Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca na kostkach dloni
Wysłane przez: Korn85 (---.play-internet.pl)
Data: 31 maj 2016 - 13:00:40

Witam.

Tak jak w temacie. Mam z tym dziwny problem. Ogólnie jestem w kilku miejscach wysypany ale staram się z tym poradzić. O ile nawet najstarsze plamy na łokciach i kolanach powoli bledna to na kości dłoni nie widzę żadnej poprawy od chyba miesiąca. Kuracja daivobet plus uvb311 własnej roboty w tym akurat miejscu zupełnie nie działa. Zaczynałem się zastanawiać czy jakiegoś innego dziadostwa nie dostałem... Najlepiej byłoby sprawdzić jakimś sterydem ale unikam tego jak ognia. Już widzę za kilka tygodni całe dłonie wysypane... Dlatego może jest jakieś alternatywne rozwiązanie które nie byłoby kłopotem. Nigdy wcześniej na dłoniach nie miałem i są to pierwsze plamy z którymi sobie nie radzę. Także proszę o dobre rady. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Łuszczyca na kostkach dloni, leczenie skuteczne bez skutków ubocznych.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 01 cze 2016 - 00:58:03

Witam, proszę spróbować mojej maści jest skuteczna i bezpieczna.
Proszę nie zwracać uwagi na hejterów, ja jestem dostępny pod swoim adresem i gdybym kogoś oszukał to na pewno miałbym inwazję zawiedzionych pod swoim domem. Zapraszam do kontaktu tel. 661 336 858 lub na Skype: Domy Jednorodzinne

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.