Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Neotigason - pytanie.
Wysłane przez: On (---.range86-142.btcentralplus.com)
Data: 02 wrz 2009 - 18:21:26

Witam.Wiem ze temat neotigasonu byl poruszany juz kilkakrotnie ale mam specyficzne pytanie.Biore to od okolo 3 tygodni.Dawka 1x25mg.Przez pierwsze 2 tygodnie okrutnie mi schodzila skora z dloni i stop,od tygodnia zmiany sie zrobily znacznie bardziej czerwone.Jakby bardziej plaskie ale strasznie czerwone.Czy ktos moglby mi powiedziec czy to jest normalne,czy to juz powinno dzialac po tych 3 tygodniach?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Neotigason - pytanie.
Wysłane przez: eteryczna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 wrz 2009 - 19:36:48

jak najbardziej normalne tzn ja miałam podobnie i teraz co prawda ja stosuje tylko tydzień ale od 2 dni skóra jest zdecydowanie mniej czerwona, powiem więcej z daleka wygląda jak normalna skóra-jak na razie jestem bardzo zadowolona z tego leku..zobaczymy co będzie się działo gdy odstawię te tabletki. Ja tez biorę 25mg ale 2 razy dziennie i do tego raz w tygodniu methotrexate

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.