Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Książka
Wysłane przez: Ania23 (212.160.172.---)
Data: 24 lut 2005 - 15:15:07

Postanowiłam napisać książkę na temat łuszczycy i osób na nią chorych,tego co czuja i jak są postrzegani przez innych. O tym jak musza sobie z ta choroba radzić w życiu,ponieważ jest t o troszke nie typowa choroba...Co sądzicie o moim pomyśle?
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Książka
Wysłane przez: Kucajka (---.nat.tvk.wroc.pl)
Data: 24 lut 2005 - 20:29:31

Pomysł dobry ale chyba dużo cie on bedzie kosztował ( i nie chodzi mi tu o pieniadze) Chętnie przeczytam tą ksiązke jezeli twój pomysł dojdzie do skutku winking smiley Pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Książka
Wysłane przez: Andzelka (---.biszcza.sdi.tpnet.pl)
Data: 24 lut 2005 - 22:31:53

Bardzo dobry pomysł, popieram Cie i trzymam za Ciebie kciuki. Sama kiedys myslałam o napisaniu takiej ksiazki ale zabrakło mi motywacji. Jeżeli bedziesz potrzebywała w czymś pomocy bardzo chetnie Ci pomogę. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Książka
Wysłane przez: Ania23 (212.160.172.---)
Data: 25 lut 2005 - 08:48:27

witam. ciesze sie,ze znalazły sie osoby,którym spodobał sie mój pomysł. jeżeli bardzo prosze o przesyłanie różnych informacji na temat tej choroby na moj adrs e-mailowy: [email protected]
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Książka
Wysłane przez: Chory (---.szczecin.mm.pl)
Data: 25 lut 2005 - 12:37:57

Jak sie chce napisac ksiazke to trzeba sie troche wysilic samemu winking smiley
Nie wiem czy znajdzie ewentualny wydawca dla Twojej ksiazki...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Książka
Wysłane przez: Ania23 (212.160.172.---)
Data: 25 lut 2005 - 13:19:25

wiem,że napisanie książki nie jest łatwą sprawą,a znalezienie później wydawcy tym bardziej,ale chce zaryzykować i spróbować.jeśli mi sie nie uda jej wydać to przynajmniej przeleję na papier to co do tej pory dowiedziałam sie o tej chorobie,to co przeżywam,czego sie boje...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Książka
Wysłane przez: Kucajka (---.nat.tvk.wroc.pl)
Data: 25 lut 2005 - 19:53:20

Aniu....Jezeli poswiecisz troche czasu i przekopiesz to forum to znajdziesz bbbbbbbardzo duzo info o tej chorobie oraz o ludziach itd. Powodzenia winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Książka
Wysłane przez: gregi (80.54.48.---)
Data: 14 cze 2009 - 18:40:26

no no ciekaw sam jestem watek sie dobrze zaczal i zamarł w 2005 roku pisanie ksiazki o ł to oki sprawka bo inf o ł nawet w bibliotekach skromnie nie mowiac juz o ksiazkach o wiele wiecej jest artykulow a propo znacie jakies dobre nowsze ksiazki o ł jak tak to piszcie autora zawsze warto zajrzec

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.