Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
DOKTOR SPIEWAK KRAKOW
Wysłane przez: seba londyn (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 31 lip 2010 - 03:02:33

WITAM WSZYSTKICH CZY KTOS SIE LECZYL U DOCENTA SPIEWAKA Z KRAKOWA.....................

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DOKTOR SPIEWAK KRAKOW
Wysłane przez: seba londyn (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 31 lip 2010 - 03:04:12

INTERESUJE MNIE CZY KTOS SIE TAM LECZYL NA LUSZCZYCE I JAKIE BYLY EFEKTY TEGO LECZENIA JA ZACZOLEM ALE ZREZYGNOWALEMMMMMMMMMMMMM.................................EFEKTY

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DOKTOR SPIEWAK KRAKOW
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 31 lip 2010 - 17:10:35

No,to odpowiedziałeś sobie sam na zadane pytanie!!! Leczenie bez efektów.Lekarze zapisują sterydy i za bardzo nie przejmują się naszą chorobą.Każdy z nich ma swój "złoty"środek.Niestety bezkuteczny.Poszukaj lekarza,który nie będzie wciskał Ci drogich kosmetyków,jak masz duży wysiew to smaruj się cygnoliną i natłuszczaj skóre i to baaaardzo!!! Możesz smarować się kremem oliwkowym z solą bocheńską(mnie to pomogło),kąp się też w oliwie,najważniejsze to natłuszczać skórkę!!! Życze powodzenia i obyś trafił na "normalnego" dermatologa!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DOKTOR SPIEWAK KRAKOW
Wysłane przez: kasien24 (91.84.214.---)
Data: 31 lip 2010 - 17:28:37

BYL KTOS U NIEGO I JAKIE BYLY EFEKTY JEGO LECZENIA PROSZE O ODP PLISSS

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.