Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 26 gru 2010 - 22:27:02

chce rzucić palenie, w przynajmniej się postarać, słyszałam, że może być wielki wysyp w czasie rzucania palenia, bo organizm pozbywa się toksyn, jest ktoś chętny na rzucanie razem ze mna? razem raźniejsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 27 gru 2010 - 07:42:12

A jaki masz sposób na rzucenie tego świństwa?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 27 gru 2010 - 15:01:08

chciałabym napisać silna wola, ale niestety takiej nie posiadam. moja odpowiedź zatem to Tabex, tabletki na receptę,moja matka rzuciła palenie po 20 latach po tych tabletkach, od innych tez slyszałam bardzo dobre opinie.
aktualnie mam 40 st goraczki i jakies chorobsko, ale po sylwestrze chce się za to w końcu wziąć, kto chętny???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: azg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 gru 2010 - 00:11:24

Hmmm. W sumie to mam duże doświadczenie w rzucaniu bo praktykuję już to od roku smiling smiley Spalam średnio paczkę na miesiąc ale jakoś całkowicie uwolnić się nie mogę sad smiley albo nie chcę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 28 gru 2010 - 07:13:04

ja od kilku lat chciałabym rzucić, ale przyznaję bez bicia nigdy nie wzięłam się za to porządnie. z tego co wiem, jeśli rzucać to od razu wszystko, a nie powiedzmy ograniczyć, bo to nic nie da. aczkolwiek w przypadku łuszczyków to chyba lepsze rozwiązanie, ale mam to gdzieś, moge mieć mega wysyp, bo i tak gorzej być nie może, ale mam już dośc tego świństwa, smrodu, wydanej kasy, aktualnie pale polowe paczki dziennie, ale dlatego, że jestem chora, gdy nie jestem TO ok. paczki dziennie, ale jak rzucę to zgodnie z regułami tabexu, najpierw mozna kilka fajek dziennie, potem tylko rano i wieczorem, potem tylko wieczorem, a potem koniec, to jak azg rzucaMY RAZEM:p?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 gru 2010 - 12:23:04

hejsmiling smiley ja tez chce rzucicsmiling smiley a ile ta przyjemnosc kosztuje?ja nie palilam juz 1,5 miesiaca sama od siebie ale zycie i zaczelam ale siana idzie od cholerysad smiley pozdrawaim kobietkismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 28 gru 2010 - 14:22:07

wiesz co, nie wiem dokładnie w necie nie ma ceny, ale słyszałam, że coś ok 40-50 zł, tylko musisz najpierw załatwić receptę, bo to na receptę, ale dzisiaj idę do apteki to od razu kupię i napiszę. ale skoro udało Ci się rzucić samo z siebie to może spróbuj jeszcze raz? a faktycznie placę 10 zl za paczkę co w skali miesiąca daje 300zl! i nie wspomnę o gorszym zdrowiu i samopoczuciu. koniec tego! to co Monia kiedy zaczynamy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: dominik404 (---.gdynia.mm.pl)
Data: 28 gru 2010 - 16:56:22

ja rzucielem w czerwcu 2008 i malo to dalo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 28 gru 2010 - 19:23:41

kupiłam, 55zł, no ale jakby nie było i tak się zwróci z dużą nawiązkątongue sticking out smiley
dominik, ale ze jak mało dało? wrociles do palenia czy nie odczuwasz poprawy samopoczucia?
Monia od jutra?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: sylvia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 gru 2010 - 20:06:38

Nie palę już rok i 3 miesiące! Paliłam 15 lat i zawsze twierdziłam, że będę palić bo lubię! Zawzięłam się w końcu i stwierdziłam że mam dość, kupiłam plastry choć nie bardzo w nie wierzyłam wydaje mi się że to one mi pomogły bo nie dała bym rady z tym głodem. W sumie zużyłam ich chyba ze cztery tylko może pięć, w paczce było 7 szt. Najgorsze były 3-4 dni a potem to już z górki, cały czas powtarzałam sobie że jak już wytrzymałam jeden dzień to wytrzymam następny i tak do dziś... Naprawdę wbrew temu co inni mówią nie jest to takie trudne! Uwierzcie mi otwierałam oczy i pierwsza moja myśl kręciła się wokół paierosa, kładłam sie spać i myślałam żeby jeszcze zapalić! NIe wyobrażałam sobie imrezy bez fajka!A teraz nawet nie przemknie mi przez głowę żeby kupić papierosysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2010 - 00:01:13

