Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Dziwna "Łuszczyca"
Wysłane przez: Edyta (---.bsk.vectranet.pl)
Data: 12 sie 2007 - 17:00:54

proszę o odzew ludzi którzy mają podobne objawy:
byłam w trzech szpitalach i 3 rózne diagnozy egzema ,rogowiec ,ostatnio łuszczyca.A wygląda to tak na stopach narasta mi bardzo szybko skóra, która następnie pęka tworząc bolesne rozpadliny.Brak jakich kolwiek krost ,łusek itp.Do usuwania narośnietej skóry stosuję maść salicylową 20% a jako dodatki stosowałam Delatar ,Lorinden,Diprobasa i wiele wiele innnych ale bez rezultatu.Jeżeli ktoś z tym się spotkała albo daj Boże wyleczył proszę o informację .Dziękuję i pozdrawiam
Edyta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dziwna "Łuszczyca"
Wysłane przez: kasia_nb (---.brnt.adsl.virgin.net)
Data: 12 sie 2007 - 20:48:56

mam ten sam problem luszczyca zaatakowala mi stopy w szpitalu tez mi powiedzieli egzema poniewaz w pewnym momencie cos stanelo w miejscu mam masc ktora sie nazywa elacol nie wiem jaki to jest polski pdpowiednik poniewaz jestem leczona w szpitalu w edinburghu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dziwna "Łuszczyca"
Wysłane przez: Lok (---.telpol.net.pl)
Data: 13 sie 2007 - 17:32:55

wg. mnie to jest egzema a nie luszczyca

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.