Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: szampony
Wysłane przez: kropeczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 mar 2006 - 21:50:07

ja stosuje freederm polecamgrinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: piotrek (62.29.133.---)
Data: 15 mar 2006 - 21:59:20

fajnie na noc nawilża i zatrzymuje ł.... Cerkogel~15 zł! za 75 ml

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: cez (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 mar 2006 - 12:18:01

polecam szampon polski ziołowy - brzozowo dziegciowy
/ firna pod nazwą eva/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: Jola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16 mar 2006 - 19:33:06

czy ktos z Was uzywal szmponu firmy "MRS. POTTER'S" z dziegiec????

ja wczoraj wieczorem umylam wlosy, zostawilam na ok 5 min szampon na wlosach i splukalanm, dzis rano zauwazylam ze luska mi schodzi....

nie wiem czy to pochwalic, ale narazie mi sie to podoba....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: Marta.D (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 mar 2006 - 21:25:41

Cześć Jesli chodzi o szampony to polecam Freederm, Polytar i T-Gel neutrogeny...to sa szampony z dziegciem wiec troche smierdzasmiling smiley))
Rowniez dobrym srodkiem jest szampon Xerial P firmy SVR...zawiera mocznik, kwas salicylowy oraz ichtiol.
Jednak nalezy pamietac ze jeden srodek nigdy nie pomoze....wskazane jest stosowanie szeregu dzialan i zabiegow ktore łącznie dadzą efekt, czyli usuą łuskę i plamki a więc.....
1. Mniej stresu...heh ciężka sprawa
2. dieta- ograniczenie alkoholu, czerwonego mięsa, jaj
3.duzo warzyw owocow, tlustych ryb - kwasy Omega3
4 Polecam kapsulki z Omega3 lub wyciagiem z wiesiolka i ogorecznika
5 Nie zaszkodza kąpiele w wodzie z dodatkiem soli...najlepiej sol z morza martwego ale kosztuje ok 30zl za 1kg...wiec roztwor z soli kuchennej tez sie nadaje
6 Słoneczkosmiling smiley bardzo pomocne
7 No i oczywiscie masci, kremy, olejki do smarowania..Preparatow na rynku jest wiele. Ja na skore glowy stosuje emulsje Squamax a na ciało Daivonex
8 Systematyczność w stosowaniu! czasem cięzko z tym....no ale musimy nauczyc się z tym życ
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: ewa (---.dynamic.dsl.as9105.com)
Data: 17 mar 2006 - 22:15:10

tak na prawde to nic poza polytarem nie dziala, wszystkie oprocz niedzialania na luszczyce dodatkowo powoduja lupiez

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: Aleksandra (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 mar 2006 - 13:01:22

To zły wybór!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: ula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2006 - 09:38:52

nie stresuj sie wybierz się do lekarza i poproś o oliwę salicylową, szmpon Politar A+F którego używaj tylko raz na 2 tyg możesz też na tłuszczać głowę oliwką dla dzieci, to tez pomaga, a na umytą głowę wetrzyj Lorinden lotio lub Elocom w płynie, a maść Elcom stosuj na łuski w uszach i na ciele, pozdrawiam też cierpiąca Ula

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 12:53:36

Witam interesują mnie informacje o szamponie NODE D.S nowy- może ktoś już może wyraźić opinię - z góry dzięki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 12:54:14

Witam interesują mnie informacje o szamponie NODE D.S nowy- może ktoś już może wyraźić opinię - z góry dzięki


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: dr kwiatek (---.toya.net.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 14:57:21

Polytar AF jedyny jaki pomaga!Nizoral zwalcza grzyby,czyli poprostu drobnoustroje-łuszczyca nie jest chorobą bakteryjną!!!


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 20:25:41

do mycia głowy owłosionej stosuje to co kamil

cytat kamila :
Neutrogena T-Gel Extra Strenght 1% Coal Tar .

jest to flaszka 473 ml

dostaje ten szampon z USA jest to prezent . jest dosc wydajny i jest świetny
ile kosztuje postaram sie dowiedzieć ale z tego co pamietam nizoral jest o wiele droższy cześc

i jeszcze jedno na flaszce jest www.neutrogena.com

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: Alina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 21:16:33

Elocom...elocom faktycznie fajna rzecz, po intensywnej kuracji miałam rok WOLNOŚCI od tej sk...łuski na głowie....ale rok minął i wróciła suka jedna....boli mnie skóra głowy przy każdym ruchu mam wrażenie że zaraz mi pęknie i odpadnie a ja zostanę z łysą głową bez skóry...ale w końcu trzeba walczyć! mam jakąś maść cholernie tłustą do tego diprosalic w płynie, resztki dylataru (podobno przestali go produkować:-(...) a włosy myję po tłustych maściach najpierw szarym mydłem a potem polecam sunsilk łagodzący do wrażliwej i swędzącej skóry głowy z tendencją do łupieżu..rewelka jeśli chodzi i swędzenie:-) acha ostatnio zaczęłam stosować dermaglin to maseczka do skóry głowy z zieloną gliną kambryjską co prawda trochę wysusza ale włosy mi tak nie wypadają po tych wszystkich eksperymentach raz w tygodniu to stosuję (do kupienia w rossmanie w saszetkach ok 1,25zeta za sztuke) Acha....ale uprzedzam że to mój autorski pomysł nie konsultowany z lekarzem...to znaczy powiedziałam pani dermatolog i tylko się zdziwiła że to pomaga....nie zakazała mi w każdym raznie tej praktyki...do szybkiego usunięcia łuski z głowy(!) w awaryjnych sytuacjach: na noc posmarować skórę cienką warstwą kremu Cutibaza..w aptekach bez recepty tubka za ok 5 zeta...tłustość z głowy schodzi po 1 umyciu szarym mydłem:-) efekt utrzymuje się na głowie ok 2 - 3 dni (ten krem to nie jest lek) a w połączeniu z sunsilkiem jest super:-) ja stosuję jak już mam dosyć czasania się w kucyk i chcę iść w świat z rozpuszczonymi włosami tak żeby nie sypać "Sniegiem"

No dosyć tego pisania papa i pozdrowionka dla wszystkich:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: agnieszka (---.eranet.pl)
Data: 26 kwi 2006 - 21:48:31

polecam polytar AF, dawniej stosowałam denorex, ale ostatnio zmienili recepture i jest do d...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: Pelka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 15:23:34

Dwa dni temu dostalam z Irlandii szampon Neutrogena T/Gel Cool Tar 2%
Jak narazie umylam glowe dwa razy i nie widze zadnej roznicy poza tym ze skora nie jest tak napieta.
Jak dlugo go uzywaliscie zanim poprawa byla widoczna?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2006 - 19:28:21

caly czs myje owłosina tym szamponem ale uwaga
ja stosuje 0.5% coal tar
sądze iż powinnaś jednak sie skonsultować z dermatologiem
albo dokładnie przeczytać to co jest zawarte na opakowaniu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampony
Wysłane przez: Niuniuś (---.opera-mini.net)
Data: 22 wrz 2010 - 09:25:14

Ją się mecze z łuszczyca już 6 latsad smiley uzywalam maści elocom i innych preparatów ale zwalczały chorobę tylko na jakiś czassad smiley w lato jest dobrze bo choroba sama ustępuje ale teraz jest tragediasad smiley pomocy!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.