Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: tomek (---.164.rze.vectranet.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 21:02:51

Witam
moze za krotko uzywam bo tydzien czasu ale ja zadnej poprawy nie widze, uzywam go na skore glowy i paru kropek na rekach, prawde mowiac juz nie mam sil do tego paskuctwa

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 22 kwi 2008 - 21:19:37

chlopie ...tydzien???smaruj 4 tyg i jak nie pomoze to dopiero pisz :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: Dana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 kwi 2008 - 15:39:33

Dokładnie!!! po tygodniu nie widzi się żadnych ale to żadnych efektów,Smarowałam się przez 3 tygodnie i nic się nie działo,łuszczyca jak była tak była,ale ja poszłam w zaparte i smarowałam się 2xdziennie. Dopiero po 5 tygodniu łuszczyca zaczęła ustępować.Przy exorexe trzeba uzbroić sie w cierpliwość.Powodzenia!!! Smaruj się systematycznie,w końcu zauważysz poprawę!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: Tomek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2008 - 08:11:00

Witam niestety teraz juz leci 4 tydzien codziennego smarowania. Cala buteleczka 100ml juz wylana na skore glowy a tutaj dalej zmian na lepsze nie ma tak jak bylo tak jestm, i 200 zl poszlo pewnie w bloto bo kupowalem na allegro trudno wiecej pewnie nie kupie. zauwazylem ze jednak slonce w moim przypadku najlepiej pomaga

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2008 - 08:25:08

Mnie osobiscie Exorex nie pomogl..ale uzywalam masci sterydowe dosyc dlugo i jestem przekonana ze dlatego nie zadzialal(bardzo podraznial mi skore)Jednak nie powiedzialam jeszcze ze do niego nie wroce...tymczasem czeka sobie az moja skora troszke odetchniesmiling smileyDosyc mam juz tego swinstwa..ale nie poddaje sie..wkoncu sa gorsze chorobska niz ta moja krostkowa...pozdrawiam wszystkie biedroneczkismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: Albinka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2008 - 20:12:58

Życia przynajmniej mi zabraknie przez to smarowanie się nim.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: Piotrek Pomylański (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 maj 2008 - 06:57:42

Dla mnie pierwsza poraszka to on clinic, a druga exorex, trzecia dziewczyna. Trzy miechy smarowania i nic.Zero efektów. Dopiero lampy puva i maści robione od lekarza mi pomogły. Prawda copiszecie to jedynie, żeby jak najmniej zrec ciastek, alkocholi, cukierkow, nie słodzić napoi, jak najczesciej robić barabara i odstresowywac sie, a zobaczycie efekty. hejka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 maj 2008 - 10:36:21

Piotruś, z pierwszym i drugim punktem mogę zgodzić się. Ale co do dziewczyny to już mam wątpliwości. Uważam, że nie porażka, ale to było po prostu nowe doświadczenie życiowe. Trzeba wychodzić z założenia, że tego kwiatka to półświatka. Zacznij badać teren wśród innej nacji azjatki, murzynki, eskimoski. Może coś pociągnie, a może wówczas zweryfikujesz pogląd, że to nie była porażka.
Śmigam robić rzeczy pożyteczne.Pozdrawiam.w.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lip 2008 - 16:38:47

Mnie również nie pomógł,byłam wściekła,bo cena jest bardzo wysoka,ale trudno spróbowałam.Wiem ,że nie działa muszę szukać dalej.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: ewa (---.range86-153.btcentralplus.com)
Data: 21 lip 2008 - 22:25:13

Jeżeli ktoś stosuje sterydy, a potem chce aby skóra reagowała na słabsze leki typu (exorex, dermowate) to potrzeba czasu. Ja niestety miałam tą (nie)przyjemność smarowania łuszczycy dermovate i wiem co to oznacza. Teraz stosuję już tylko exorex i efekty rewelacyjne (po 2 miesiącach stosowania, a nie 4 tygodniach!!!)

ps. ja kupuję na allegro za 125!!
http://www.allegro.pl/item404536482_exorex_lotion_100ml_skuteczny_w_leczeniu_luszczy.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: kotoman (---.chello.pl)
Data: 22 lip 2008 - 10:35:01

Dokladnie ja po wielu latach stosowania Dermovate teraz przerzucilem sie na Exorex i po tygodniu stosowania nie mam zadnych efektow ale nie oczekuje cudow. Zobacze za czas jakis. Chyba tylko cierpliwosc...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: Smartan (---.ghnet.pl)
Data: 21 wrz 2008 - 20:36:28

po 5 tygodniach dałem za wygraną ! żadnej poprawy chyba że na gorszą :-(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 wrz 2008 - 08:57:22

Ja też przetestowałam exorex ale łuszczycę mam nadal taką samą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: lewik55 (---.gprs.plus.pl)
Data: 22 wrz 2008 - 19:36:27

Ja smaruje i schodzi. 1)co najmniej 2 tygodnie i poprawa 2) systematycznie natłuszczać skóre najlepiej dwa razy dziennie bo exorex wysusza jam tak robie 3) nie kupować na allegro za 200zł 100ml. tylko na ebay za 150zł 250ml..

A tak wogóle to powodzenia ja sie smaruje dwa razy dziennie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: Ania (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 28 wrz 2008 - 12:53:24

Witam.
Ja smarowałam sie Dermovate przez 5 lat.Od 2 miesiecy smaruje Exorexem,no i wreszcie mam spokój.Po długim okresie stosowania sterydów na szybki efekt nie ma co liczyc, ale cierpliwośc popłaca,przynajmniej w moim wypadku.Żucze powodzenia w leczeniu.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: kATARZYNA (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 sty 2009 - 08:42:34

A u mnie cierpliwość sie wykonczyła. Dwamiesiące i klapa. Nic. Zero poprAWY. Mójlekarz stwierdził ze cudów nie ma i samym dziechciem tego sie nie wyleczy. Zapisał mi jakieś robione i smaruje sie od 2 tygodni rano eksoreksem a wieczorem robionymi. I już jest znaczna poprawa. Buziaki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: exorex lotion - komu nie pomogl
Wysłane przez: rafix (---.chello.pl)
Data: 20 sie 2010 - 07:19:56

dla mnie exorex to porażka po smarowaniu trzy dniowym na nogach wyskoczyły mi jakies dziwne krosty pewnie jakies uczulenie musialem to odstawic,uzywam DTC,i po tym łuska zchodzi i tylko zostaja czerwone plamy z ktorymi niemoge sobie poradzic

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.