawa ręka, tzn N vel Basia, zaczęła się udzielać na Fejsie w grupie, którą ktoś tutaj linkował.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Kolorowanka (---.gorzow.mm.pl)
Data: 27 kwi 2016 - 11:14:27

Głowa boli od tego, co wyczytałam na tym forum na temat ZEJ-A (zbyt późno, niestety), ale mnie nie tylko głowa boli...........smiling smiley http://kropeczkowy.blogspot.com

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: N (193.106.129.---)
Data: 27 kwi 2016 - 17:44:44

Lolita Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czas leci, lata lecą, a ZEJ dalej naciąga ludzi,
> wyciągając kasę od naiwnych smiling smiley Mam dziwne
> przeświadczenie graniczące z pewnością, że
> jego prawa ręka, tzn N vel Basia, zaczęła się
> udzielać na Fejsie w grupie, którą ktoś tutaj
> linkował.


Jeśli już nie jestem niczyją ani prawa ani lewą ręką
Zanim coś na kogoś powiesz sprawdź dokładniej bo rzucanie błotek w bliźniego zazwyczaj wraca do tego samego.
Wara odemnie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 26 cze 2016 - 16:20:58

Łuszczyca, jak ją skutecznie leczyć. Można obserwować cotygodniowe postępy u pani Danuty. https://www.facebook.com/plamy.na.ciele

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 02 lip 2016 - 14:35:52

Leczenie łuszczycy skutecznie, minął koleiny tydzień leczenia u pani Danuty: https://www.facebook.com/plamy.na.ciele

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: rubinek1965 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2016 - 18:30:52

Żadna maść nie jest skuteczna na łuszczyce to nie jest problem skóry tylko metabolizmu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: rubinek1965 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2016 - 18:43:23

Zacznijcie leczyć łuszczyce od zakwaszania żoładka proszę nie mylić z zakwaszaniem organizmu http://www.sygnaturazdrowia.pl/medycyna-naturalna/zakwaszanie-zoladka-know-how/ Od tego należy zacząć podałem tutaj link.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 03 lip 2016 - 00:49:24

Zakwaszenie, zasolenie, zasłodzenie czy też rozwolnienie to i tak nic nie pomoże, nawet św. Boże.
Te bakterie łuszczycowe należy ujawnić, trzeba pomóc naszym komórkom obronnym by zobaczyły intruza, który ma zdolność oszukiwania.
Takich chorób jest kilka, między innymi; guzy raka, stopy cukrzycowe, uczulenia, częste bule głowy (migreny), które mają zdolności maskowania się wysyłając mylne sygnały że ich tam niema i spokojnie żerują na naszym organizmie.
Wymieniłem tylko te choroby z którymi miałem do czynienia przy okazji leczenia łuszczycy, gdzie moja maść potrafiła ujawnić intruza a organizm sam już zaczął skuteczną walkę, oczywiście nic nie ma za darmo taką bitwę odczujemy wyraźnym osłabieniem, mogą wystąpić bule i zawroty głowy i wysoka temperatura ciała.
Podobnie nasz organizm walczy z grypą, którą odczytuje bez niczyjej pomocy podnosząc nam temperaturę, myślę że produkuje też jakąś chemie do zabicia tych bakterii.
Zapraszam do obserwowania mojej strony na f.:
https://www.facebook.com/plamy.na.ciele/
Pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 05 lip 2016 - 07:37:29

Ból błagam BÓL!!!

Takie super osiągniecia a nic o nich w swiecie medycyny ne słychać.Skoro tak jest jak pan twierdzi że organizm sam wytwarza chemie do walki z"bakteriami łuszczycy"(to już zupełna nowość w swiecie medycyny) to dlaczego ludzie po zakonczeniu smarowania panską mascią nadal chorują na łuszczyce???? mają wysypy i walczą nadal innymi sposobami???

Chciałabym dowiedziec sie także co z certyfikatami o które pan zabiegał a miały podobno niedługo uhonorowac panski wynalazek,tyle zapewnien i nadal pokątna produkcja w garażu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Sławek (---.play-internet.pl)
Data: 05 lip 2016 - 08:33:36

Szater przecież cały ten ZEJ to ściemniacz i oszust, a swoje maści wciska zdesperowanym.

