Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Szybkie efekty
Wysłane przez: Matej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2007 - 15:08:26

w ten wtorek dostalem masc od lekarza,łuszczyce mialem na brzuchu,nogach,rekach,plecach.po 3 dniach smarowania sie tą mascia jestem czysty!!! oby tak pozostalo jak najdluzej smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szybkie efekty
Wysłane przez: martin (---.bsb.vectranet.pl)
Data: 20 pa� 2007 - 15:51:42

hmm...jezeli tak szybko podziałalo to zapewne lekarz przepisal ci steryd!!!Tyle ze org sie szybko przyzwyczaja!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szybkie efekty
Wysłane przez: nz (195.205.199.---)
Data: 20 pa� 2007 - 16:50:14

jaka to masc i ile kosztowała ?? ?? ?? ? ?? ? ?? plisss odp smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szybkie efekty
Wysłane przez: matej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 pa� 2007 - 21:28:05

to nie sa czyste sterydy,jest to masc mieszana (daivonex,diprosalic i jakies witaminy) hmm kosztowala okolo 250zl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szybkie efekty
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 22 pa� 2007 - 21:50:47

Prosimy jednak o przepisanie nazwy z tubki. Chyba, że to maść robiona w aptece.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szybkie efekty
Wysłane przez: Matej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 pa� 2007 - 09:26:40

jest to masc robiona w aptece a na tubce jest napisane (diprosalic maśc 2 opakowania, daivonex krem 2 opakowania,emolium krem specjalny 1 opakowanie.)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szybkie efekty
Wysłane przez: mała (---.tpspark.pl)
Data: 14 lut 2008 - 11:45:09

słuchajcie daivonex nie jest sterydem posiadam go w postaci płynu jest bardzo dobry ale diprosalic tak. działa szybko ale na krótko po jakim czasie zaprzestania smarowania się przynajmniej u mnie zmiany powracały. nie znosze sterydów. posiadam delatar ktorego używam już długi czas i jestem bardzo zadowolona.szpikowali mnie sterydami swego czasu mało sie przez nie nie wykończyłam. dawali mi po dwa rodzaje sterydów i kazali się smarować po dwa razy dzienie .wszystko to przenikało do mojego organizmu i skończyło sie szpitalem. mialam lekarke wariatke! zmieniłam lekarza i pzreszło trzy lata mam spokój.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.