Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
inne chorony i łuszczyca
Wysłane przez: lena (---.play-internet.pl)
Data: 26 gru 2010 - 22:53:54

Witam,

Nasuwa mi się stale od jakiegoś czasu pytanie - czy przypakiem moją łuszczycę nie nasila jakaś inna chorba/stan zapalny w organiźmie. Co powoduje te nasilenia? Tak, jestem osobą która książkowo ma predyspozycje do zachrowania- piję kawę, palę papierosy, jem smażone potrawy, czasem pikantne, solone. Pracuję pod presją czasu, stresu, podobno jakiś pradziatek to świnstwo miał itd.... ale nie zawsze mam na sobie to dziadostwo... stąd też moje pytanie?
Moja koleżanka chorowała na bielactwo i któegos dnia poszła do jakiegoś znachora, który powiedział jej bez badań, że prawdopodobną przyczyną powstawania białych plam jest grzybica układu pokarmowego. Poszła do lekarza, wymusiła badanie gastroskopiczne, potwierdzenie diagnozy znachora i rozpoczęła kuracje. Plamy zaczęły się obarwiać. Nie wierze za bardzo znachorom tylko tak myślę czy przypadkiem nie ma wspólnego mianownika przy naszej chorobie ... (?)

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.