Wiem co mówię, bo sprawdzałem na sobie. Całe to jego leczenie zakończyłem w szpitalu, żeby jakoś wydobrzeć!

A to wszystko co pisze o "bulach" i zawrotach głowy, osłabieniu organizmu i zwiększonej temperaturze ciała, to nie efekt zwalczania łuszczycy, tylko zwyczajnie ciało broni się przed tą jego maścią.
Krzywdę można sobie tym jego gównem zrobić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 08 lip 2016 - 01:38:23

Witam,zapraszam na dalszy ciąg leczenia skutecznego łuszczycy u pani Danuty:
https://www.facebook.com/plamy.na.ciele
Zapraszam też do kontaktu tel. 661 336 858 lub na e-mail: [email protected] i na Skype Domy Jednorodzinne
Pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: A. (---.gtnet.net.pl)
Data: 08 lip 2016 - 13:39:50

Sierżancie w stanie spoczynku nie szalej. smiling smiley winking smiley

To u Ciebie tak jest już cieniutko z kasą, że chcesz sobie dorobić na naiwnych.Znowu atakujesz to forum. Nic nie nauczyły Ciebie wcześniejsze wpisy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Nienaiwny (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 lip 2016 - 15:32:33

Gdyby leczenie łuszczycy mogłoby być skuteczne w znaczeniu, w jakim jest to słowo tu zastosowane, to nigdy by się p. Z.E.J na żadnym forum nie pojawił. Klasyczni medycy wyręczaliby go. Dlatego daj już Pan spokój i podlinkuj lepiej osoby, którym remisja już się skończyła.
P.S. Na Pana miejscu zaoferowałbym swój wynalazek firmom medycznym z jedynym zastrzeżeniem - żeby nazywał się Z.E.J.(może zna Pan historię "Oleju Lorenza" ). Miałby Pan niewątpliwe zasługi dla ludzkości, a firmy upragnione zyski. Ale najpierw, dobrze o tym wiemy, cokolwiek, czym to mazidło jest, musiałoby naprawdę leczyć:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 11 lip 2016 - 19:50:51

Witam, zapraszam do obserwowania postępów skutecznego leczenia łuszczycy na bieżąco u kilu osób, dzisiaj informacja " Co słychać u pana Tomasza".

https://www.facebook.com/plamy.na.ciele

Pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.com.pl)
Data: 13 lip 2016 - 13:57:20

Kolorowanka już tu niedawno pisała na temat ZEJa. Wstawiła też poniższy odnośnik:

http://kropeczkowy.blogspot.com

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: oooon (---.futuroexito.pl)
Data: 13 lip 2016 - 15:24:46

Witam Pana Z.E.J-a. Mam pytanie czy to prawda, że usuwa Pan osoby z fb, którym metoda proponowana przez pana nie pomogła? Dziwi mnie to, że na fb są tylko osoby którym to pomaga, a przecież wiadomo że choroba nie jest łatwa do zaleczenia, a Pan twierdzi że potrafi wyleczyć. Proszę o odpowiedź.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 14 lip 2016 - 03:00:46

