Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Cygnolina
Wysłane przez: Ula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sie 2007 - 08:03:44

Proszę napiszcie mi czy Cygnolina wam pomaga, ile kosztuje i czy szybko są nawroty i czy jest po niej tak jak po sterydach, że wysiew jest większy ? Dodam też, że nie mam dużych zamian. Za odpowiedzi z góry dziękuję smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Cygnolina
Wysłane przez: paweł1234567677777 (---.150.177.3.csa-net.pl)
Data: 28 kwi 2009 - 18:00:20

Witam ja choruje na tą poje... chorobe rok czsu i miałem z 10n rodzi masci zaczeło sie od jednej plamki na rece i zaczołem smarowac sie różnymi sterydami od razu ci odradzam po paru miesiacach ciało miałem w 40 % chore od 3 od tygodznia stosuje cygnoline i moge ci napisac ze kocham ten lek poprostu wreszcie mi pomaga ja zaczołem od cugnolina 0,5 i pierwszy dzien posmarowałem sie na 10min codz lekarz kazał mi 20 min na 3 dzien 15min a teraz 30 min i naprawde pomaga moja znajoma leczyła sie moge to napisac ze sie leczyła bo juz 2 lata jak nie ma zmian na skóze a z łuszczyca walczyła 6 lat tylko to pomogło.

ja zapłaciłem za 40 gram cygnoliny 20 zł
Pozdrawiam i zycze powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.