Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
szampony
Wysłane przez: asia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 cze 2004 - 10:19:02

Mam problem z luszczyca na glowie . Jakich szamponow uzywacie ..?

Ja używam nizorale i mam mocno mieszane wrazenia , mysle ze slabo zwalcza chorobe ..
asia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: Marcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 cze 2004 - 13:45:44

Mi nizoral nic nie pomagal... - to jest szampon typowo na lupiez. Teraz uzywam Bonidermu - to taki plyn - mozna go dostac w wiekszosci aptek (jego cena oscyluje w granicach 9-10 zl)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: anka (213.25.96.---)
Data: 12 cze 2004 - 15:51:45

najlepszy szampon na łuszczycę to jest sqa-med używam go i jestem zadowolona

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: Emy (---.gazeta.pl)
Data: 02 lip 2004 - 16:23:52

Denorex (chłodzšcy, oczyszczajšcy, możliwy zapach), Freederm oraz Polytar (ciemniejsze, na bazie jakiejœ smoły). Jest jeszcze taki nowy, mocno zmiękczajšcy (az piecze), ale nazwę podam póŸniej, bo nie pamiętam... Nizoral jest kiepski... Czytałam też o TIMOTEI zielony z olejkiem herbacianym. Dużo ludzi go chwali na innym forum, ale ja jeszcze nie próbowałam. Pamiętajcie jednak, aby nie oczekiwać zbyt wiele, bo szampony nie leczš, a wspomagajš! Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: tomek (---.vwes.pl)
Data: 08 lip 2004 - 21:16:28

Hej!
Cudownego sposobu na "glowe" nie mam , na inne miejsca tez nie.Probuje po prostu to i tamto czsem intensywniej czasem mniej. Czsem mam tego powyzej uszu czasem jest w normie.
Jedno chce Tobie napisac ze mozesz byc szczesliwa ze masz tylko problem z "glowa" a raczej na glowie.Usmiechaj sie ile mozesz i nie stresuj sie tym.
Pozdrowionka od Tomka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: kamil (---.patmedia.net)
Data: 11 lip 2004 - 08:00:42

Nie wiem czy w Polsce jest dostepny ale Ja uzywam Neutrogena T-Gel Extra Strenght 1% Coal Tar i jestem bardzo zadowolony.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: Piotr (---.19.176.76.pwradio.pl)
Data: 23 lip 2004 - 20:59:17

Kochani proszę o podpowiedz. Mam łuszczycę tylko na głowie, jest mi z tym okropnie. Używam szamponu Polytar. Co drugi dzień myję głowę. Zaobserwowałem pogorszenie. Czy macie jakieœ dobre sprawdzone maœci lub płyny które zachamujš chorobę. Używałem też płynu Laticort 0,1% lotio i maœci Cutivate - jest bardzo tłusta. Pozdrawiam i proszę o podpowiedŸ co macie ze swojej praktyki. Wszystkim życzę pozbycia się tej ucišżliwej choroby i pozdrawiam. Proszę o maile [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: Jarek (---.tu.kielce.pl)
Data: 28 lip 2004 - 11:07:42

Polecam szampon Seboderm.Jest dobry,mnie bardzo dobrze pomaga.Wczesniej stosowałem inne ale tylko powodowały większy łupiez...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: paulina (---.interpc.pl)
Data: 03 sie 2004 - 15:32:01

przeczytalam twoja wiadomosc ja uzywam szampon denorex i mi pomaga pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: Marcin (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 12 sie 2004 - 23:38:35

ja używam T/Gel Neutrogeny na łuszczycę głowy.Sprowadzony z Anglii ale mozna spróbować po dobrych aptekach i na stronie Neutrogeny.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: Lucca (---.lodz.mm.pl)
Data: 09 wrz 2004 - 00:10:37

Chyba mam rozwišzanie- [email protected] smiling smiley!!!! Razem zdziałamy więcej!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: lucca (---.lodz.mm.pl)
Data: 27 wrz 2004 - 23:07:16

Czeœć! Ja "przerabiałem" już wiele szamponów. Denorex. T-Gel, oraz wiele innych ale super rezultat dał mi szampon POLYAR AF. W połšczeniu z diprosalem łuszczyca zgineła. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: Agnieszka (---.dip.t-dialin.net)
Data: 19 pa� 2004 - 17:01:58

Lucca, wiesz cos nowego?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: lucca (---.lodz.mm.pl)
Data: 01 lis 2004 - 22:41:35

Agnieszka - zobacz na forum mój post: "Łuszczyca głowy"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: anita (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lis 2004 - 19:07:59

szampon strieprox

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: anita (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lis 2004 - 19:13:13

szampon strieprox


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: ROBERT (---.netia.com.pl)
Data: 23 mar 2005 - 18:18:40

mam pytanko do autora LUCCA w sprawie szamponu na łuszczyce głowy , jak to zrobiłes ze w połaczeniu dwóch szamponów łuszczyca ci zgineła ,jeslki mogłbys podac mi szczegóły jak długo uzywałes tej mieszanki szamponów aby łuszczyca mogła zginac. ja jestem bardzo ciezko chory na łuszczyce wiec prosze o pomoc w zniknieciu łuszczycy chociaz w okresie letni. prosz eo pomoc wszystkich chetnych dziekiRobert

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: to (---.zwm.punkt.pl)
Data: 23 mar 2005 - 21:42:05

Szampony dziegciowe są raczej skuteczne np. Polytar, T-gel oraz polski Diolen. Dobry jest też Provictiol firmy SVR. Dodatkowo można stosować płyny sterydowe np. Laticort i lorinden lotio, Diprosalic, Elocom oraz Dermovate. Ale sterydy to najlepiej 1# raz w tygodniu a szapony co 3-4 dni.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: Cezar (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 kwi 2005 - 14:51:50


Nie odsyłam w tym wypadku do innego tematu Forum- ale dla wygody przytoczę to samo tutaj.

Polecam Elocom dla osób z problemami przy włosach. Polecam bardzo. Sprawdziłem i stosuję raz na jakiś czas od lat. Moim zdaniem bez tego preparatu nie można dać sobie skutecznie rady. Potwierdzam, że moim zdaniem jest naprawdę rewelacyjnym środkiem likwidującym - objawy choroby! Wystarczy stosować raz na jakiś czas, a zmiany z czasem ustępują.

Do tego polecam stosować szampon chmielowy - szampon dla mężczyzn Schauma &#8211; bo ten stosuję.
Zawiera ekstrakt z chmielu, który działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, zmniejsza przetłuszczanie włosów, nadaje im puszystość i połysk. Jego recepturę wzbogacono o witaminy. Dzięki temu szampon wzmacnia włosy, uelastycznia je, ułatwia ich rozczesywanie, reguluje pracę gruczołów łojowych. Schauma dla mężczyzn przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji włosów, nadaje im ładny zapach.
Info:
http://www.schwarzkopf-henkel.pl/int_henkel/cosmetics_pl/index.cfm?pageid=23

Pielęgnacja- > Schauma

To moja sugestia dotycząca produktu który dla mnie się dobrze sprawdza.
Niestety woda jest zbyt twarda aby w niej samej myć włosy -stąd trzeba
sięgać po odpowiednie sprawdzone produkty.

Ps. Jeśli to kogoś interesuje - ten szampon nie rozjaśnia włosów, tak jak to jest w przypadku szmponów ogórkowych i pokrzywowo-herbacianych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: paulina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2005 - 08:48:06

politylar AF!!!
polecam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.