Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Tatry
Wysłane przez: daniel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2016 - 17:51:29

Lubię góry,ale wstydzę się jechać. Jeździcie czasem w góry np . do Zakopanego? Czy ludzie się jakoś dziwnie tam patrzą na osoby z łuszczycą? Gdzie chodzicie po górach , jakieś ulubione szlaki? Daniel 26 lat. ????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tatry
Wysłane przez: Tom (---.centertel.pl)
Data: 27 kwi 2016 - 19:09:35

Witam chodze od paru lat.
U mnie ł wyglada b.skromnie a w okresie letnim tpodczas opalania znika wieb nie mam obaw ze ktos ja zobaczy. Z kad piszesz?
Tomek 27lat Tychy (slaskie)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tatry
Wysłane przez: daniel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2016 - 19:26:35

Ja okolice Łowicza, Płocka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tatry
Wysłane przez: dd (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 28 kwi 2016 - 08:19:36

Ja też lubię tatry,najlepiej w butelkachsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tatry
Wysłane przez: MaruŚ (---.dynamic-ra-12.vectranet.pl)
Data: 16 maj 2016 - 23:41:37

Cześć Danielsmiling smiley

Też mam łuszczyce i uwierz mi, kiedyś miałam podobny sposób myślenia. Bardzo wstydziłam się łuszczycy (zresztą nadal się tym nie chwalę winking smiley i wiele przez to straciłam, a tak naprawdę to życie jest za krótkie żeby przejmować się tym co pomyślą inni.
Czy to góry, morze czy inna cześć Polski i świata to i tak ludzie będą się na nas patrzeć, a tak naprawdę ważne jest to co my myślimy o sobie.
Znaj swoją wartość i niech łuszczyca tego nie zmienia.
Niestety mamy taki bonus od życiasmiling smiley a jak się przełamiesz i zaczniesz z kimś rozmawiać na ten temat to zawsze znajdzie się ktoś kto zna kogoś kto ma łuszczyce lub coś także dla niego ,,problemowego".

Jedź w góry i baw się dobrze smiling smiley
trzymam kciuki za udany wyjazd!
pozdrawiam,
MartuŚ

P.S. Napisz jak byłosmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.