witam dziekuje nefelly za info ...od jutra nieee od nowego roku? wystarczy powiedziec lekarzowi ze chce tabex i wie o co chodzi? pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 29 gru 2010 - 00:37:52

no ok, moge poczekać, bona antybiotykach jestem, więc nie powinnam nawet teraz, ale w polowie stycznia mam urodziny i do urodzin już na pewno palić nie mogętongue sticking out smiley więc zaczynamy 1 styczniatongue sticking out smileytongue sticking out smiley? tak, zwykły lekarz rodzinny, powiesz, ze chcesz tabex, bez problemu wypisze, pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 sty 2011 - 11:28:11

hej nefelly.bylam u lekarza i nie mam tych tabsowsad smiley ze wzgledu na luszczyce nie zapisal panike sieje..kazal plasterki a ja mam e plasterki gleboko..wole sama od siebie i tak wlasnie juz drugi dzien walcze i nie palesmiling smileypozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 sty 2011 - 12:02:20

No i tak trzymaj ja na razie nie myśle o rzuceniu jakoś nie moge sie zmobilizować

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 02 sty 2011 - 17:53:50

jakiś dziwny ten lekarz, bo gdy rzucisz palenie po jakims czasie na pewno to zaowocuje chociazby w lepsze samopoczucie i zdrowie co przekłada się przeciez pozytywnie na naszą chorobę. a plasterki czy gumy niech sam sobie wpieprza, to jest gowno warte. a ja od wczoraj jestem na tabexie, pale mniej, mam jeszcze kilka dni na zueplne rzucenie, mam andzijee, ze damy radętongue sticking out smiley ciekawa jestem jak za kilka dni będzie wyglądać nasza skóra, powodzeniasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: yoodash (---.net.stream.pl)
Data: 04 sty 2011 - 09:24:54

Witam, ja na tabexie rzuciłem palenie. Bardzo dobry lek. Tylko nie wolno pić alkoholu w czasie kuracji smiling smiley Nie paliłem 2,5 roku. Teraz znowu popalam, ale z własnej głupoty. Jednak wiem, że jak się przepalę to pojdę do lekarza po tabex i wiem, że udami się znowu rzucić. Naprawdę polecam ten produkt. Ale jeśli chodzi o łuszczycę, to w moim przypadku rzucenie palenia nie zmniejszyło zmian. Brak przyzwyczajeń powoduje stres, niepokój itp. Myślę, że to mogło być przyczyną nie ustąpienia zmian. Ale w sumie samopoczucie napewno jest lepsze smiling smiley pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 04 sty 2011 - 20:10:53

Popieram inicjatywe, 17 miesiąc leci jak nie pale, bez żadnych tabsów ,plastrów, kosztownych seansów i szamanów (paliłem 18 lat). Kwestia szczerej, dojżałej chęci rozstania się z petem i tym wszystkim co niesie- brak kondycji, wyziew jak z pupy szatana, świadomość smoły w płuckach i codziennego napychania kasy w dupska producenta i polskiego budżetu.
Życze sukcesu kożysci są niewspółmierne winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 10 sty 2011 - 12:59:13

hey, jak Ci idzie Monika? mnie jakoś tam idzie, wczesniej kilka dni popalałam, a teraz już drugi dzień nie wypaliłam ani jednegotongue sticking out smiley ale jest cięzko bardzo... i ciągle jem, na szczęscie nie mam problemów z wagą, pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 sty 2011 - 17:21:21

hejsmiling smiley nie stety sama nie daje rady...sad smiley palesad smileyale jutro zawalcze jeszcze raz o te tabletki...wkurze sie jak znow mi odmowi jak nie ten to inny lekarz...dermatolog.pozdrawiam.moze gg mi podasz popiszemy bedzie szybciej i latwiejsmiling smileypozr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: gonia (---.play-internet.pl)
Data: 12 sty 2011 - 10:54:31

witajcie z tymi tabletkami to nie tak łatwo mój mąż był po nie wczoraj i nie dostał stwarzają problem jak ktoś pali to źle ale jak chce rzucić to ona nie może wypisać musi godz porozmawiać a teraz to ona kończy prace i spieszy się do domu sad smiley i tak kolejny dzień z tymi papierochami...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.