Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
elocom - skutki uboczne
Wysłane przez: Kamil (---.mimuw.edu.pl)
Data: 02 lut 2005 - 11:04:53

Wysmarowałem juz kilka tub i smarowałbym dalej. Byłem u prywatnego dermatologa ktory za wizyte - konkretnie wypisanie recepty - wzial ode mnie pieniadze i o zadnych ubocznych skutkach nie mowil , przypadkiem jednak trafiłem tutaj i ku mojemu zdziwieniu pojawia sie powazny problem pod hasłem " Skutki uboczne " . Zdaniem: Jakie sa uboczne skutki stosowania elocomu ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: elocom - skutki uboczne
Wysłane przez: nin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lut 2005 - 23:24:18

Elocom nie jest bardzo silnym sterydem, działania niepoządane wystepuja rzadko, ale jednak : objawy zaniku skóry, świąd skóry, uczulenie, łojotok, a stosowany na duze powierzchnie może sie wchlaniać do tego stopnia, ze bedzie hamować wydzielanie hormonów kory nadnerczy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: elocom - skutki uboczne
Wysłane przez: Paula (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 lut 2005 - 23:19:08

Czy po solarium mogą popiekiwać pewne partie ciała?
Bo niewiem czy to od solarium czy może od czegoś innego piekła mnie dolna część pleców?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: elocom - skutki uboczne
Wysłane przez: Martyna (---.netcorp.pl)
Data: 12 cze 2006 - 13:19:12

Od pewnego czasu stosuje masc elocom. Lekarz powiedzial mi ze niewolno wychodzic na słonce bo w przyszlosci mozna mnie raka skóry lub moga wyskoczyc biale plamki. Jakos nie chce mi sie w to wierzyc. Ale nie wiem. Dalej go stosuje. Gdyby byly jakies dzialanie uboczne to napewno ujawnia sie po kilku latach ale nie od razu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: elocom - skutki uboczne
Wysłane przez: kris-lublin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 cze 2006 - 13:34:10

...elocom szybko leczy... po pierwszym posmarowaniu bylem zachwycony, jednak po tygodniu, obok smrowanych chorych miejsc pojawiają sie u mnie nowe krostki... dlatego apeluje o ostrożność! ja sobie tylko pogorszyłem!!!

przeraża mnie, że ludzie chwytają się różnych metod leczenia szukając tej odpowiedniej... mocz, aloes, jedzenie pieczarek najbardziej mnie rozbawiło! w moim przypadku jest tak że gdy przeżywam ostry stres to poprosu mnie wysypuje... i nie wierze w takie rzeczy ze alkohol wzmaga nawroty, palenie tez szkodzi na łuszczyce... Ludzie! Czy nie należą nam się żadne używki?
Przyznaje sie bez bicia ze pale namietnie papierosy, od alkoholu tez nie stronie... poprostu zwyczajnie żyje! i jakos mnie nie sypie! Cały problem tkwi w stresie!!! Dlatego apeluje o luz!

Serdecznie pozdrawiam wszystkich łuszczących sie brzydulców tongue sticking out smiley
SeeU

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: elocom - skutki uboczne
Wysłane przez: Asia (---.opera-mini.net)
Data: 02 kwi 2014 - 00:17:27

Mam 20 lat i odkad pamietam stosuje elocom. dopiero teraz sa widoczne zmiany na skórze , najbardziej uciążliwe są plamy szczególnie kiedy się opale. do tego długie włosy np. na rękach. O tych wszystkich 'skutkach ubocznych' dowiedzialam sie dopiero pare tygodni temu takze milo bardzo... A uczulenie i AZS jak bylo tak jest .
Ps sterydy przyspieszaja porost wlosow

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.