Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
29.10 dzien luszczyka 9.45 tvp2
Wysłane przez: artur (---.starlan.pl)
Data: 29 pa� 2008 - 00:56:29

jutro tzn29bm o 9.45 w programie pytanie na sniadanie wszystko o naszej chorobie i o 13 w warszawie http://luszczyca.org.pl/forum/index.php?showtopic=5219&hl=dzien+luszczyka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 29.10 dzien luszczyka 9.45 tvp2
Wysłane przez: werusia (---.barnet.com.pl)
Data: 29 pa� 2008 - 10:05:32

no hej oglądałam pytanie na sniadanie i duzo sie nie dowiedziałam
ale ostatnio byłam u dermatologa i zapisał mi diprosalic lotion (w płynie) i novate (masc)
mam już łuszczyce od 3 lat i w koncu mi znikaja plamy. wydałam duzo kasy na różne maści no i wkoncu trafiłam a te dobre...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 29.10 dzien luszczyka 9.45 tvp2
Wysłane przez: artur (---.starlan.pl)
Data: 29 pa� 2008 - 10:14:14

witam werusia novate smarowalem nie wiem ty wiesz ze to bardzo silny steryd diprosalic pewnie do skory glowy i to tez jest silny steryd one sa dobre tylko na chwile a pozniej wysyp moze byc mocniejszy ja choruje 16 lat pozdrawiam podam ci strone to jest czat gdzie mozesz popisac na zywo o naszej chorobie http://s1.polchat.pl/chat.php?_room=Psoriasis

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 29.10 dzien luszczyka 9.45 tvp2
Wysłane przez: aga (---.srv.dobranet.pl)
Data: 29 pa� 2008 - 21:32:28

Hej ja choruję od 6 roku życia, byłam już w szpitalu i różne już miałam maści. Jedynie miałam małą przerwę w chorobie po szpitalu.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.