Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Szampon na swędzącą głowę
Wysłane przez: mmmmm (94.75.88.---)
Data: 18 lip 2010 - 11:38:24

Witam, jaki skuteczny szampon/środek bez recepty możecie polecić na swędzącą głowę. Często się drapię po głowie i od tego sypią mi się białe płatki na kołnierz. Lekarz przepisał mi Diprosalic, on zwalcza łuszczycę na jakiś czas ale nie likwiduje swędzenia. pozdro.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szampon na swędzącą głowę
Wysłane przez: mmmmm (94.75.88.---)
Data: 20 lip 2010 - 23:14:28

Ponieważ nie ma żadnych odpowedzi odświeżam.
Mam łuszczycę skóry głowy a ogniska mi się odnawiają mimo używania leków typu dermovate, diprosalic. Podejrzewam, że wynika to stąd że co chwila drapię się po głowie. Czy gdybym ścinał się na łyso lub prawie na łyso pomogłoby mi to?
Na łupież ponoć pomaga więc być może na łuszczycę też?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szampon na swędzącą głowę
Wysłane przez: ula (---.nat.rev.ndi.net.pl)
Data: 21 lip 2010 - 08:59:26

Witam, niedawno kupiłam w aptece szampon Ocerin bio-active firmy oceanic. Zawiera on mocznik. Przyznam, że nie mam już problemu ze swędzeniem i nie sypie się już z głowy. Używam go dopiero tydzień ( 2 mycia) więc zmiany łuszczycowe jeszcze są ale pzynajmniej już nie jest to takie swędzące. Daodam, że lekarz przepisał mi też diprosalic ale zauważyłam, że jak używam ten steryd to więcej mi się sypie i swędzi. Wolę sam szampon leczniczy. Pozdrawaim

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szampon na swędzącą głowę
Wysłane przez: mmmmm (94.75.88.---)
Data: 21 lip 2010 - 20:41:00

dzięki za pomoc, niestety nie znalazłem go w żadnej aptece

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szampon na swędzącą głowę
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 21 lip 2010 - 21:15:49

Ja polecam polytar Liquid w aptece jakos 20 zl tylko biez ten brazowy on z mieszanka dziegciu , strasznie po nim glowa smierdzi wiec myj nim glowe jak nigdzie nie musiszz wyjsc np na noc , albo 2 razy umyj nim z 2-3 m potrzymaj potem zwyklym szamponem jak gdzies wychodzisz to zapach zniknie smiling smileymi od tego swedzenie przechodzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szampon na swędzącą głowę
Wysłane przez: mmmm (---.chello.pl)
Data: 24 lip 2010 - 11:57:06

Kupiłem polytar liquid i próbowałem przedwczoraj ale na razie nie działa, wczoraj potwornie mnie swędziała głowa, dopiero jak umyłem head&shouldersem trochę przeszło. Jak nie przejdzie po tygodniu to pójdę do dermatologa prywatnego po receptę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szampon na swędzącą głowę
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2010 - 15:24:28

hej polecam szmpon MEDIKET z siarka dla mnie jest ok pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szampon na swędzącą głowę
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 25 lip 2010 - 23:09:16

Hej

ktos powyzej napisal ze stosowal pare razy i nie pomoglo...

nie mozecie od szamponu oczekiwac ze was wyleczy. Jesli polaczycie jakis lek jak np. balsam squamax do zluszczania i np potem jakis dobry szampon do zmycia tupu ocerin, polytar czy np szampon firmy eubos zauwazycie znaczna poprawem. U mnie jest tak, ze jak nie ma luski (a sa tylko czerwone plamy) glowa mnie nie swedzi smiling smiley wiec wychodze z zalozenia ze luska powoduje swiad.

Dobre sa napewno szampony z mocznikiem lub sam mocz... potwierdzam ze dziala bo probowalam. Ucze sie do sesji i mam np moncy swiad na glowie, biore wacik mocze w moczu (dla niektorych to moze dziwne... ale dziala) i nacieram miejsca zmieniona. Chwile poszczypie i przestanie swedziec smiling smiley moczu nie czuc... chyba ze pojdziecie tak spac i nie zmyjecie...

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.