Witam, w odpowiedzi dla anonima - oooon - Pana lub Pani.
Oczywiście że są takie osoby, które nie wytrzymały bólu lub też brzydkiego efektu wyglądu skóry w początkowej fazie leczenia i odstąpiły z dalszego leczenia moją maścią.
Były też takie osoby, którym pracodawca postawił warunek, albo doprowadzą się do porządku ze swoim wyglądem w ciągu trzech dni, albo stracą pracę.
Jest też grupa osób, które mają silnie zagrzybiony organizm, jest to pasożyt który jak jemioła żyje na znamionach łuszczycy, chroniąc ją jednocześnie i wówczas moja maść nie działa lub działa w wydłużonym czasie.
Działanie mojej maści, a zwłaszcza konfiguracji zawartych w niej ziół, polega na uwidocznieniu intruza (choroby), który do tej pory był niewidoczny dla komórek obronnych naszego organizmu.
Po kilku dniach stosowania maści, zostają uwidocznione bakterie inwazyjne nie tylko łuszczycowe, ale przede wszystkim one i to nasz organizm wysyła do obrony komórki, które toczą walkę podnosząc miejscowo temperaturę i z pewnością używają też jakąś chemię, która niszczy intruza.
Oczywiście jest to tylko moja teoria poparta moimi obserwacjami w praktyce od 2007 roku, najważniejsze jest jednak to że ta maść jest w 96 % skuteczna a te 4 % zależą od dyscypliny stosowania.
Zapraszałem do współpracy światowej sławy dr. profesorów z dermatologii, niestety nie jest im po drodze do udoskonalenia i zalegalizowania mojej maści, widocznie wystarczą im miliony euro od firm farmaceutycznych za referencje pseudo leków, niż faktycznym, skutecznym leczeniem ludzi z tą straszną chorobą.
Proszę nie wymagać ode mnie cudów, sam w pojedynkę testując na sobie, bez dostępu do profesjonalnych laboratoriów, wydając swoje zasoby finansowe, poświęcając swój czas bez ograniczeń doszedłem do dzisiejszego sukcesu.
Nie bez znaczenia są też działania Trolli na forach, pracujących dla mafijnych firm farmaceutycznych naganiając chorych np. do leczenia biologicznego gdzie NFZ płaci za jeden zastrzyk 12.000,00 PLN.
Uważam że przy fachowym wsparciu, bardzo szybko wyprodukowałbym skuteczną w
100 % maść dla każdego rodzaju łuszczycy, leczoną w krótkim terminie.
Zapraszam do mojego fb "Oj, będzie się działo u pani Angeliki"
https://www.facebook.com/plamy.na.ciele
Pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.com.pl)
Data: 15 lip 2016 - 18:35:57

96% wyleczonych???? Nie ośmieszaj się ZEJ!

Gdyby tylko 4% osób nie dało się przez ciebie wyleczyć, to byś ich nie usuwał z własnych stron. Sami by zginęli w gąszczu "cudownie uzdrowionych". Z resztą tylko by wszystko uwiarygodnili.



A poza tym jakoś tutaj strasznie dużo niezadowolonych z twojej maści. Pewnie z 96% niezadowolonych. Bo chwalących coś niewiele grinning smiley W przeciwieństwie do twojej strony, na której sam decydujesz co może być napisane.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 17 lip 2016 - 04:30:53

Witam pana, panie Sławku.
Nie chciałbym krakać, ale na pana miejscu raczej nie paliłbym mostów. Może się tak zdarzyć że za kilka lat u pana, po tych biologach zaczną się panu psuć podroby i zapadać ciemność, a wtedy moja maść może się okazać bardzo panu potrzebna.
Co do usuwania osób z mojego "fb", to jest to każdego prywatna wola, czy to już wyleczonego, czy też z innych przyczyn nastąpiła rezygnacja pokazywania jago fotografii.
Jak Pan mógł zauważyć, to oczywiście za zgodą tych osób umieszczam ich fot. już od samego początku leczenia i pokazuję całą prawdę jak postępuje leczenie, są tam też kontakty tel. do niektórych osób, do pozostałych udostępniam za ich zgodą dla danej osoby. Widocznie muszę być pewny swojego sukcesu bo przecież gdyby się okazało że moje leczenie jest lipą, to wyobrażam sobie co tacy hejterzy jak Pan zrobili byście z moim leczeniem w internecie, a szczęście wasze sięgnęło by zenitu.
Co słychać u Pani Lidii? https://www.facebook.com/plamy.na.ciele
Pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie łuszczycy skutecznie.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.com.pl)
Data: 17 lip 2016 - 15:45:10

Twoje "leczenie" zakończyłem 3-tygodniowym pobytem w szpitalu, a ty mi tu pierdolisz że jestem hejterem?

Odcinasz się od wszystkich, którym zaszkodziłeś i dlatego chwalisz się skutecznością.
Może podasz kontakty do osób, którym się leczenie nie powiodło?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 2 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.